...Прийде додому жiнку б'є...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Koza-Dereza, 17 Жовтень 2007.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я так розумію що чоловік був в АТО. І тут контузія якраз при тому може бути. Тут треба і лікаря, і психолога, і просто небайдужих людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Руда Лисиця, нехай АТО, нехай контузія треба себе захистити.....Може він агресивний і небезпечний для всіх, тоді його треба ізолювати, хто тим має зайнятися, брат тут пас....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну брат теоретично міг би допомогти з пошуком спеціалістів, що тут такого надзвичайного.

    але як до такого доходить, то я б з чоловіком не жила. Це не значить що би не підтримувала, чи розлучилася, просто до його одужання убезпечила себе. Бо так можна і не дожити.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Брат засц..в, це зрозуміло але проігнорити... нелюди. В крайньому -поліцію можна було викликати. Блін, та один невдалий удар і
    Рятуйтесь і рятуйте чоловіка. Звертайтесь до спеціалістів, самі Ви з таким не впораєтесь і ніяка родина не допоможе навіть.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    100%
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Чоловік форумчанки думає що він на війні, чуть що і він її в квасе яблуко....Може і контузія, але людей які звідти повертаються потрібно соціально адаптувати....Тема нова, але думаю що гріха не буде коли вона від нього переїде....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. VIKKSYt

    VIKKSYt New Member

    Віддалені наслідки контузії через 5 і більше років це агресія в тому числі. Поза цим ми батьки і партнери по житті тому переїзд на варіант. Звісно ми задумались після цього про терапію.в колективі чи компанії він дуже стримана людина серед знайомих тримаємо імідж пристойної пари . Але проступок визнає і готовий на варіант з лікуванням. Мене більше розчарував на той факт як віднісся до цього рідний старший брат і дорога кума котрій ой як багато помагали в її ранньому шлюбі і материнстві. Мені конче треба було знати думку неупереджену саме тут
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2016 ---
    І ще - це не АТО а ДТП . Хтось залишився інвалідом , хтось помер, а ми от... контузія і шрам на всю голову й обличчя.
     
  8. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @VIKKSYt а Вас не бентежить той факт, що на людях чоловік стримується?
    І Ви не забагато хочете від чужих людей, навіть брата?...Брат не хоче грати свою роль за Вашим сценарієм "Вас побили до присмерті >він Вас спасає, наражаючись на агресію чоловіка....", і так до безкінечності, бо поведінку Вашого чоловіка Ви перевели в ранг нормальної, бо він бачте контужений...Брату такий сценарій не сподобався, він Вам запропонував свій....То ж не на раз так треба буде Вас спасати.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    у вас діти? І вони це бачать?
    Звичайно, переїзд варіант. Наражання свого життя на небезпеку - оце не варіант.
    все цікавіше стає. Це вже п'ять років триває? І якось піддається корекції, чи оце щойно ви вирішили до спеціалістів звернутись?

    *починаю розуміти родичів*
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Контузія, як і черпно-мозкова травма, можуть мати наслідком власне вже розлад психіатричного напрямку. З цим можна працювати ( і треба), причому чим швидше буде звернення до спеціалістів ( власне психіатрів, не лише психологів), тим краще. Якщо це триває вже 5 років, то процес запущений, але і з ним працюється.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @сніжна цілком погоджуюся, але тут питання мотивації, чи буде чоловік форумчанки готовий докласти зі своєї сторони надзусиль щоб навчитися контролювати агресію.....Яка мотивація, коли є виправдання і всі то терплять....
    Вашого знайомого навчили, що коли нічого не змінить в собі лишиться сам.....тому попередні дружини йому ще тим допомогли.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    можливо кума не могла помогти, бо сама боялася? ну от як вона може захистити Вас, якщо приїхавши теж могла попасти під ті напади агресії чоловіка? а брат, то звісно мав би постояти за сестру, але то треба розібратися в ситуації, які в нього були причини (в брата), що він про то все думає?
    якщо ви партнери по житті і батьки, то маєте в першу чергу подумати про дітей, і чи не може черга дійти до них в тих нападах. тому звернення до спеціалістів, якщо і чоловік розуміє свої помилки, тут обов'язкове! пробачати просто так, бо він не спеціально б'є, чи не контролює своїх дій, не можна. це не вихід грати на публіці роль пристойної пари, а приходячи додому боятися, щоб знов не стався напад. підтримувати чоловіка потрібно, але залишати все як є небезпечно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. VIKKSYt

    VIKKSYt New Member

    От з такої точки зору я не оцінювала ситуацію тому так ретельно перечитую коментарі. Це за останні два роки по наростаючій так ми докотились. Від брата я очікувала хоча б словесної підтримки .Від куми просто поплакати- понити, знаю що в інших родичі добре мозги промивають винуватцю.ніхто ж не відмінив виховних розмов.
     
  14. VIKKSYt

    VIKKSYt New Member

    А може це я його так доводжу. Бо з іншими він ок. Є така думка, що можливо я доводжу чи так підігріваю агресію.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ага, і ще ми партнери, я його не кину, буду напівмертва валятись на підлозі
    Жінка просто хоче бути жертвою, навіть від куми їй потрібно --
    Тут не його, а її треба до фахівця
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    ну та жертва завжди винна, і як дотлумить Вас - теж ви будете винні. ПРосто цікаво як треба довести чоловіка, щоб він до синців збивав жінку, ЩО таке можна йому сказати, щоб викликати таку агресію? То нездорово і крапка. Скільки років вашим дітям? Вони це все бачать, як він знущається з вас? Тут вже дівчата пишуть, допомога потрібна однозначно чоловіку і то кваліфікована. ПОбережіть себе, не дай Бог один сильніший удар і все. Ваші діти сироти, і де гарантія, що наступними "грушами для ударів"стануть не вони ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Жертва не винувата по любе, ви ж не ідете на нього з ножем, що він має захищатися і то, надто жорстоко то все....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну тоді принаймні треба вияснити, що ж саме заставляє його кидатися на Вас з кулаками. і по можливості уникати цього, просто заради власної безпеки, і безпеки дітей. хоча це не є нормально, що чоловік переходить на агресивні нападки після сварок чи чогось такого.
    ну словесна підтримка від брата чи куми сильно би помогла? плакатися і жаліти, коли Вам завдають фізичного болю - це хіба варіант?
    якщо Ви пишете, що так за останні 2 роки прийшло до такого, накопичувалося все, то значить не не тільки в тих його нападах справа. а які у вас стосунки взагалі? яке відношення у чоловіка до дітей, чи проявляється його агресія до них, чи тільки до Вас, і то після того як його виведете з себе?
     
  19. VIKKSYt

    VIKKSYt New Member

    Будинок великий і що там у спальні розборки із зали чи дитячої не чути. Старший за моїм настроєм здогадується, по опухших від сліз очах. Але вони так люблять тата, як я можу їм щось погане казати. це між нами з чоловіком стоять машини, гроші,кредити, алкоголь, дорогі розваги, нічні ресторани ( предмети сварок) дітей це не стосується.так, я усвідомлюю що веду себе як типова жертва, але мені важливіше зараз зайняти всі його ресурси новим будівництвом ніж розїхатись і шукати свою тиху гавань без копійки з дітьми. Спочатку пролікуємо ці стани, заспокоїмось а тоді все зважу і вирішу. зараз я зла і ображена ,а це точно до об"єктивності в стосунках не приведе.
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    цікаво як бути доброю і спокійною, як тебе луплять до півсвідомості?
    Якщо чоловік згоден, однозначно йдіть до психіатра, нехай пролікується, бо зриватися на жінці - неприпустимо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1