...Прийде додому жiнку б'є...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Koza-Dereza, 17 Жовтень 2007.

  1. ola holly

    ola holly New Member

    Тут винні двоє хіба. Він - бо б'є, а вона - бо терпить. Взагалі не розумію жінок, які дозволяють до себе погано відноситись, бити, матами покривати. Я вважаю, що треба звертатись у поліцію або приймати якісь мірі, бо далі буде тільки гірше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. YellowKukuruzka

    YellowKukuruzka New Member

    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2018 ---
    В мене є знайома пара зі схожою ситуацєю, вона моя найкраща подруга, але скільки не говорили з нею - все даремно. Коли нап'ються, постійно бійки. Тож поки людина сама не зрозуміє, що таке відношення "коханої людини" не нормальне, нічого ти їй не доведеш!
     
  3. rizonis

    rizonis New Member

    От всі звинувачують чоловіка який бє жінку. А що вам таке: Уявіть є жінка. Чудова жінка. Прекрасна коханка. Добра господиня. Чудова мама. І все в ній добре, окрім - Любить бухнути та гульнути. І вже як почалося, то нуйогоНАХ! Як думаєте, хороший прочухан виправить ситуацію?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не виправить.
    Ви як її заміж брали вона вже любила бухнути і гульнути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Силою і кулаками нічого не виправиш.
    Якщо жінка така чудова у всьому іншому, то якось воно не в'яжеться з пияцтвом. Треба шукати причину того. Ну тобто, якщо все в сім'ї ідеально, класно, то чому виникає бажання пити і гуляти? Або до спеціаліста йти розбиратися, або вдома. Але не стусанами. І якщо у вас виникає бажання вдарити, ще й тут таке питаєте, то і у вас не все добре з головою. Чоловік жінку не має права бити , і все тут, крапка. Інші способи впливу бувають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. rizonis

    rizonis New Member

    Вона мені не жінка, просто дорога людина. Ви думаєте в жінок не буває залежностей?
    І не робіть з мене монстра. За 12 років сімейного життя жодного разу не підняв руку на свою колишню дружину. І в думках такого не було. А з цією, прожив чудовий період палкого та шаленного кохання, неймовірних пригод, палких ночей та днів із виносом мозгу та іншими радостями сімейного життя. Їй багато чого дозволяв. бо кохав. Руки також, жодного разу не підняв на неї . Лише тоді коли зрадила.... І то раз по задниці. Ледве себе стримав. так і пішов. А може зря. Може тре було добре відпи...ти і не відпускати? Бо життя зараз немає ні в неї ні в мене.
     
  7. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Просто так ніхто й нікому не зраджує, зрозумійте... (ніяким чином не виправдовую Вашу "подругу", просто так, для роздумів...)
    Ну і про
    Все зрозуміло, як білий день - піднімати руку на жінку - це має бути табу, як щось таке, що нижче достоїнства чоловіка.
    Ну і нікого біля себе не втримаєш, та й чи варто тримати, якщо людина вже ментально і фізично і так не з Вами? Теж питання риторичне, так...Вам для роздумів.
    Просто в мене склалося враження, що Ви явно не у тому напрямку мислите.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Я такий типаж знаю: і хлопців, і дівчат. Яскраві люди, з ними не знудишся. Ну, але їм весь час треба вражень, пригод, карнавалів і феєрверків. Вгамується така дівчина, коли знайде "свого" чоловіка, якого реально боятиметься втратити. Значить для неї це не ви. А може й ви, коли вона стане на десять років старшою, набуде досвіду і матиме з чим порівняти. В будь-якому разі зараз жаліти немає за чим. Бажання стукнути - від безсилля. Воно тумблер в голові не переключить.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    А якщо жінка дозволяє собі піднімати руку на чоловіка? Так, ми всі знаємо, що бити нікого не можна, але деколи зустрічаю таких екземплярів, що би і сама добрячого ляща дала.
    Як на мене, то оце "дівчат бити не можна" для деяких людей є таким собі щитом, за яким вони творять дикі речі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ну, Ви насильно нікого не втримаєте, а тим більше фізично насильно...
    Якщо все було так добре і тут раптом жінку почало тягнути з дому і наліво, то як то кажуть, завжди корисно почати з себе і проаналізувати ситуацію, тільки на жаль не всім вистарчає на то сміливості. Натомість завжди легше звинуватити когось...

    А бити жінку таки не можна і не треба, бо цим самим Ви опускаєте себе як чоловіка нижче плінтуса і цю ситуацію наврят чи вже щось поміняє.
    І я підтримую
    То може все таки Ви тут нам щось трохи перебільшуєте?

    Біда в тім, що ми читаємо тільки одну сторону.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  11. Не можна сказати, що обоє винні, це навіть не до порівняння... Дійсно, кожна жінка має в першу чергу сама себе поважати і вимагати цього від оточення. Але бувають різні долі, ніколи не знаєте що могло так зламати людину, що вона дозволяє з собою так чинити, як її виховували, що вона про себе думає... Хронічна відсутність самоповаги у таких жінок - це проблема, якій можна поспівчувати, але з нею до психолога треба йти. А тут пишуть, що жінки ледь не рівноцінно винні у побоях і заслуговують на погане поводження, бо "вибрали таку долю"!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. rizonis

    rizonis New Member

    Погоджуюсь повністю! з часом зрозумів, що "стукання", нічого б не виправило. тумблер має переключитися сам!
     
  13. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Був в мене колись хлопець але з заскоком:girl_flag_of_truce:.Як в кожній парі траплялись суперечки.Я з тих людей,які не люблять свої негативні емоції виливати на інших:кричати,обзивати і т.д.Саме тому,коли я зла,то просто мовчу.:girl_flirt:Коли він бачив такі моменти,то наполягав на тому,щоб я скандалила і била його аби не мовчала.Звісно я заперечувала,бо якщо я ударю чоловіка то з часом і він на мене буде мати привід підняти руку.Він апелював,що краще побитися,а потім миритися,чим грати в мовчанку.Я була категорично проти подібного насильства.Пізніше я дізналась,що колишню дівчину він таки бив і тому вона його залишила.Я веду до того,що все починається з малого і самі часом не помічаємо як в стосунках з'являються перші дзвіночки майбутньої моделі стосунків.:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. PalVal

    PalVal New Member

    Рукоприкладство не потрібно терпіти ніколи, такі люди не зміняться і своє ставлення до жінки не змінять
    Лише тікати світ за очі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4