Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    З якими саме?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А після перемивання вручну? Бо в мене колись "безвозвратно" посивіло пару стаканів, але вони були ще з "совєцьких", таке скло якесь, а сучасним нічого не ставалося. Мила фінішом і соматом. То просто їх викинула :girl_crazy:. Бо вони стали реально майже молочного кольору і не відмивались навіть вручну з "фейрі":girl_haha:.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    вручну з оцтом все ок, не білі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Вортекс і ше якісь німецькі мала, я вже банку того ополіскувача використала і все гуд
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Бачила, що продається ополіскувач для посудмийних машин, це обов"язковий засіб? чи по бажанню?
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    • Подобається Подобається x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось має посудомийні машинки Beko?...Я націлилася на Бош, навіть вже модель собі приглянула, але в суботу приходив майстер до моєї пралки, ну й раз він вже стільки років працює в авторизованому сервісному центрі, то вирішила в нього безпосередньо розпитати, що б він порадив - які ТМ найрідше попадають і щодо ремонту/обслуговування.
    Так от - він мені бош зараз не радив, середнього сегменту, що є в нас на ринку, казав, що якість зовсім не та, нормальні - ціна від 30 тис й вище...
    Зате дуже хвалив Beko, які я зовсім не розглядала. Каже, що по гарантії в них зараз валом бошів та інших тм, а ці якщо й попадають, то через 5-7 років служби й там ремонт суттєво дешевший.
    А з найдорожчих по обслуговуванню - вірпул, бош й електролюкс .
    Й ще - який тип сушки кращий - турбосушка чи конденсаційна?...Й мотор - асинхронний чи інверторний? Бо за ці нюанси я щось не знала, так би розпитала майстра...
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Тетянка маю такий самий досвід. Майстри з Фокстроту встановлювали мій сіменс і дуже нахвалювали Веко. Сусіди на кухні мають всю техніку Веко, в т.ч. посудомийку, нарікань нема.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    @Тетянка у мене вся техніка "Бош", уся вбудована і куплена не в Україні, більше року працює, нарікань жодних. Посудомийка працює кожного дня, ще жодного разу не підвела.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в мене кума має Беко, вже років 2-3 (куплена в Польщі).
    Попитаю в неї, чи задоволена. Але не ламалася точно.
    @popelushka в мене (і в багатьох тут) також БОШ, але рік - це дуже мало, щоб робити висновки. (Думаю, більшість купує техніку з розрахунком на набагато триваліший період безпроблемного користування).
    Ну і ключове:
    Моїй ПММ Бош 3,5 роки, нарікань на неї не маю (ттт)
    Пралці Бош років 8, вона морально застаріла , і кришка почала іржавіти і лущитися, але функціонально в мене до неї зауважень немає.

    А от брали тітці пралку, то в Ельдорадо радили Канді, а не Беко (вибір стояв між цими виробниками, за критерієм ціни). Радили "свої" люди, тобто не продавець.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а який тип сушки там?....Бо я тепер наново, вже з тих Beko маю на приміті 2 моделі - одна має турбосушку, інша - конденсаційна, читаю й читаю відгуки - й ніяк не можу зрозуміти, яка ж краща, бо й там й там є парочка відгуків, що посуд недостатньо сухий.
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    уточню.
    В цілому, вчора говорила з кумою, вона своєю ПММ задоволена.
    Напротивагу якійсь її знайомій, яка має Бош тільки рік, і за цей рік вже міняли якусь деталь вартістю 1000 грн. (купували в якомусь магазині, який декларує, що техніка в них з Європи, по факту ні гарантії, ні очікуваної якості)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @Тетянка, в мене Bosch вже 7 рік калатає, мін.1-2 разив день, без нарікань і заплатили ми за неї точно не всі гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    в мами бош, за 5 років згоріла плата, майстр сказав, що вданій моделі вони більше не живуть. Десь рік по тому міняли ущільнювач, бо чисто розлетівся, ще 1000
     
  15. Atra

    Atra Member

    моя любимая помощница, я без нее, как без рук! у нас аристон
     
  16. Virna

    Virna Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    @Тетянка в мене був Siemens окремостояча 6 років в моєму користуванні, куплений в Україні (продаю зараз у відповідній темі) абсолютно без нарікань, жодного разу не підвела. Зараз купили також Siemens вбудований - 4 міс теж ідеально. Про Beco ніц не чула. Але для себе би певно не купила, бо відгуків мало. От зараз купуємо мамі пралку в магазині де вся техніка з Європи, Там теж і Весо є, але я вибираю між Бош і AEG (електролюкс) бо відгуків про якість їхньої техніки значно більше. Може то трохи поверхнево з мого боку, але як то кажуть скільки людей-стільки думок
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я щось не прихильник б/у техніки :girl_blush2:, не маю довіри до неї. Питала коліжанку, яка живе у Франції, то вона каже, що там Beko поширена дійсно. Вибираю тепер тільки конкретну модель з тих Beko, ризикну, бо все одно для мене вибір посудомийки - це кіт в мішку. Ніколи такого девайу не мала, а чим більше читаю, тим більша каша в голові :girl_crazy:.
     
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    1554530800720258603334.jpg
    Може хай дівчата тут на форумі напишуть функції, які точно їм потрібні, і ви зможете обрати ту модель, яка має їх.
    Для мене важливі:
    Відтермінований старт - переважно на ніч її включаю
    Скорочення програми - попередня мийка її не мала, ця має, досить зручно. Стандартні програми тривають 2-3 год, а коли тре посуд швидко, бо готувала цілий день перед приходом гостей, назбирала цілу посудомийку, помила на 1 год і готовий посуд до гостей і місце в мийці, яку знову включиш після гостей
    На попередній мийці були окремі програми на 45 градусів, 50,65,70. Я переважно мила на 65. Зараз як на малюнку. Зазвичай вибираю еко, бо найекономічніша. Та й ось ця авто не так добре вимиває ніж мої колишні 65 на попередній мийці. Певно не найкраще автоматично вибирає яку обрати температуру. А коли купувала теперішню мийку не звертала на це увагу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    І функція половинної загрузки теж корисна.
    Коли посудомийка закладена на половину, а ви їдете з дому на 2 дні, помила і чікі-пікі)

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2