повивальний столик потрібен?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Dell, 27 Квітень 2011.

  1. Dell

    Dell New Member

    прошу поділіться інформацією, які повивальні столики кращі і які можна дістати у Львові
     
  2. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик

    ті які вам будуть зручні і підійдуть по вартості

    за гроші що завгодно можна дістати
     
  3. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: повивальний столик

    Fast, дякую вам за вдумливу й інформативну відповідь. ви дуже допомогли.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: повивальний столик

    Подивіться в Вашому магазині.
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: повивальний столик

    Краще в темі "найбезглуздіша покупка"
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик

    А мені вже довгий час цікаво для чого оті пеленальні столики? Не мала-м такого приспосіблення і якось особливої потреби й не було. Але все ж цікава думка форумчан. Кому став в пригоді пеленальний столик?
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: повивальний столик

    Мені сестра свій віддає.казала, що їй не пригодився, але може мені пригодиться)) я думаю просто хоче звільнити місце в домі! нічо, в мене в кладовці багато вільного місця!
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: повивальний столик

    Пригодився не сам столик, а купа поличок під ним. Моя сестра любить, щоб все було під рукою.
     
  9. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: повивальний столик

    Після пологового будинку, я теж хотіла повивальний столик, бо там таким користувалася. Але дома зрозуміла, що то зайве. Через три місяці дитина виросте і вже не буде поміщатися у пеленаторі. Я стелю на звичайному столику два великих рушники, складених втоє, щоб маленькій було м`яко, зверху застеляю непромокаючу одноразову пеленку і жодних проблем. Звичайно ж не відходжу від дитини по ки вона лежить на столику, бо пеленатор має боковинки а так немає.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: повивальний столик

    Ми просто на ліжку перебираємо. Перші місяці підстелювали пеленки пеленальні (у нас індійська є дуже симпатична, підшита плівкою), а тепер і тим не бавимося. Нащо?
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2011
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик

    І ми робили аналогічно. Пеленальний столик хіба займає лишнє місце. Можна запросто обійтись без нього, так навіть зручніше. Кинув пеленочку на ліжко чи диван, переодягнув, повитирав і маєш чистий спокій:girl_claping:
     
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик

    А я замовляла комодик, щоб було де речі малого скласти, а зверху поклала на нього такий матрасик пеленальний (перейшов нам у спадок), клала на нього пеленку, а поряд місце ще було на всякі причиндалля. Перші місяців 6 там перевдягались, а потім де вийде))) Зараз в комодику речі Тімона і надалі, а зверху - квіти стоять :)
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

     
  14. Yurta

    Yurta New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Якщо пеленальний столик "перейшов у спадок" думаю, що зайвим не буде, а якщо купувати то можна і "обійтися" без нього. Нам кума віддала свій столик (такий як в роддомі- великий) і сім місяців ми на ньому переодягалися, і що дуже зручно було то після ванни всі процедури робили. а під самим столиком поличка для засобів гігієни. Досить зручно, а після 7ми місяців столик вже не потрібний.
     
  15. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Цілком погоджуюсь. Зі старшою донечкою,нам позичили ліжечко,з пелинальним столиком(кріпився зверху)! Дуже зручно було користуватись. Ми і масажики на ньому перед купанням робили і т.д.
    А коли народилась молодша(ліжечко вже було інше), то ми постійно планували купити та не купили, бо почали користуватись таким методом:
     
  16. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Ми обходились і обходимось без повивального столика - незнаю, як на мене це зайва річ. Я переодягаю на ліжку і зручно, і просто.:d25:
     
  17. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Мені на ліжку не зручно. Як тільки приїхали з пологового, то перетворила комп. стіл на пеленальний столик. Ми там переодягаємось і робимо вправки і масажики. Дуже зручно. Правда ноут тепер на тумбочці :sad: - не дуже зручно, але терпимо
     
  18. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    І я під час вагітності думала,що пелен.столик потрібний,але тепер переконалась:що і без нього можна обійтись-
    і те що він місце зайве займає - теж погоджуюсь
    чесно кажучи,чула багато неприємних історій про пеленал.столики (хоча,може тут і більше винна неуважність мам)
     
  19. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Обійтись можна, але на пеленальному столику зручніше. Раджу зробити так як уже йшлося тут вище. Купуєте комод для дитячих речей, зверху кладете матрасик для пеленання. Продається окремо і коштує сто з лишнім гривень. Дуже зручно і не займає зайвого місця. :girl_cool:
     
  20. Klava

    Klava Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Ми теж комод свій у спальні пристосували, поклавши на нього матрасик пеленальний. І в принципі ввечері після купання до цих пір там вдягаємся. Мені дуже зручно. Бо ліжко низьке, доводиться згинатись. А сидячи мені незручно якось. Хоча знаю чимало мам, які кажуть, що їм на ліжку більше простору і простіше дати раду.