Пропоную роботу!

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем levandivka, 11 Грудень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі розміщуємо оголошення про пошук виконавця (або найманого працівника) для подальшого спілкування з кандидатами в ПП.
    Про втрату актуальності свого оголошення прошу повідомляти модераторів скаргою [​IMG] з проханням внести зміни.
    Є окрема тема "Шукаю няню"
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2010
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Корисно Корисно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Хто шукає роботу?
    Дівчата, подзвонили мені з рекрутингової компанії - потрібен спеціаліст по страхуванню на ризики (не лайф).
    Хочуть з досвідом роботи. Та якщо Ви хоч трохи розумієте про що йде мова та маєте БАЖАННЯ вдосконалюватись, з власного досвіду кажу Вам - спробуйте!
    По можливості підкажу що до чого )))
    Пишіть в ПП

    УСПІХУ Вам
     
  3. Kashtan

    Kashtan New Member

    Словом, любі дівчата, вирішив я оновити гардероб до Дня Незалежності.
    Вирішив що має бути щось особливе. Це особливе коштує в нашій місцевості понад 1000 грн за позицію, тому я вирішив пошукати в неті, і виявив, що найбільше пропозицій по індпошиву саме у Львові.
    Яке моє бачення:
    1. Потрібна сорочка, із конопляної тканини, із вишитою символікою нашого району, гербом та прапором.
    2. Потрібні штани під ці сорочку, також із конопляної тканини
    3. Потрібен спортивний одяг, футболка, та шорти, також із коноплі, все це взагалі має бути потрійної міцності, на мені жоден одяг не протримався більше півроку.
    Пропозиції прошу в особисті повідомлення, або сюди.
    Якщо ж замовлення виявиться все одно для мого скромного бюджету занадто дорогим, то принаймні сорочку із вишитими емблемами.
     
    Останнє редагування модератором: 29 Липень 2010
  4. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю майстра з виготовлення дерев"яних дитячих стільців (таких, як у дитячих садочках). Пишіть в пп.
     
  5. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Знову потрібні бажаючі перекласти текст на німецьку та іспанську мову.
     
  6. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю майстра по вкладанню керамічної плитки.
     
  7. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    УДЮМК Шевченківського р-ну потрібен вчитель англ. мови,можливо студент останнього курсу.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Грудень 2010
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю продавця в магазин з товарами для рукоділля. :girl_flag_of_truce:
    Створю максимально зручні та цікаві умови праці, за умови добросовісного та творчого підходу з Вашої сторони.
    Деталі в ПП.
    :girl_curtsey:
     
  9. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Пропоную роботу кравчині в ательє на Любінській.
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаємо ще одного менеджера з продажу у магазин ІКЕА.
    Основні обов'язки: наповнення власного сайту ІКЕАМАРКЕТ, підтримуюче SEO, обслуговування декількох форумів з продажу товарів ІКЕА в мережі Інтернет, формування замовлень тощо.
    Необхідно володіти навичками роботи в соц. мережах, вміти наповнювати контент сайту, мати елементарні навики щодо SEO-оптимізації сайтів. Випробувальний термін - 1 місяць.
    Оплата за домовленістю.
    Час праці 5 днів на тиждень з 10.00 до 18.30. + кожна друга субота з 10.30 до 15.00.
    Ми Вас зацікавимо, звертайтесь!
    095 2117080 Богдана або надсилайте резюме на адресу ikealviv@gmail.com
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    уточню для більш повного розуміння проблеми - то що написано, означає, що воно написано, бо воно важливе, тобто так: якщо я кажу, що менеджер має вести сайт, то я ж не на базарі торгуюсь з Вами за моркву...
     
  12. окса

    окса Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Пропоную роботу для майстра по складанню корпусних меблів.Відповідального,акуратного,можна і без досвіду роботи-головне,щоб хотів вчитись і працювати.Деталі в ПП
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Потрібен перекладач з італійської мови. Всі деталі в ПП.
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Потрібний сантехнік щоб поміняти крани.
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Пропоную хлопцю-студенту роботу помічника майстра на автосервісі, без оформлення, на неповний робочий день(переважно ввечері), тому бажано проживання у Львові(або студ. гуртожитку). Потрібне хоч базове знання автомобілів! Може маєте знайомих, друзів, які потребують власне такого підробітку, то дайте їм знати! До речі, терміново! Деталі в ПП!
     
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    Пропоную роботу для двох курєрів (розноска рекламних флаєрів по поштових скриньках). Оплата вчасно. Основна вимога - порядність (буду перевіряти). Терміново!!!!
    ******************************
    Курєрів вже знайшла. Прошу більше не зголошуватись в ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Жовтень 2010
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Потрібно викладача з англійської з дипломом та навиками працювати з дітьми. Викладання лише по суботах. Звертатись в ПП

    Дописано згодом:
    вже не актуально, знайшли!
     
    Останнє редагування модератором: 23 Жовтень 2010
  18. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    ТЕРМІНОВО!!! СЬОГОДНІ!!! Потрібні майстри на будівництво нового гіпермаркету. Висока оплата праці!!!
    Зголошуйтесь в пп
    Зголошуватись можна і на понеділок, але робота є вже сьогодні (робота не важка)
     
  19. Martel

    Martel миється в бані

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю репетитора з англійської мови для 2-го класниці. Бажано в р-ні Любінської. Терміново....:girl_mad:
     
  20. zapytivka

    zapytivka New Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    пропоную роботу по утепленню фасадів тепловою штукатуркою(перліт,мікросфера).всі питання в ПП.
     
  21. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Робота ще актуальна. Пишіть в ПП