Про життя-буття в Європі

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Almariel, 15 Березень 2013.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Можливо, мале саме вдягалось, чи закомандувало, що не хоче шапки :) то наша мама накричить і в мороз шапку таки дитині силою одягне, а німкеня силувати децко не буде :)
    Хош три кофти у спекотний день - будь ласка:)
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    тааа, про це я не подумала - це ж і мене колись таке чекає)))
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    У мене такий самий підхід до моїх дітей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Я чомусь зауважую людей, які вдягнуті занадто легко , то , напевно, в кого що болить, бо постійно мерзну :girl_haha:.Тільки пригріло сонечко, на термометрі ще було +7 градусів, як люди почали ходити в футболках, але не діти, а дорослі , ну, чи майже дорослі .
    В нас на селі діти ще слухають своїх батьків, тому серед зими нікого з голими ногами і без шапки не бачу.У місті - так, але , якщо чесно, то ті діти з батьками пересуваються по галереях і магазинах, то там все-таки варто роздягнутися , бо жарко.

    ---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

    Я, як зранку виходжу з хати, на термометрі + 10 градусів, то так і вдягаюся, це вже в 1-2 годині дня повітря прогрівається, додому вертаюся в машині з "клімою", а якщо заходжу в магазин, то светр не скидаю, вже аж вдома надягаю щось легше.

    ---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    Тут привчають дітей до самостійності і свободи вибору - змерзне, сам надіне.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    я теж завжди мерзну. і таких "моржів" і в Україні багато бачила (особливо в Києві)

    воно то так, вранці холодно, але я така чутлива до температури - то мені жарко, то холодно - і якщо маю якийсь верхній одяг, то скидаю.

    о, то окрема тема. зима, мама з малюком їде у візочку в торговому центрі, щось там розгляда, купує, а воно бідне у конверті (чи як той чохол називається) пріє, хоч би розстебнула те бідне дитя.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    запитаю тут. підкажіть ефективний засіб для виведення плям. купила фірмовий з ДМ - нічого він не виводить.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    а то будь-які плями, чи якісь конкретні?

    Бо он у мене пляма на спідниці білій, і нічим не виводиться. Прийдеться викинути. Мама якось мені попрала мій білий светрик з чимось кольоровим - треба викинути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Перше ніж викидати проведіть "спиримент", як каже мій малий- Звичайним Доместосом чи що у ваших палєстинах його заміняє, накапайте на ту пляму і лишіт на 5 хв... на білому Доместос відїдає будь які плями. Якщо то не шовк, звісно... Хоча перед викиданням я би попробувала і на шовку.. мало що...
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Ага, мені на білій майці три краплі Доместосу діру виїли. Капнула, постояло хвильки дві і закинула в пральку. Коли майка висохла, то на тому місці просто "розсипалась" тканина. Я б не радила такого робити.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    :shok: ви що, він ж просто зробить білу безколірну пляму на тому місці! Мені колись капнув Доместос на штани, коли я прибирала хата, так і лишилася та пляма там...
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    в основному "дитячі": фрукти, овочі, соки + затерті коліна. я вже думала Амвей брати, але з німецька хімія така хвальона, тому й питаю, може щось суперове є.
    п.с. погугліть (російською чи українською), десь колись бачила спосіб видалення "облізлих" плям, але не пробувала.
     
  12. marife

    marife Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Для мене ото суперове
    [​IMG]
    купляю завжди універсальний і окремо для білого
     
  13. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    ми ж про білу річ говоримо ;)
    і через 5 хв добре виполокати.
    Моєму малому дуже пасують білі футболки, але білими вони бувать дуже коротко. Я часто так виводжу плями на бавовняних футболках- і ніц не розсипалося, дірок нема, футболки функціонують як має бути. Само собою, що вони мають бути білі
     
  14. Pavonia

    Pavonia New Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    А я плямки на білому вивожу просто окропом. Налию прямо з чайника , хвилину почекаю і перу.
     
  15. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Я користуюся Ariel для плям.

    [​IMG]

    Є для білої білизни і для кольорової. Сиплю до прання просто в барабан. Відпирається майже все, хіба якась застаріла плямка залишається.
    Подивилася на німецький рейтинг- мій засіб на 2 місці. На першому плямовивідник від Sil. На жаль, не користувалася.

    А ваш часом не Denk mit? Читала, що дуже екологічний, але нічого не відпирає.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    так, денк міт. щодо екологічності - нічого не скажу - смердить безбожно.
    до речі, на свіжусеньких плямах працює і на колір не впливає.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    угу) коли працювала в весільному салоні.. то плями на платтях, які прийшли з прокату тільки доместосом і виводили..
     
  18. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Вчора в "Сільпо" бачила ,як діє "Ваніш" новий, той, що зараз рекламують. На білу тканину нанесли шоколад, намазали "Ванішом", потримали 3 хв, потім у водичку, потерли і пляма зникла. АЛЕ вона була свіжою. Хтозна, як воно буде себе поводити з несвіжою плямою.....
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    гг:) я звичайною водою свіжу пляму від шоколаду і кави можу відіпрати:)

    може хтось знає що таке купити у Відні щоб вивести плями від іржі? попрала білі футболочки і повісила на сушку, а вона якась іржава виявилась..що робити!?
     
  20. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    Дівчатка, котрі зараз у Німеччині, підкажіть, будь ласка, яким чином найкраще можна передати невеличкий пакуночок у Фрайбург. У друзів народилася донечка і ми хотіли б зробити їй подаруночок, але найближчим часом самі поїхати не маємо змоги.