про душі померлих

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 2 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Гм... Я думаю, що земні емоції залишаються на землі. Звісно, моя думка не критерій. Мені вистачає думати, що ті люди, котрі від нас відійшли, є з Богом. А нащо їм жити тут, серед нас, разом з нами? Вони вже своє відбули. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    Все це так. Просто... ми не даєм цим людям які пішли спокійно піти. Ми не можемо їх відпустити. Оці щоденні сльози не дають їм іти. Отак і ходять вони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Є притча про багача та Лазаря. Коли багач просив, аби відпустили Лазаря сказати його братам, щоби жили інакше. Йому була відповідь, що "Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!" Лук. 16: 19-31

    Про ангелів є багато, але це в іншій темі. :girl_smile:

    Не всі плачуть. Я за своїх померлих радію. І спокійна. Мені шкода, що вони відійшли, але й радію за них водночас. Та й плачі, сльози - то все з егоїстичних почуттів, то сльози над собою і жалі себе...
    А в легенди про привидів, що ходять, що їм невідомо-який ритуал треба перейти, аби звільнитися, аби піти... дитячі казочки. Ну, і ще хороший матеріял для фільмів, але для віри - то смішно. Нема тим душам що робити, як поміж нас вештатися. :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2010
    • Подобається Подобається x 15
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    Я думаю за душі просто потрібно молитися і давати на Службу Божу в церкві, це те що ми тут на землі можемо для них зробити.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    Це не зовсім тема гілки. Але я теж за душі померлих молюся. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    ... або не з Богом..., якщо вірити Ісусовій розповіді про багача і Лазаря?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    Бог зійшов туди, де Його нема. :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    ... і вивів звідти старозавітніх праведників.

    Наскільки я розумію, Його там більше зараз нема, бо вознісся і сів праворуч Отця і сходити туди Він напевне уже не збирається...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    А є потреба?

    Вам не здається, що ми оффтопимо? :girl_smile:
     
  10. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Віра в "плями на сонці"

    Розумію, що ми оффтопимо...сорі...

    Але все таки, Лілю, ви заторкнули досить цікаве питання сказавши, що Вам "вистачає думати, що ті люди, котрі від нас відійшли є з Богом"????
    Ви впевнені у тому, що усі є з Богом там?????
    Водночас це питання є досить серйозним для нас живих, бо усі ми приречені на те щоб рано чи пізно бути на місці тих людей, що відійшли у вічність...

    Але, звичайно, що це тема не цієї гілки, ще раз сорі за оффтоп...
     
  11. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    Частково з цим не погоджуюсь. А коли від нас відходить найближча людина зовсім раптово, трагічно, то невже начі плачі, сльози будуть з егоїстичних почуттів? Або коли мама ховає рідну дитину (що ще може бути гіршим за це) і ладна з нею в труну лягти - це також егоїзм? Я би не змогла порадіти...
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    Ну, навіть, не знаю ...Не думаю, що втрата матері чи батька, і сльози за ними - з егоїстичних почуттів і сльози над собою. Мені важко в даному питанні бути вам "конкурентом", оскільки не є сильною в релігії загалом, але чесно кажучи ваші слова трошки ...важкі для сприйняття. І я вірю, що душі померлих живуть, чи правильнішне є серед нас. Пару років тому, ми з мамою були на лікування в біоенергетика. Жінка приїхала з Донецька до нашої знайомої, ні словом ні ділом про нас не чула і не знала нашої ситуації. З порогу ,лише поглядом дала чітку картину мого здоров"я. Одним словом, під час сеансу, був випадок коли вона чітко описал мого тата ( помер тоді рік часу) ,сказала, що і як з ним сталось. Коли я запитала звідки, вона відповіла, що він стоїть біля нас...Тоді реально, вперше в житті мені стало дуже страшно... Хочете вірте, хочете ні...
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: про душі померлих

    Ну, але ж над собою плачемо? Може, я неправильно висловилася, але мені саме про це йшлося. Ми не над ними плачемо, а над собою та власним болем.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: про душі померлих

    Та я не такий вже дуже експерт. Я ж не вчилася ніде, так, самоосвіта. :girl_smile:
    І я написала свої думки щодо того, а не чиїсь експертні.
    Де саме є рай чи пекло, чи чистилище, ніхто сказати не може, Церква це називає "станом душі", хоч і слово "місце" теж вживають.

    Аби вони ходили серед нас та поміж нас і жили нашим життям, в таке я не вірю, то вигадки екстрасенсів, аби вразити тих, з ким говорять. Така у цих магів робота.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    Серед нас вони чи ні, але маю надію, що їм там добре...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: про душі померлих

    Я також. :)
    Цікава річ. Одна дуже близька мені людина, як це назвати, має таке чуття, що коли є десь на похороні то ніби відчуває стан душі померлого. Часом відчуває неспокій, тоді молиться за душу того померлого особливо ревно, а найчастіше відчуває спокій. Правда, нікому про це не розповідає, чи майже нікому, тільки найближчим друзям хіба.

    І далі то вже буде до Левка. Я не беруся вирішувати й судити, хто де, але як невиправний оптиміст вірю, що Бог є Любов і не інакше. І якщо людина відійшла в мирі, була з Богом усе життя, то які би гріхи вона не чинила, не нам її судити, а Господь людину судить по її серцю, а не вчинках. Хоча тут межа дуже хитка й нечітка.
    Господь людину в пеклу не кидає, вона сама туди скаче, а Господь приготував кожному все найкраще. Інша справа приймає людина Його дар чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    Я вірю і молюсь за те, що мій брат є коло Бога і одночасно я вірю і відчуваю, що він є з нами...... Мені важко взагалі писати, але я просто не можу змиритись, що його немає вже на цьому світі.... мені здається, що він кудись поїхав і ми обов'язково з ним зустрінемся!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: про душі померлих

    Так воно й буде. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    Душi померлих, для мене суцiльна мiстика. Я нiколи нiкого не бачила i не вiдчувала. Думаю що всi "вiдчуття" породженi якимось самонавiюванням та страхом перед невiдомим. Проте вiдю в якесь шосте вiдчуття, шо б воно не було, бо воно в мене деколи є. I впринципi навiть думаю що в деяких випадках знаю чому люди кажуть що їх переслiдують привиди, бо один раз мене "привид" переслiдував досить довго.
    Я давним давно, на дачному озерi стала свiдком як втопився молодий хлопець. Потiм з дуру, на наступний день ми з подругою пiшли дивитись як витягали труп з озера... (знаю, нема слiв). Ну побачила я того нещасного хлопаку, в його посмертнiй позi, фiолетовiй шкiрi, неживими очима, вiдкритим ротом... Пiсля того моменту я його бачила ВСЮДИ! У спальнi за шафою, на стриху, в курнику, на городi, НАВIТЬ в туалетi, вже не кажу про темряву. I це тривало досить довго, поки спогади не притупились i троха позабувалось. Я впринципi ще пам'ятаю смутно як то все було тодi коли його витягали, але не до такої степенi що менi воно всюди ввижається. Правда це не єдиний "труп" що я бачила, проте єдиний що справив на мене таке неймовiрне враження. Ще колись бабина похресниця, молода дiвчинка померла (16 рокiв) i якось довго пiсля похорону ми були в гостях у батькiв, i мене вiдправили побавитись в її кiмнату, там були ляльки. Я сидiла i тримтiла, бо менi здавалось що вона сидить бiля мене. Ну звичайно ж там нiкого не було, але я навiяла на себе такий страх, що менi ФIЗИЧНО було боляче i важко дихати. Я мусiла втiкати звiдти i вiдсижуватись на кухнi з всiма.
    Проте я вiрю у сни з померлими... не знаю чому i як це працює, але коли менi сняться помершi люди, завжди стається щось неприємне або навiть прикре. Хоч вiр хоч не вiр.
     
    • Подобається Подобається x 15
  20. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    З цим усім я згідний.
    Звичайно, що ніхто з живих не може точно сказати куди померлий потрапив після смерті, тому що до останньої хвилини-секунди свого життя людина має шанс навернутися до Бога, розкаявшися у всьому, це вона може зробити навіть в думках, так що ніхто і знати не буде про це, окрім Бога, і Він виправдає таку душу... Ілюстрацією до цього може бути розбійник, котрий був розп"ятий поряд з Ісусом...

    Можу Вам точно сказати, що через цю жінку-біоенергетика до Вас говорив демон, котрий знаходився в ній...! ! !

    Краще уникати таких екстрасенсів, це є дуже небезпечно для духовного здоров"я і життя людини, котра очікує щось від них почути...
     
    Останнє редагування модератором: 2 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8