про доставку з інтернет-магазинів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Dzha, 4 Липень 2012.

  1. Dzha

    Dzha New Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, як з інтернет-магазину найшвидше й найкраще доставити покупки? хто якими службами користується, щоб і по ціні і по якості?:connie_pull-pigtail
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    звідки, куди?
     
  3. katrinache

    katrinache New Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    Я користувалася "Нічним експресом" та "Новою поштою". Друга мені видається кращою, але в інтернет-магазинах часто вже дають визначених перевізників для доставки.
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    Нова пошта, оскільки близько від роботи є аж 3 відділення. В крайному випадку укрпошта, але вже давненько не користувалась
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    Користуюсь тільки Новою Поштою. І швидко, і черг немає, і відділень маса.
     
  6. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    і я Новою Поштою, наразі найшвидше, найзручніше, і дешевше (в порівнянні з Автолюксом, наприклад, мала з ними сумну пригоду) і хлопці там працюють чемні і привітні (я якось забула вдома код відправлення - то пів відділення допомагало мені)
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    А мені і Автолюкс, і Нова пошта підходять. Перший краще бо немає вихідних.
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    от де-де, а на Новій Пошті зовсім недешево, а я б сказала дуже навіть дорого. Недавно відправляла посилку трохи обємну і велику, то на НП нарахували 80 грн, тоді як Делівері 8 грн!! З тих пір якщо посилка досить обємна то користуюсь лише Делівері.
     
  9. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    а термін доставки був той самий?

    не знаю як там з інтернет-магазинами, а от якщо купувати через форуми - Нова Пошта виручила і не раз. Подобається, що все можна відслудкувати через сайт - і відділення вибрати і дивитися, де багаж. А стосовно ціни - не вникала у порівняння, але мені тоді НП здалася вельми прийнятною:girl_yes:
     
  10. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    З досдіду роботи : Нова пошта- для звичайних і термінових відправлень, ціна 15-17 грн, як тільки вантаж хоч трохи об"ємний- вони вже рахують дорого, тоді виручає делівері- рівно в 2р. дешевше. Автолюкс- також непогано- просто мало у Львові відділень.
     
  11. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    Автолюкс - мені далеко і відслідкувати по сайті неможна але цінами задоволена. НП - була як на мене найкраща, але тепер ціни підняли(( недавно висилала маленький пакунок то тепер коштує 16,00грн а раніше 12,00грн. Треба придивитись до Делівері!
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    ну то було в Крим, то 3 дні йшло. я вважаю нормально.
    ну і вийшло не в 2 рази дешевше, а в 10:girl_wink:
     
  13. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    в принципі, виправдано. Ну мені Новою Поштою курточка з києва за день доїхала. От не пам'ятаю, правда, скільки я за то тоді заплатила :umbrage:
    Як на мене, все завжди залежить від того наскільки термінова доставка. По часті оперативності НП на хорошому рівні та й не чула я шоб коли-небудь речі губилися
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    з цим можу посперечатися. маю свіженький приклад. відправляла знайомій у вінницьку область в понеділок до 17год. тобто вантажитися і відправлятися мало би в той день. мало того, що вони порахували мені мінімальну вагу 2 кг (???), хоча там і кг не було, і заледве на 1м по габаритах витягувало, так вже п"ятниця, а пакунка ще досі нема.

    я взилалася і подзвонила на гарячу лінію, виявляється мій вантаж зареєстрували на наступний день (чому?), відповідно до режиму відправлень в те місто, він тільки сьогодні має прибути. відслідкувати де вантаж перебуває я не можу, він просто прямує у місто одержувача.

    крім того, я ще платила за упаковку 15 грн, бо вони не гарантують, що не поб"ється...за 33 грн я б відправила укр поштою, і вже б давно було. сервіс(
     
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    Я дуже часто користувалася Новою Поштою, але мене вже взлило, що вони так багато тепер беруть за доставку. Вони вже вважаються найдопрожчою НП тепер. А сайт їхній постійно глючить, неможливо нормально відслідкувати, а коли дзвониш до них, то ще дівчата хамлять, бо ж то так важко подивиться де мій вантаж і після якої години буде на моєму складі.
    Тепер користуюся Делівері. Доставка там мінімальна 8 грн. а НП, я би заплатила 25 грн. за таку коробку, і за швидкістю так само їде, як і в тій НП. Автолюкс взагалі щось не люблю, можливо через оті самостійні заповнення талончиків на відправку..
     
  16. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    і таке враження складається, що ціни ростуть у них не по днях, а по годинах, буквально в середу забирали посилку була вартість 15грн., сьогодні аналогічна посилка вже 17грн., питається а в чому різниця???? треба і собі на Делівері попробувати,
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    а місто звідки/куди йшла посилка одне і теж? Я вже з місяць плачу 17 грн. якщо це Луганськ-Донецьк, Сімферополь і т.д., Київ, Рівне - по 15 грн.
    В них піднялась ціна мінімальної оцінки товару, напевне за рахунок того збільшилась оплата за перевезення. Раніше мінімальна оцінка була 200 грн., зараз 400 грн.

    ---------- Додано в 15:27 ---------- Попередній допис був написаний в 15:15 ----------

     
  18. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

     
  19. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    мені теж по сервісу і швидкості доставки подобається Нова пошта але зараз вони справді обнагліли! з тими цінами за пересилку, тому якщо відправляю-отримую щось в межах 2кг, то нова пошта, а більші пакунки - делівері. Та й якісь дрібні речі до 1кг теж вигідніше делівері, шкода, що в них не так багато представництв по Україні. Один раз пересилали мені через транспортну компанію Ін тайм, вийшло трохи дешевше (2-3грн) але зручно, бо як виявилось їхній склад знаходиться дуже близько і не треба тратити на поїздку на Нову пошту.
     
  20. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: про доставку з інтернет-магазинів

    Отримувала два тижні тому посилку 15кг НП із Крим-Львів, то вартість вийшла 60грн, потім зайшла на сайт Делівері і порахувала, що мені б обійшлося в них лише у 28грн!!
    та , нажаль, інет-магазин даний із Делівері не працює(((

    відсилала форумчанці пакунок НП вагою 850г, то вийшло аж 16грн....