Про винаймання квартири

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем TaHdeR, 9 Лютий 2010.

  1. TaHdeR

    TaHdeR New Member

    Доброго дня всім формумчанам, не знала в яку гілочку звернутися, а тут зутсріла схожу тему про вибір зйомної квартири.
    Можливо будемо тут обговорювати всі проблеми і "приховані" проблеми квартир? ціни, кп і т.д.?

    А от і саме питання, яке привело мене сюди:
    Ми з тоїм хлопцем покищо студенти, (21 рік і 23 роки(що студенти не скажеш, бо наче дорослі. але так склалося)) плануємо з наступнього навчального року шукати зйомне житло, бо проведення по 4 години вдень в транспорті доїжджаючи, чи життя в гуртожитку з "щасливими" конкретно дістало. Тож вирішили цікавитися житлом. Звичайно що студенти, хоч і маємо стипендії і підробіток, сильно не розгуляєшся...
    От і хотілося поцікавитися
    за якими цінами Ви чи ваші знайомі знімаєте однокімнатні квартири? (якщо знімаєте, звісно:girl_spruce_up:));
    В яку суму вам обходяться комунальні послуги?
    Ми шукаємо (*видалено модератором, бо для конретних оголошень про пошук є окрема тема)
    Поділіться досвідом будь-ласка... Буду вдячна.:girl_curtsey:
    **********************************

    Модератор: для конкретних оголошень про пошук є гілка в Оголошеннях.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Лютий 2010
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    боюсь що ні.
    або це буде якийсь такий дуже бюджетний варіант з кухньою, ванною, туалетом 3 в 1, і входом по балкону.
     
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Знайомі орендують квартиру, такого типу, що ви описали в районі Чупринки за 1400гр + комунальні. І це вважається дуже хорошою ціною, зняли рік назад. Хіба, що ціни впали зараз, в чому сумніваюсь.
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    це реальна ціна. але не для цього району.
    хіба що, як сказала Анута, то буде однокімнатна -типу вхід по балкону, і все в кучі.
     
  5. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    TaHdeR, Ми з чоловіком шукаємо квартиру в цьому районі вже близько 4 місяців. Скажу так... скільки район центру, то імовірність занйти щось за 1000 без комунальних послух дууууже невелика. Ті кавртири що ми дивились були по 1200-1400 без комунальних, але умови там жахливі, ні ЖАХЛИВІ. Ну можливо це ми такі прискіпливі. Хоча євроремонт ми теж не шукали. Переважно це квартири в старих будинках майже без меблів, ну тобто якийсь старий диван, кріселко є, в кухні (якщо така присутня) є плитка але чомусь переважно нема столу. Дивмлись вже 10 квартир, всі вони подібні загалом. Для мене особисто це не умови. Особливо потім з дитиною. Хоча як на невибагливих студентів може і зійти. Але як на мене то ціни завищені в рази. Можна зняти за 1000 квартири в районі Наукова/Сихів з кращими умовами. Ми знімали на сихові 2 кімнати за 1150 без комунальних нещодавно. А от в центрі отакі справи.
     
  6. TaHdeR

    TaHdeR New Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Дуже-дуже дякую за такі оперативні відгуки :)
    :girl_claping:
    Хоча і не зовсім втішними...
    А якщо розширити діапазон вулицями В.Великого, Науковою, Виговського....
    Які там розцінки?

    Kasia, а можна поцікавитися, для якого району такі ціни реальні?

    ---------- Додано в 17:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:30 ----------

    А можна тут подетальніше, які умови означають для Вас ЖАХЛИВІ?
     
  7. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Час від часу займаємось пошуками квартири саме в цьому районі. За 800-1000 гривень може бути малосімейка з поганенькими умовами. Комунальні оплачуєте самі.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    думаю,в спальних районах. типу Сихів, Рясне насамперед.
    спеціально переглянула Ваш магазин. ось пропозиції - АЛЕ будь готові , що доведеться платити агенції. самостійно найти можна тільки в родичів житло.
    -1-кім. кв-ру в. В. Великого , 3/5, меблі, все є, КП+ 1000 грн.
    -1-кім. кв-ру в. В. Великого, 2 п, хор. житл. стан, меблі. м/част., стінка, ш-купе, поб. тех., ТВ, хол, тел., і-нет, ІО, МПВ, вода пост, бойл, нова сант, простора,чиста кім., без посеред. 700 грн.
    -1-кім. кв-ру в. В.Великого(Тролейбусна), 4п., всі меблі, газ. плитка, холодильник, ТБ, лічіл., ЦО, для охайних людей, чиста, без посередників, 750 грн.
    1-кім. кв-ру в. В.Великого, -/-/- кв.м., -/- ./. п., ремонт, бр. двері, без меблів. 1000 грн.


    і це тільки В.Великого.
    Однозначно, все залежить від умов, тобто треба йти і дивитися.
    але ціни -+ 1000 грн. зустрічаються. шукайте.
     
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Якщо роздрукувати Ваш магазин і почати телефонувати, виявиться, що зі списку з 50 оголошень, 10 інформаційних агенцій (ті, що вимагають гроші відразу і потім надають інформацію про наявні пропоцизії, коли ви до них приходите, ту квартиру, яка була в оголошенні типу вже знімає хтось інший, три місяці можна чекати і не дочекатися), 5 агентів (за послуги місячна орендна плата). На кінцевого господаря точно не попадете. В решті оголошень телефони просто повторюються. Щоб не марнувати час і нерви, краще звернутись до агента і він знайде відповідний варіант. Ще можна пройтись по району, буває, власники квартир вішають оголошення на під'їздах.
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2010
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Ніка, я так і написала
    і тим не менше - квартиру орендовану, де я мешкаю я найшла через Ваш магазин - агент - господар.
     
  11. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    дівчата, маю знайому, яка в районі Любінської здає двохкімнатну квартиру за 500грн +ком.полуги, це не малосімейка, і не з входом по балкону, звичайна квартира в багатоповерхівці. Правда меблів небагато, і телевізора нема. Ціну таку подала бо люди нормальні живуть і в неї клопотів на голову немає. Заробляє лише для сплати ком.послугів своєї квартири. Так що все можливе, якщо шукати то можна і знайти. Це не реклама, просто навела приклад.
     
  12. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Я ж не сперечаюся! Просто виникло бажання доповнити допис власним досвідом, дійсно немаленьким в тій справі)
     
  13. TaHdeR

    TaHdeR New Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Всім дуже дякую за ініформацію!!! :girl_in_dreams:

    От такі оголошення таки реальні? бо я бачила і в газеті і в інтернеті такі квартити, але сумніви брали, хоча дуже хотілося б вірити, що є такі дійсно.

    А скільки переважно коштують послуги посерединка? бо ні з друзів, ні з родини нізто з таким не стикався, немає в кого попитати....

    А, і ще одне, а скільки в середньому обходяться комунальні послуги на однокімнатну квартиру?
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    знову ж таки - залежить від квартири.
    Перше, метраж, к-сть прописаних.
    Тримаю в руках квитанцію з ЖЕКу на 1-кім.кв. - майже 35 кв.м, 261 грн. З них 200 за опалення.
    Газ до 10 грн, телефон - скільки наговорите, світло - скільки напалите. Якщо вода по лічильнику - то відповідно так само. Найбільше тягне ЖЕК - хоч і роблять найменше...
    Тому КП будуть в середньому 300 грн.
     
  15. TaHdeR

    TaHdeR New Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    :girl_smile:
    Я так і думала, що в районі 300 гривень обходитиметься... якщо звичайно в мене в квартирі не буде прописано сім'я багатодітна :)
     
  16. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    це не сильно впливає, якщо є лічильники води, світла, газу. Опалення рахують відносно площі квартири. Лише за вивіз сміття нараховують з особи, ну і газ для приготування їжі, якщо це багатоповерхівка.
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    в мене однокімнатна - 200 -250 грн зима. 100-150 - літо.
    вартість однієї місячної орендної плати.
    квартира за 1000грн. отже витрати першого місяця 1000грн господарю +1000 грн агенту.
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    власне, погоджуюсь з дівчатами. Самий вигідний варіант по КП це коли на все є лічильники. В принципі лічильники і господарям вигідні (оскільки коли квартира простоюєь, то і на лічильниках по 0), то переважна більшість квартир з лічильниками.
     
  19. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Працюю в Вашому Магазині, спілкуюся з маклерами, можу сказати, що сама колись шукала по газеті оголошення для своїх знайомих, так от: більшість оголошень про оренду квартири -- це пустишки, решта агенції нерухомості, і можливо 1-2% це дійсно оголошення від власників, але їх одразу ж перехоплюють маклери:girl_devil:
    900-1000 грн. це реальна ціна для районів Рясне, Щурата, Б. Хмельницького (там де будинки-колодязі), р-н Галицького Перехрестя, та в таку ціну попадають комуналки, малосімейки, готельки. Але якщо наполегливо шукати, може і повезти, були у нас такі варіати, що на Тургенєва шикарну 1-кім. кв-ру за 800 грн.+кп. знайшли:girl_claping:
     
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Про зйомні квартири.

    Це приблизно так виглядає: вхід з балкону/в кухню/в кімнату, себто коридуру нема. В кращому варіанті кімнатка 12 м/квадратних а кухня - це колись перероблений коридор, де лише плита поміщається, без столу і холодильнику, бо реально не влазить більше нічого. Туалет і ванна окремо. Себто щось таке малюсіньке і дико незручне. А і ще вері там неутеплені себто тягне з усіх боків. Трохи кращий варіант - це коли вхід в кухню теж малюсіньку але трохи більшу, себто вже може влізти якийсь холодиьник, кімната з диваном обшарпаним якимось і столиком. Це вже ціни в районі 1300 без комунальних. Але знову ж таки вхід з балкону. Ще варіант вчора був за 1100. Це одна кімната де 3 ліжка, схожа на готельний номер, збоку в кімнаті прироблений рукомийник і 2 комфорки (плитка), вхід з двору в цю кімнатку. Туалет і душ разом, але туалет це дірка в підлозі як в політесі і зверху над діркою душ... Ну але ремонт непоганий там був) Але це не сімейний варііант а студенський більше, може вам би таке підійшло. Але місця теж мало, холодидьник не влізе, стіл теж.
    П.С. Хочу одразу попередити що такі "каки" видають за цукерочки. Себто кімнату де був вхід з балкону, кухні по суті нема, коридорчик з плиткою, а в кімнаті замість опалення пічка стара, туалет і ванна роздовбані і разом, але розділені якоюсь шторкою і то недокінця, двері всюди відсутні, оце все "чудо" видали за: Досить простору кімнату з каміном(ггггг) , власним опаленням, окремою кухнею, роздільними вигодами, в хорошому стані, відремонтовану. Але ремонтом там навіть не пахло... Тому треба шукати хорошого маклера який має голову і зрозуміє що ви шукаєте а не буде вам підсувати якусь фігню щоб ви лише бігали