Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Є, гляньте їх сайт. Знаю, що є на перехресті Стрийська-Наукова і десь на Зеленій. Щодо цінової політики - не знаю, не купувала там. Але я б знайшла потрібну модель і вже потім моніторила ціни онлайн і офлайн.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дуже зручно :) я туди складаю вилки ножі, ложки великі і малі. Черпаки, лопатки, шумовку кладу на вехню полицю. Ще в самому вверху зліва є така сіра відкидна маленька поличка, типу для лопаток-вилок. Але мені не зручно нею користуватися, і вони там не дуже добре відмиваються.
    Стосовно розміру мийки @Retaret , якщо дозволяє місце беріть 60. Ми користувалися 45 доти, доки була одна доросла дитина і ми двоє дорослі, коли з"явилася малявка, яка почала їсти з нами, місця в мийці стало мало, приходилось частково домивати вручну - я любитель включати на ніч мийку і мені не було зручно включати мийку 3 рази на 2 доби. Зараз 60 - переважно мию щодня, хоча десь 5-8 разів в місяць буває через день. Наприклад, ми в гостях і дома не їли, чи я в один день багато наготувала і на наступний ми їмо лише і баняків нема, лише плоскі тарілки або я з дітьми поїхала в село, а чоловік звісно ніц не готує і складає лише 4 тарілки і кілька кружок
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    то була в мене ціла проблема, коли ми купили ПММ. Той гігантичний кошик мене виводив з себе. Але то була наша вже друга ПММ, тому я взяла кошик з першої. Він набагато менший, бо складається з двох однакових частин, які можна з'єднати між собою. Тому зараз користуюсь половинкою і тішуся :)
    типу як отут (фото з нету)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене зараз з третьою верхньою полицею для столових приборів. Мені подобається більше, ніж кошик в попередній посудомийці (хоч і в цій кошику теж є в комплекті, але не використовую).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Скільки людей -стільки думок). Мені ок той кошик). Він в мене постійно повний). Куди то все викладати? Мені так легше, і складати, і розкладати.
    Взагалі маю бош, купували в Польші на якійсь мега знижці. Пмм вбудована, але має на дверці панель білого кольору. Кухню планували білу, тому взяли. Модель була не дешева, але через ту панель (напевно) не продавалась.
    Три роки працює щодня, деколи по пару разів. Наразі жодних нарікань. Люблю техніку просту, без непотрібних наворотів, які часто люблять виходити з ладу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    З усім погоджуюсь. Так. І в мене він заповнюється.
    Але досить часто посуду гора, а він заповнений на 50-60%. І я починаю все, що раніше так складала в кожен отвір, виймати брудною стороною і розпихати по міні-поличках зверху. А на місці кошика вміщаю 4л каструлю. Для таких випадків ідеально мати щось менше, а таке як в @La esposa - суперовий варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, хтось мив у посудомийці фільтри металеві від витяжки? Не окислилися? Не потемніли?
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kazkivnycja, мила нічого не сталося, але бруд вимило такими півколами, як вода йшла. Ліпше замочити в чомусь. То був фініш квантум
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В моїй посудомийці кілька днів тому з"явився сторонній запах. Не сказати, щоб смерділо, але так, не приємно. Присутній навіть коли відкриваю після миття.
    Фільтр чоловік почистив, не помогло.
    Що це може бути?
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Купіть миючий засіб для очистки. В епіцентрі є. Стввите в порожню пм і запускаєте повний цикл. У мене таке було, забилися сіточки-ходики.
    Має помогти.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Таки так, давненько я вже її (пмм) не запускала з тією чарівною таблеточкою для очистки.
    Дякую, що нагадали!
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мені майстер радив, що таблетку можна замінити декількома пакетами лимонної кислоти. Запевняв, що ефект аналогічний.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую, теж так роблю.
    А тут щось вишибло за те, що давно не прочищала машину на високих температурах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kroshka Enot, є такі пластикові штуки від тих запахів.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    То які? Бо я щось не уявляю навіть, про що мова.
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    @Kroshka Enot, такі пластикові "вонючки", які закріплюються в посудомийці всередині. У Фініша, наприклад, є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    А мені ті пахучки не зайшли - різкий запах досить з машинки, то ще й з посуду.
    Регулярно промивайте ПМ і ніяких сторонніх запахів не буде.
    Прочитала назву теми зараз і "за" - "за" - "за". Жодного разу за 7 років не пошкодувала, що купила її. Відмила свою вартість на 100000% і сподіваюся ще не менше часу буде мені помічницею )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kroshka Enot, та така пахнючка. Я її ставлю, бо моя машинка миє вночі і час від часу запах з'являється, бо машинка нормально не просушується
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене теж миє вночі, вже понад два роки, але такого запаху раніше не було ніколи.
    Сьогодні засипала лимонки, а чоловік не бачив, і закинув ще ту таблетку для очистки пмм, і запустили пусту мийку на самій високій температурі.
    То наразі того запаху немає, побачу, що буде після мийки з посудом.
     
  20. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Старайтесь не зловживати лимонною кислотою, більшість майстрів не радить, бо вона агресивно впливає на трубки.
     
    • Інформативно Інформативно x 2