Позитивне батьківство або дисципліна без покарань

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Вересень 2013.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    просто очі в очі і говорила,що я не можу до нього говорити по 5-10 раз. Мені це не підходить і такі речі мене дратують. А коли я дратуюсь, то роблюся зла..а злою і сердитою я бути не хочу... тому давай домовимось- якщо тобі щось не підходить, то ти кажеш.А не випробовуєш моє терпіння.
    Ну якось так...пройшло швидко.Але я вцілому багато з ним говорю. До садочку ще більше говорила, він балакуча дитина.Рот закривається лиш тоді,як спить. І йому можна пояснити буденні життєві речі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Такс, воно мене реально дістало. Хто що робить зі сраками-піськами і рештою "ругатєльних" чи просто противних слів? Я коливаюся від ігнору і пояснень, що краще вибрати інше слово (бо це не подобається ні мені ні оточуючим) до трикратного попередження і таки ляскання по губах :girl_blush2:- це коли Влад реально починає дуріти і назло мені або й не на зло а так, від нічого робити кривляється і видає 10-хвилинні імпровізації на кшталт "піські-піські-ппппппіські-ля-ля-ля". Слова і знання того що їх проспівування то "прикольно" і "весело", ясне діло, з садочка принесено. Як на то реагувати "по хорошому"?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я напишу теоретично як би я робила (і іноді таки роблю, якщо не дуже роздратована): кажу просто "люди таких слів не вживають, так не ввічливо". Він же бачить, що вас то дратує, тому і дражниться. Можливо варто сказати щось типу "мені не приємно таке слухати" і вийти з кімнати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я не реагувала. От зовсім. Стиснула зуби і мовчала. Ну, тобто раз чи двічі сказала, що так говорити не гарно, і все... Йому перейде, якщо побачить, що ви не реагуєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Квартира замаленька :girl_crazy:Кажу "йди щоб я не чула" або сама виходжу, так він сяде в коридорі перед дзеркалом і сам з собою ще півгодини продовжує, а я трохи псих зараз і всеодно ж чую...
    Поки не дуже щось виходить :girl_sad:. Я так думаю, тому що інші (як от діти в садку чи чоловік) поки все ж реагують :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мій малий теж оте "п...ська" приніс з садочку, а ще язика навчився показувати. І то ми ще рідко ходимо. Називається "віддай дитину в садок, нехай соціалізується"...
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Язика - то дрібниці. Мій часом ціле шоу тепер з закочуванням очей, пусканням слюни, роздиранням рота руками і т.д. влаштовує :girl_in_dreams: Приходить питається чи смішно. Я кажу "ні, не смішно, гидко і дивно, що така розумна дитина такі гадості робить". Влад каже "гадості ги-ги-ги" і йде далі тренуватися перед дзеркалом :facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 3
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я недавно приходила забирати малого, ну і присіла в коридорі, чекала поки всіх зберуть на прогулянку, щоб не виходити, бо вони б за мною повискакували. Ну от поки я сиділа, мені було запропоновано дітьми: двічі - козявки з носа, один раз намагались попри моє бажання запхати мені до рота обгортку від цукерка, один раз мене було "застрелено" з пістолета прямо в око, причім пістолет конкретно так мені було запхано в очі. Також було почуто від дітей - придурок, ідіот(то вони між собою, не до мене)...Школа жизні...
     
    • Смішно Смішно x 4
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не на виправдання садків,але мій приніс усі ці "круті" слова від сусідського хлопця.... А тоді в свою чергу навчив їх іншого сусідського , меншого, хлопця... Тому - садок, чи не садок , а наші діти знати їх будуть. А от навчити їх не вживати "када нєнадь" мусимо ми.
    Я не ігнорувала, але й не зривалась криком. Пра він їх періодично забував, певно як не було подразника....
    В якийсь день пояснила, що ці слова знають усі люди. І усі ці частини тіла мають, але ж ніхто не викрикує про це... і що це те саме, що зняти трусики і показати усім людям, що в тебе є . Ну бо люди ж думають, що ти їм оголошення робиш...
    Якось помогло. Я думаю,що між собою вони навперебій ці слова й далі говорять, але привселюдно малий більше не повторював.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. happy story

    happy story Well-Known Member

    У мене вже не вистачає нервів на істерики моєї дитини за чужими іграшками. Вона відбирає у всіх сусідських дітей іграшки з шаленим криком... На осінь підем в садок, боюсь навіть думати що дитина там робитиме і які концерти влаштовуватиме. Це така криза трьох років? Бо в неї все кругом її... Сьогодні взагалі забрала з вулиці під шалену істерику... Ще й охочих поговорити проте яка моя дитина погана криклива і т.д купа...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А як у вас стосовно інших спірних ситуацій? Є контакт з дитиною, чи все на нервах?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас аж так критично з небажаними словами не буває, бо ми їх не вживаємо, а постійного закріплення як в садку немає. Тому роблю як @Blondo4ka але без стиснутих зубів, бо мене не нервує аж так.
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Я думала, я одна така, яка не віддаю дітей в садок, бо вбачаю там більше мінусів ніж плюсів. Але тихо мовчу, бо однодумців практично не маю))) окрім чоловіка і батьків)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. happy story

    happy story Well-Known Member

    Якщо вона одна зі мною, у спірних питаннях виходить домовитись ... А от під час ігор з іншими дітьми це треш... Усе її... Останнім часом загострилось особливо. І чомусь не з усіма, а конкретно з сусідськими дітьми... Ніякі слова не діють. Хочу і все...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рома теж такий був. наслухалась я всього різного. Тривало доти, поки хтось не забрав в нього його іграшку.
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То заберіть її конкретно від сусідських дітей, хоч на трохи. Я не люблю списування всього на кризи. І дуже не люблю, коли в такому ніжному віці дитині приписують "важкий характер", "роблення на зло". При тому я вірю, що кризи є, що дитина може маніпулювати раніше, ніж в 18 років (ггг), що деякі речі вона свідомо робить, щоб отримати бажане. Але, з мого невеличкого досвіду, то все можна "пофіксати" локальними методами, як в даному випадку - забрати дитину фізично. Зазвичай в дитини в голові є якась своя дуже вагома причина, чому вона різко і негативно реагує на певних людей чи події. Тяжкість в тому, що вона не може висловити то словами (та й зрозуміти себе теж ще не може), тому або мама здогадується, або "від гріха подалі".

    Я думаю інакше, бо позитивне батьківство - то про мене і дитину, а не про зовнішні фактори. То більше про те, наскільки ми розуміємося і чи прощаємо одне другому "провтики". По крайній мірі, зі школою поки що працює. Ну і тупі словечка - то ж просто етап такий. Моя середня без садка певний період ходила і піпіськала, бо десь почула і їй то сподобалося. Я пояснила, але загалом не звертала уваги. Зате старша якось прийшла до мене питатися, що то означає "ку..а":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю як вам, а я вважаю, що мені і моїй дитині з садком точно пощастило. В нас гарні адекватні вихователі і малюку дуже подобається ходити в садок. Жодних зауважень в мене немає і ексцесів з ображанням чи типу того в нас не було. А вищеописані мною випадки скоріше відносяться до казусів і я до них ставлюсь з гумором. Таке є усюди, просто не завжди ми помічаємочи акцентуємось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну і у вас дівчинка...я правильно зрозуміла? ви трохи по іншому сприймаєте це все. Ясно, що у вас "мімімі", сукеночки-феєчки і т.д. А в мене хлопчик - тому пістолети, піф-паф і т.д.))))
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас з садка теж нічого такого не приносилось, ну, може десь там епізодично, вже й не згадаю. А от перший рік в школі став дуже "плідним" в тому плані. Малий так несміливо видає і дивиться на мене. То я зазвичай перший раз не реагую, якщо продовжує, кажу, що "нащо ти повторюєш? Я з першого разу почула, і я знаю таке слово, то нічого нового, і багато хто знає, але ж не говорить, правда? Ні тато, ні баба, ні дідо... То негарне слово і бридко його від тебе чути". То досі ще ніяке не закріпилося в нього, принаймні вдома не чую.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1