Пропоную роботу!

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем levandivka, 11 Грудень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі розміщуємо оголошення про пошук виконавця (або найманого працівника) для подальшого спілкування з кандидатами в ПП.
    Про втрату актуальності свого оголошення прошу повідомляти модераторів скаргою [​IMG] з проханням внести зміни.
    Є окрема тема "Шукаю няню"
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2010
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Корисно Корисно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Шукаю хорошого архітектора-професіонала за помірну ціну, з досвідом роботи, цікавить реконструкція горища приватного будинку.
    Буду вдячна
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    шукаю репетитора Іспанської мови для себе для уроків он-лайн по Скайпу. Головна вимога - професійний підхід, якісний інтернет і гнучкий графік.
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Шукаю жіночку для садово- городових робіт на дачі. Бажаний досвід з виконання такої роботи. Оплата за домовленістю.
     
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дівчата, в сусідів є вакансія бухгалтера-касира. Робота тиждень через тиждень з 8 до 20 год, зп 3 тис грн, офіційна. Район - Новий Львів. Є перспектива перейти на просто бухгалтера зі звичайним графіком.
    Наголошу, що рекомендувати і щось обіцяти я не можу, можу лише переслати за призначенням ваше резюме.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    ТЕРМІНОВО Шукаємо МЕНЕДЖЕРА для інтернет-магазину жіночого одягу на повний робочий день!
    Вимоги до кандидатів:
    • Комунікабельність
    • Бажання працювати в команді
    • Пунктуальність
    • Знання англійської мови (pre -intermediate)

    В обов’язки входить:
    • Обробка дзвінків та замовлень
    • Додавання нових товарів
    • Обробка в Fotoshop
    • ВСЬОГО РЕШТА МИ НАВЧИМО!
    Ми забезпечуємо:
    • Повним робочим днем
    • Навчання перед початком роботи
    • Роботу, в якій Ви зможете себе проявити
    ЗАРОБІТНЮ ПЛАТУ ГАРАНТУЄМО.

    пишіть в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 19 Травень 2015
    Reason for edit: тільки впп
  7. MIra

    MIra Active Member

    Дівчатонька поділіться контактами майстра чи фірми по ремонту пральних машин.Щось мені не щастить, або ніхто не відповідає, або не туди дзвоню :girl_sad:. Чекаю ваших рекомендацій. Дякую :give_rose::give_rose::give_rose:
     
  8. LudmilaBet

    LudmilaBet New Member

    Шукаю продавця в рукодільний магазин. Локація Новий Цум. 2-3 дні в тиждень
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2015
  9. Siania

    Siania Love Life

    Шукаю людина з хорошим знанням англійської мови. Написане резюме + супровідний текст треба перевірити і виправити помилки.
    Терміново.
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Терміново! Потрібен спеціаліст з написання курсової роботи і тестів з економіки.
    Також потрібно зробити залік з укр.мови і тести з державного та регіонального управління.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2015
  11. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Потрібно на роботу перукаря. Перукарня на вул.Личаківська 15. Графік роботи: через день. За всіма деталями в приват
     
    Останнє редагування модератором: 25 Травень 2015
  12. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Їду до Львова на літо. Мені треба підтягнути ( читай вчити з нуля) англійську. Хочу дуже інтенсивно, 5-6 занять в тиждень. Підкажіть паролі-явки будь-ласка, репетитор має бути трохи російсько мовний. Та зорієнтуйте по цінах.
    Також на що звернути увагу при виборі програми?
    Мого старшого ніц не навчили за рік, читати навіть не вміє. Школа в нас паршива, та вибору нема.
    Хочу щоб старший з молодшим займались одночасно, тобто таке собі групове заняття.
    Чи може краще в мовну школу записатись?
    Порадьте що робити..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Потрібен водій з автобусом на 20-25 місць. Екскурсія дітей в Золочівський замок. Дата ще не відома. Цікавить приблизна ціна
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Терміново потрібно перекласти текст на італійську мову, до п"ятниці (четвер вечір). Не більше сто слів ( не рахувала, мало загалом)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Травень 2015
  15. Siania

    Siania Love Life

    Шукаю майстра-сантехніка на початок липня + потрібно буде зашити невеликий кавалок стіни гіпсокартоном. Якщо сантехнік вміє й таке - вітається щоб була одна людина.
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А мені потрібно зробити дах. Крокви вже є, потрібно все решта -- покласти металочерепицю, утеплити, водостічну систему встановити, ну, і, напевно, громовідвід? Чи то електик має робити? Площа даху 100 метрів квадратних. І роботу потрібно почати приблизно за 2-3 тижні -- десь в середині-кінці червня.

    Потрібні кваліфіковані майстри, які виконають роботу у стислі терміни, а не аматори, які тренувались хіба на собі)

     
  17. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Потрібен продавець у магазин світильників.
    Деталі в ПП.
     
  18. prolisok

    prolisok Member

    Шукаю мед сестру р-н Левандівки (біля базару) можливо хтось поряд живе ) щоб приходила на дім робити дитині уколи якісно , пишіть в пп
     
  19. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    В соціальний готель потрібний бухгалтер з оф. працевлаштуванням, з\п біля 2тис.
    За деталями - стукайте в пп
     
  20. Ryzyk

    Ryzyk New Member

    Потрібен репетитор з англійськоі , деталі в приват
     
  21. silvia

    silvia Well-Known Member

    можливо хтось працює в сфері зовнішньої реклами? потрібен величенький банер.