Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. Siania

    Siania Love Life

    Нас двоє (мала ще не їсть фактично), то щодня включаю мийку. Можливо, Вам доведеться двічі запускати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    на скільки у вас комплектів? і чи є якісь нюанси на які потрібно звернути уваги при виборі ПММ?
     
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Переважно нас троє, бо мала приїжджає тільки на канікули. Малий їсть повноцінно, а ми з чоловіком вдома лише вечеряємо. Печу я рідко, якісь складні витребеньки роблю теж рідко. При цьому посудомийку іноді (2-3 рази на тиждень) доводиться запускати двічі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    У моїй посудомийці для мене не вистачає режиму 90 градусів, додаткове полоскання і супер-короткого режиму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Не знаю, якщо чесно))) Але цілком реально запхати багато (то з досвідом навчитесь затарювати максимально). Було б добре щоб був економний режим (миє довше, але при цьому затрачає менше електроенергії, добре для нічного миття), щоб не сильно шуміла (в мене стара модель, то гуде так добряче).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я можу сказати з свого досвіду, що в мою попередню вузьку поміщалося більше, ніж в теперішню широку. Ну або так само.
    Якось в цій теперішній так розташовані штирьки для тарілок, що глибокі тарілки займають багато місця. А у нас глибоких іде багато (часто дітям саме в такі накидаю їсти).
    А ще в попередню посудомийку поміщалося деко для випічки, а в цій верхня шухляда висить нижче і деко вже не поміщається.
    І так само розташування перетинок у верхній шухляді: раніше склянки якраз ставали, а тепер утворюються зайве місце, яке важко раціонально використати
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Коротше, хоч бери і йди в крамницю з своїм посудом і пробуй все
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Нам теж дуже радили 60-ку, проте, так як проблематично було розмістити таку ширину, поставили все ж 45 см. То можу сказати, що все поміщається, повністю домашнє харчування, нас 2+2, випічка часто, єдине - то пательню не мию там, бо вона чавунна, і кавові порцелянові горнятка.
    З практикою користування стала зважати на форму посуду, іноді навмисно обираю з яких тарілок з'їсти суп, бо по-різному займуть місця.
    Буває, що вмикається двічі в день, а буває, що і 2 дні складається.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Online

    Online Well-Known Member

    А не переставляється у вас та верхня шухляда? Бо в моїй посудомийці вона теж низько висіла і я розстроїлась, що деко не влазить. А потім знайшла, що там є два положення по висоті. Переставила і маю спокій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Саме тому я купила насадку для посудомийки, яка використовується коли зняте верхнє коромисло. Часто нею користуюсь. тепер можу навіть відра і підноси мити в посудомийці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    о, я гляну, але то дуже стара модель.
    то суто під вашу модель? а можна фото.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    І в старих теж та опція була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Може дурницю спитаю: Ви впевнені, що у Вас не регулюється висота верхнього кошика?
    В мене і в куми є два положення висоти верхнього кошика ПММ, хоча у куми ми вчотирьох ледь допетрали, як воно регулюється.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ну прям інтрига: повернуся з відрядження - гляну
     
  15. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Вона для цілого ряду моделей від Бош. Я купувала на їх сайті.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Можливо, хто в курсі, на посуді після миття почали залашатися білі розводи, до недавна все було гаразд, миючих засобів не змінювала, сіль,порошок , ополіскувач, які раніше добре спрявлялись, тепер підводять. В чому може бути причина?
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Варто механічно прочистити всі стоки і отвори, через які йде вода. Можливо, забились від нальоту/залишків їжі і тому гірше ополіскує. І ще регулярно потрібно промивати такою спеціальною промивкою (є таблетки, є рідина).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Яка називається та промивка? Машинку купили більше року тому, нічим не промивали. Дякую Вам за інформацію.
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. Але не розводи, а суцільний білий наліт. Який відмити можна тільки лимонною кислотою.
    +1
    таке теж робимо постійно. Місяць тому взагалі працювати перестала. Постійно світився злив води і машинка навіть при відсутності води намагалася її зливати. Розібрали, все прочистили і просушили. Запрацювала. А зараз почала залишати посуд в тому білому нальоті:girl_cray:
    я беру Фініш або в Польші Кауфланд чи Теско. Раз в місяць запускаю на 70С з промивкою і на наступний з 200гр лимонної кислоти. По черзі.
    вже більше 10 років. Бош.
    Але тааааакого щоб весь посуд був білий ще ні разу не було. Змінила таблетки, ополіскувач - ше гірше.
    Перечитала складники миюичх засобів. Основа: сода і лимонна кислота.
    "Наплюла" на ті дорогущі таблетки і гелі і вже тиждень мию лише лимонною кислотою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якщо все було добре, сіль засипана, машина почищена, миючі засоби якісні, а раптом з'явився білий наліт - (специ кажуть, що він полюбому від жорсткої води), то можливо, зламався датчик жорсткості води і "неправильно інформує/не інформує" машину про потрібний для роботи іонообмінника(саме він працює на пом'якшення води в посудомийці) розхід солі. Чи збилися/Не працюють налаштування на жорсткість води.
    І найсумніший варіант - іонообмінник "вмер".
    В мене так сестра "вбила" іонообмінник - помилково замість солі засипала порошок для посудомийки.