проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В нас так було, в такому віці, зараз перейшло. Але оте вставання 2-3рази за ніч, сьогодні взагалі щогодини:dash1: ніхто не відміняв.
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Може то такий період, зубки чи животик або просто нервова система ще не розвинена. Треба перечекати, все так не буде. В нас буває нонстоп годування, а буває тільки 2-3 рази, але я сплю при годуванні, якщо бік стерпне - перекладаю малого на другу сторону і далі сплю годуючи. Гірше, коли просинаються обидвоє дітей одночасно))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Моя так вовтузилась бо мучили газики, десь до 4 місяців перейшло. Спробуйте спати живіт до живота, нам допомагало.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Може бути що хоче в туалет) я малого висаджувала , то він так сигналізував
     
  5. Lamiya

    Lamiya Active Member

    І в нас проблеми зі спанням. На початку малий спав добре. А потім чим старший ставав тим гірший сон. Біля 5 місяців засинав о 22:00 чи 22:30, спав 0,5 год і після того на руках 1,5 год колисався. Тепер засинаємо біля 22:30, спимо 1-1,5 год і встаємо гратися, вкладаємося спати біля 2 год. Оте постійне вкладання в 2 год, дуже вже вимучило мене, постійне недосипляння.
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В нас тема останніх ночей - вовтузиться, якщо я заберу ноги, а вони в неї, як підставка служать. Тільки випрямляю, одразу починає крутитися, і ноги догори задирає. Підставлю свої - тишинаааа... Отак і спимо) з народження лягали в 20:00, прокидалися теж приблизно о 8:00. Потім в 5 міс почали лягати в 21:00, і до 9:00 ранку. А зараз в 21:00, а спимо до 8:00 - 8-30. Вдень ще чотири сни по 40 хв маємо біля циці, або один-два в слінгу на вулиці. Висипаємося всі троє добре, я так колись боялася, що важко з немовлям висипатися, але спільний сон нам дуже добре допомагає.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Замість своїх ніг може подушку якусь підсовуйте чи ковдру скручену?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Спробую, в мене є така довга подушка-ковбаска, може зійде за ногу)
    Ще хотіла додати, ночі-то спокійні, але це в нас ще зубів не було. Так що все ще може бути.
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Є в них така мулька)) мій теж ту підставку любив) а ще свого часу треба було приобнімати за спину і дупцю (обов"язково)), бо інакше крутився і будився
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ой, а ще подушка, на якій я сплю в неї мусить бути під носом. Часом просто покладу на ліжко переодягнути, і там та подушка є, то одразу поза - голова на бік, ротик відкриває і язик витягає - сміхота така. Думає, що з цією подушкою циця по дефолту йде в придачу ))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  11. ukralya

    ukralya New Member

    Дівчата, підкажіть десь до якого віку потрібно піднімати дитинку вертикально, щоб вийшло повітря після годування??? Моїй дівчинці 3,5 місяці, ГВ, спільний сон, але щоразу після годування мушу поносити вертикально, бо інакше через пару хвилин вовтузиться і може проснутись якщо не підняти.
     
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    До того часу, доки дитині це буде допомагати, або доки у вас вистачить терпіння, бо я би не носила вночі, а знов дала би груди і дрімала.
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    я свою вчила "пасти коні", от коли навчилась сама перевертатись, то перевернулась і "випустила повітря". А в ночі носилась не довго. Десь до 1-1,5 місяців.
     
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дівчата, а коли і яким чином ви встановлювали більш-менш стабільний режим малюкам? В нас так повелося, що доця засинає з цицьою в районі 23.00-23.30. Ми не робили з того проблеми, бо вона вранці довго спить, в середньому до 10.00. Потім ще засинає ближче до 12.00, потім вдень 1-2 сни і, залежно від того, як спала вдень, може ще заснути в районі 20.00. Але останні ночі просто вибивають мене з колії. Дитина цілу ніч вовтузиться, підхникує, плаче. Я зразу пропоную цицю і вона заспокоюється. Позаминулої ночі в третій ночі вже було 5-те годування з вечора. Цієї ночі взагалі ревіла так, що навіть груди не взяла. Я підколисала на руках і дитина ще дві годинки поспала, потім правда їла як завжди. Я більше схиляюся до того, що лізуть зуби, але в нас ще є і інші фактори - в квартирі 23-24 градуси, провітрювання перед сном знижує температуру до 19-20 буквально на півгодинки. В чому ваші діти сплять при такій температурі? Може моїй зажарко? Вологість теж не супер - 40-45 в кращому випадку. Ставлю воду, кидаю рушники по всіх хаті, але то не дуже помагає. Треба зволожувач. Плюс до всього, ми на педприкормі і крім циці, мале мало що з'їдає за день. Моя мама свариться і каже, що ото її неспання і коломийки, то ніщо інше як голод. Але молока досить, їсть вона на вимогу, вагу набирає десь по 400-450 г в місяць. Ну і знов той режим. Може вона перезбуджена ввечері і тому не може нормально спати вночі? Читаю, що діти засинають в сьомій-восьмій вечора на нічний сон і щось не уявляю як то організувати і чи варто взагалі. Одним словом, прошу ділитися досвідом, радити, критикувати.
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В нас в квартирі порівняно з вашим холодно, 19-20 градусів. Мала спить в бодіку на довгий рукав, деколи розкопується, їсть 4 рази за ніч(я так думаю). Я особливо з режимов нічоно не роблю. Десь, ще як малечі було 3-4 місяці надумала збудити на вечірнє купання, на 20.00, то крику було ого-го, і я лишилась того. Коли хоче тоді спить. В нас наприклад в літку, коли починало швидко світати, то мала могла і в 4 проснутись, добре що то було максимум 7-10 днів. А так ми лягаємо всі спати не пізніше 22. І встаємо теж відповідно доволі рано, я встаю в 6 і мала вже зараз може поспати трохи без мене, до 7. Я думаю, що дитина підлаштовується під загальносімейний режим.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @OxyFoxy в мене малий повністю підлаштований під режим доці, на ніч лягаємо +-21 год, встаємо біля 8ї. Зранку спить десь біля 10 год 30хв інколи довше, потім спить на прогулянці десь 30 хв також, потім в обох довгий обідній сон і ввечері ще один сон перед купанням.
     
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я розумію, що так краще, але загальносімейний режим в нас не дуже. Лягати всім разом спати можливості нема. Чоловік працює з дому. Часом і до третьої ночі, тому стуку, грюку, розмов (хай і пошепки) не уникнути. Коли довше працює, то вранці довше спить. Доця спить найчастіше, поки я поруч. Маю на увазі зранку, бо ввечері можу залишити її сплячу і приєднатися через годину-дві. За цей час роблю щось по хаті чи для себе, бо вдень ми самі і робимо переважно забавлянки. Он зараз заснула на руках. Це вже третій сон. Не давати заснути важко, бо буде нити до десятої, засне і через дві години прокинеться бавитися. Коли їй було два місяці, то я не брала собі то до голови, але у вісім вже трохи хвилююся - дитині не добре так пізно лягати. @svoybox А ви одразу такий графік встановили? Може мені якось щодня переносити засинання хоч на 15 хв. раніше? Хтось так робив? Вийшло?
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Так, в нас з народження на ніч в 21 відбій. Спочатку денні сни я не могла до ніякого графіку прив'язати, не пам'ятаю з якого віку випобився вже режим більш менш, може з 3х місяців. Зранку може малий би теж довше спав, але я не маю можливості біля нього лежати, а без мене він не спить. Он в нас теж сьогодні гості були і тільки ранній сон по графіку, потім трохи дрімав на циці, а в 19 так вже розревівся, що мусила закритись з ним в іншій кімнаті, щоб поспав трохи. І зараз в нас вже нічний сон (бо і в старшої не було денного сну), хоч він спав менше години назад, просто купаємось, виключаю світло і лягаємо в ліжко
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ми так теж намагаємося, але вона буває і по півтори години лазить по ліжку, встає, танцює, співає. Я вже часом і прикидаюся, що сплю, але боюся реально заснути і не впильнувати як вона звалиться на підлогу в танці:)
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @OxyFoxy ви писали, що дитина спить до 10. Як на мене то трохи задовго. Я б пробувала "будити" дитину швидше. То у вас виходить до 21-ї макс 7-8 годин "не спання"(перечитала ваш допис і у вас виходить 3-4 денних сна). Не претендую на правильність, але навіть суджу по собі, що для мене оптимальне прокидання в районі 8 ранку. Я б спробувала швидше будити дитину. Коли встаю в 6, і зі мною дитини будиться від будилька, то в 20 вона вже спить.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1