Проблеми зі ступнями ніг

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Consuelo, 22 Червень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Хочу дослідити дві проблеми, може хто знає/стикався..

    1. В Коханого щось дивно тріскають пятки - ніби глибокі порізи папером... Чим лікувати? До кого звернутися? Чого бракує організмові?


    2. В мене по-трошки деформуються пальці на ногах - утворюється така кісточка випукла (дуже часто в старших жінок таке є). Виключено, що причиною є підбори - я зауважила в собі цю схильність ще у школі, а тоді я ВЗАГАЛІ не ходили на підборах. І зараз теж лише "по святах". Генетика ? Можливо пару років тому тітка робила собі операцію і видаляли ті кісточки (але їй 45 і вона ходить на підборах). Щось протези на ніч не дуже помагають, операції хотілося б уникнути... Хто що знає чи чув стосовно цього питання?

    Дякую!:girl_curtsey:
     
  2. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    моїй бабці і матці допомогли скраби і зволожуючі креми, щовечора перед сном нанести і натягнути шкарпетки - після цих процедур тріщини майже всі зникли за місяці 2, але оскільки мають до такого схильність - то потребують таких масок щоденно

    ану розкажіть-покажіть ті протези


    я чула, що вирішить цю проблему лише операція:sad:
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    ось, точніше воно називається бандаж для пальців ніг

    [​IMG]


    купувала в бонпрі

    опис на іншому сайті найшла такий:



    ---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

    з досвіду можу сказати, що на початках під ранок дуже болить...

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    а які конкретніше?
     
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Consuelo, я б радила Scholl http://www.scholl.com/

    Але мені вистачало і норкового крему, головне - п"яти порядно, справді порядно потерти. Не пемзою (вона в таких випадках не допомагає), не совдепівською теркою для п"ят (ще гірше робить), а двоетапною шолівською брускою.

    Ноги після неї - як в немовляти. З власного досвіду, колись мала таку ж проблему.
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    що таке "норковий" крем?
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Продається, мабуть, усюди. Це дуже жирний крем, пишуть, що з вмістом норкового жиру. Деякі виробники його так і називають - "Норковий".
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    а він у нас продається, не знаєте? чи тільки в інеті можна замовити?
     
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    У Стрию в аптеках бачила деякі продукти. Думаю, у Львові також можна знайти.

    Я не буду стверджувати, що від інших виробників не допомагають, головне аби той виробник мав ім"я, бо інакше буде більше шкоди, ніж користі.

    Scholl має величезну шкалу продуктів http://scholl.heureka.cz/pece-o-nohy/

    А це той рашпіль, про котрий я говорю

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2010
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    стан п"яток говорить про чистоту організму- якщо шкіра ступнів швидко загрубіває і тріскає- це вказує на зашлакованість організму (почула краєм вуха як Геннадій Малахов розказував)

    а крем для лікування тріщин вимені "Доктор" не пробували? моя мама тільки ним і користується, і в її 50 років, має п"яточки як в немовляти- м"якенькі, гладенькі, рожевенькі...
     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    от нині почула про якусь метоику впливу на кісточки радіацією.... щоб не росли більше... хтось щось чув про таке?
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    я вичитала в журналі, що для того , щоб швидко зняти зроговілий шар шкіри на п"ятках, треба рясно змастити попередньо розпарені затверділі місця любим кремом для депіляціїї на 10 хв., а потім приступати до педикюру.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    ота кісточка, то бурсит (хвороба так низивається). Ота "розчепірка" дуже помічна, але вдень також треба носити таку силіконову штучку між пальцями.

    воно не від підборів - підбори хіба "помагають" - якщо ходити надуже пласкій підошві то ефект той самий. Танцювали, легка атлетика? було щось таке?

    Ще гімнастику треба робити - помічне :)
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    танцювала трошки в молодшій школі, більше ніц пригадалати не можу... в школі здебільшого кросовки носила, мештики (тобто щоб щось геть пласке - то не було), тому й загадка - звідки то в мене....
    може справді генетика...

    казали ще недавно мені, що добре ноги постійно масажувати, особливо якщо вони в мене холодні (а вони в мене дуже зимні) - тоді краще кров поступатиме і "вимивати" ті солі і всякі бяки, які отам осідають
     
  14. Fairy

    Fairy New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    А як вам те, що говорять по тв, що тріщини на п'ятах, то грибок? Думаю всі чули рекламу ламізил-крему. Я не пробувала ним лікуватись, все традиційно з невеликими тріщинками борюся: педикюр, крем, але це не надовго допомагає :sad:
     
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    так може то просто ламізил пропагує таку гіпотезу?
     
  16. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    так як ви тут вже говорите про ступні ніг,то мене теж цікавить одне питаннячко))
    кожно ранку як я встаю,то мене болить стопа,і мушу походити трохи щоб перестало,а то криваю зранку на дві ноги...що це таке може бути?
     
  17. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    у моєї мами така сама бідося - то їй поставили діагноз щось пов.язане з відкладенням солей і утворенням так званих "шпор"
     
  18. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    ой,в мене з тими солями капець повний....напевно в мене тоже від того...тре їх ганяти..((
     
  19. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    а як Ви їх ганятимете, розкажіть?
    бо якщо вже утворились "шпори" - то їх позбутись можна лише завдяки операції:sad:((
     
  20. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    тре на масажі ходити і під час того пити воду або з кореню петрушки або з редьки(то мені так масажистка казала)
    а ше моїй мамі робили масаж на ногах,там всі точки є і вона якось так робить шо мама аж на стінку дерлась...
    до шпорів ніби ще не дойшло,а от солі в спині дуже багато маю..