Приготування до весілля

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Sashen’ka, 5 Листопад 2007.

  1. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Добрий день.
    Хочу відкрити от таку актуальну тему. Поділіться будь ласка досвідом чи порадами, як краще підготуватись до "такої дати".
    Буду дуже вдячна:)
     
    Останнє редагування модератором: 13 Січень 2010
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=22343&highlight=%E2%E5%F1%B3%EB%EB%FF
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=24893&highlight=%E2%E5%F1%B3%EB%EB%FF
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=27747&highlight=%E2%E5%F1%B3%EB%EB%FF
    http://myrelax.com.ua/post/4/371
    Так ніби немало. А щодо особистого досвіду, то відразу скажу, що на всяк смак... Про одного і того ж тамаду, приміром дуже різні речі чула. Отож мусите чіткіше вимоги змалювати.
    Може то зайнятись упорядкуванням весіль))):crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Дуже дякую за корисну інформацію.
    А що на рахунок "чіткіших вимог". Ще не можемо з коханим сообразити за що хапатись у першу чергу. Стільки усього тре.:suicide:
    Не знаємо куди бігти і за що домовлятись.
     
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Думаю, вам тра' розслабитись най наречений бігає та про щось домовляється, якщо звісно він одружується, а не ви виходите заміж!;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Ну то почитайте у блогах спершу, а потім визначте для себе масштаб події (бо тре знати на ск.осіб залу шукати), формат події (традиційну чи може стилізовану з специфічною кухнею, музикантами і які автівки замовляти), з тамадами-фотографами чи без, чи має значення район і присутність близько готелю і літнього майданчику, який бюджет зрештою.
     
  6. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    А коли ви плануєте весілля? Скільки часу маєте? Головне не спішити, добре все обміркувати. Зазвичай, жінки вже з дитинства знають, яке весілля хочуть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Весілля у нас у чеврні:shy: . Часу ще купа. Але просто в середині якийсь холодок ходить від очікування цього дня. Хочеться щоб все пройшло супер.
     
  8. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    То у Вас ще купа часу! Моя подруга організувала весілля за 3 місяці. Зараз і сукню нема чого вибирати, адже на весну будуть нові моделі, більший вибір.. Хіба що підшукайте собі зал, церкву і знайомих в ЗАГСІ ;)
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    То певно добре, що ми за місяць все організували. Інакше - зїли б себе.
    Ви би так рано не починали переживати - заздалегідь тільки зал треба знайти.

    Додано через 1 хвилину
    І ще. Не слухайте нічиїх порад(маю на увазі родичів). Робіть все як хочете з чоловіком(майбутнім) і будьте щасливі!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Дякую за поради. І про сукню це справді мудра думка. Зараз поки будемо підшуковувати зал і складатисписок.
    А на рахунок родичів. То слава богу нам дуже пощастило. Нам батьки сказали, що як ми захочемо так все і буде, вони не будуть втручатись, а я кщо нам треба буде допомога - щоб свиснули;)
     
  11. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Ще серед першочергових питань я би назвала пошук ведучого весілля. Насправді, це дуже важливо, бо тамада може реально зіпсувати гарно підготоване свято...
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    А мені здається шо і музиканти все можуть зіпсувати і перукар, і взагалі так довго чекаєш того дня, готуєшся а все так швидко пролітає і залишаються лише спогади на відео та фотках, які також не завжди якісні!
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    А спогади в серці? як на мене це найкращий спогад)))

    і по-моєму ( досвіду не має) такий день нічо не може зіпсувати, ні зачіска, ні фотографи))) якщо ви дійсно щасливі, що буде крокувати разом по дорозі життя з коханою людиною поруч))))
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    А ви повірили?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Ну взагалі то так. Бо в нас так було з самого початку.
     
  16. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Думаю, що Вам ще зарано нервувати. В мене от на початку лютого. Мушу признатися, що коли вночі випадково відкрию очі, думки про організацію свята не залишають мене до ранку. Рахую гостей, шампанське і ... гроші. Їх тепер на влаштування чогось гарного і цікавого треба дуже багато. Так що, складєте гроші і ще місяць-другий насолоджуйтеся життям. Не зашкодить замовити зал і, справді, як пише Flamingo, знайти хорошого тамаду. Але, враховуючи, що весілля у червні, це буде зробити зовсім не важко.
     
  17. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Шановні форумчані, мені потрібна термінова консультація. Нам пропонують зал на Сихові "Півник". Ціна за людину 110 грн. Хто знає про цей заклад, і чи нормальна ціна?
     
  18. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Щось назва підозріла... змахує на клЮб "Гей Славяни".
    А адреса ?
     
  19. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    А що входить в цю ціну? Я була на весіллі в ресторані "На озері" на Левандівці, там в 120 грн входило їх м'ясне, кава-чай, морозиво, 6 пляшок мінералки і 6 пляшок вина (то була їх умова взяти обов'язково 6 пляшок спиртного в них і 6 пляшок води). + 60 грн/год за оренду після 00:00, якщо я не помиляюсь з ціною.
     
  20. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Підготовка до весілля

    Цей заклад знаходиться десь на Сихові. Ще сама не знаю де конкретно.
    у ціну 110 грн входить усе крім солодкого і спиртного. І там ще є загороджена територія біля входу, тобто можна там буде посидіти (покурити) гостям. На подвір’ї є фонтан.
    Принаймі мені так сказали. Сьогодні їду дивитись.