Проходження медогляду для вступу до автошколи

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем iriwa, 25 Листопад 2013.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Прочитала я нині статтю про проходження медогляду, що увігнало мене в шок. Якийсь чоловік описував де, як, що і за скільки. Найбільше мене вразило те як він описав величину черги, і те що для жінок треба пройти огляд у гінеколога. :girl_blush2:
    Ну і загалом цікаво, як ви проходили комісію, скільки часу і нервів потратили.
    Може є якісь поради щоб пошвидше і без казусів усе пройти?
     
  2. sani

    sani New Member

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    300 грн. в автошколі у інструктора спитайте де!
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    А вас цікавить проходження медогляду чи де, як і кому "башляти"? Виглядає, що ви неправильну назву для теми вибрали.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    я пройшла "без шума и пыли", у вересні 2011.
    гінекологу 20 грн дала, щоб не лізти на гвинтокрильне крісло, 5 грн заплатила за кардіограму (за папір в апараті:)), 5 грн за те, щоб добре зробили аналіз крові на цукор.
    Черг не було, ходила в будній день.
    Витратила на все з півгодини, мені дорога більше часу і сил відняла.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    Прослухавши відгуки одногрупників, які на тиждень швидше ото все здавали у поліклініці, оплачували гроші в касі і потратили купу часу, нервів та приблизну 200-соточку, я вирішила якось те діло оминути.
    В автошколі працює знайомий, який запропонував за 200 грн. зробити медичну довідку. Я радо погодилась, бо по грошах втратила б певно 10-20 грн., але головне для мене те, що не потрібно було стояти в черзі. Загалом, я задоволена, що так вийшло :girl_yes:

    Доцільності огляду жінки у гінеколога для того, аби вступити в автошколу і згодом отримати права я не бачу. А ви? :girl_wink:
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    Я теж не бачу доцільності відвідин гінеколога. Як про це почула то дуже здивувалася.
    В автошколі нам сказали морочити собі голову самим і приходити до них зі справками, бо без них навіть не записують!! :connie_pull-pigtail


    Загалом і те і друге :)
     
  7. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    Ой.. то для мене болюча тема))
    Осінню вирішили з хлопцем здавати на права (в Новояворівську), спочатку треба було заплатити в ощад банку (десь по 300 грн з кожного), потім піти до лікарки - взяти бланк зі всіма кабінетами, в результаті здавала кров з пальця 3 рази, і 1 раз з вени (бо кожному лікарю тре був інший аналіз крові :girl_devil: ). Гінеколог мені так поставила, бо я сказала, що в мене місячні (так і було) і що та довідка мені вже капець як треба))
    Трохи проблем було ще з наркологом (я сама зі Львова, але було зручніше здавати саме тут (в Новояворівську), то треба було ще поїхати до Львова, взяти довідки з двох місць, що я не наркоман і не алкоголік, короче стільки часу і нервів потратила на ту довідку, що вже і на права перехотіла здавати :girl_mad:
    В кого ту довідку можна було купити я так і не дізналась..
     
  8. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    Я проходила медогляд у вересні, огляду гінеколога не вимагали. Треба було пройти таких спеціалістів: невролог, ЛОР, окуліст, терапевт, психіатр, нарколог. Весь медогляд (окрім психіатра) пройшла на вул.Б.Лепкого. Черги не такі вже й довжелезні, все досить швидко. Найбільше часу зайняло якраз отримання довідки від психіатра (там така довга процедура: спочатку черга, щоб записатись на огляд, потім на наступний день- черга, щоб тебе оглянули і підтвердили, що ти не псих, і на третій день- знову черга (куди ж без неї?), щоб ту довідку забрати...)
     
  9. Lykos

    Lykos New Member

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    оскільки дописи майже річної давності, то хочу сказати, що зараз все простіше. якщо до 13 год піти до психіатра (біля Водоканалу), то вже після 15 можна забрати довідку. коли я ходила, то черг взагалі не було. там офіційно потрібно сплатити близько 50 грн. Потім на Лепкого в нарколога. Отут вже буду черги. 66 грн за цю довідку. в один день потрібно піти до лікаря, а на другий день забрати довідку. в тому ж приміщенні можна пройти весь медогляд (до 100 грн). там хірург, окуліст, лор, терапевт і невропатолог (ніби, нікого не забула). в мене це зайняло близько 20 хв. отже, висновок такий -це вже з легкістю можна самому зробити, а не "башляти", як ми звикли :girl_spruce_up:
     
  10. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    Я не приписана у Львові, мені так можна? Чи треба до себе їхати?
     
  11. Lykos

    Lykos New Member

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    точно не знаю, на жаль. але ось адреса і телефон наркодиспансера, задзвоніть туди Вулиця Богдана Лепкого, 8
    (032) 272-76-18
     
  12. Halisi

    Halisi New Member

    Відповідь: Проходження медогляду для вступу до автошколи

    Тільки не ходіть на Чорновола, 45. Там жахливі люди.
    А от про огляд в гінеколога окрема історія. Справа в тому, що офіційно гінеколог до складу медичної комісії не входить, проте у списку хвороб, через які не може бути омоба допущена до керування транспортним засобом є отакий пункт: 32. Випадання матки та вагіни, ректовагінальні та
    везиковагінальні свищі (розриви промежини з порушенням цілісності
    сфінктера прямої кишки) - після оперативного лікування з добрим
    результатом в індивідуальному порядку допускаються тільки
    водії-професіонали із стажем роботи на момент обстеження не менше
    3 років).
    Як розумієте, без гінеколога тут не обійтися. Але чи доцільно вимагати саме оглад. Коли ці хвороби зазвичай у жінок, які вже народжували (я ще дитини не мала) та й жінка, яка має таку недугу, сама про це буде знати, бо симптоми там ойоой.
    Короче гінеколог на Чорновола вимагала брати мазок, я пояснила, що в мене місячні, зі здоров'ям все добре, бо недавно продила огляд в гінеколога. Словам вона не повірила і сказала прийти в понеділок. Всю ніч я не спала, проштудіювала всі законодавчі положення щодо медогляду і медичні статті на тему цих хвороб. Дійшла висновку, що ніякого мазка там не треба. Прийду в понеділок. Спитаю, наявність якої хвороби вона планує превіряти, якщо хвороби не виявиться в переліку, буде їй не солодко.
    Просто зачепило мене то питання за живе.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Sophi

    Sophi Member

    Сьогодні отримала довідку 083,
    вирішила по гарячих слідах описати детально як це було!

    Медичний огляд проходять за місцем реєстрації свого проживання.
    Крок 1
    У міському психдиспансері потрібно отримати сертифікат на право керування транспортними засобами.
    Для цього необхідно наступні документи:
    • Паспорт
    • Військовий документ ( військовий квиток ) для чоловіків
    Адреса: м. Львів, вул. Коціловського 30, (бічна вул.. Зеленої, біля Водоканалу)
    Вартість оформлення довідки - 54 грн.
    Графік роботи 8.00 – 17.00 год.
    Черг станом на 8.00 не було )))
    Якщо пройти огляд до 13.00 довідку можна отримати того ж дня з 15.00 -17.00
    Якщо пройти огляд після 13.00, довідку отримуєте наступного дня.



    Крок 2
    У міському наркодиспансері отримати сертифікат на право керування транспортними засобами.
    Для цього необхідно наступні документи:
    • Паспорт громадянина України
    Адреса: м. Львів, вул. Б.Лепкого 8.
    Вартість оформлення довідки - 57 грн.
    Графік роботи з 9-16.00
    Спершу йдете у віконечко Реєстартура берете талончик,
    відразу поруч в касу опачуєте кошти,
    Після цього беруть кров і відправляють у кабінет №2
    Довідку я забирала наступного дня.
    В 9 ранку була черга осіб 8-10, але все пройшло досить швидко, хвилин 45.
    Забирати довідку - без черги.

    Крок 3

    Проходження мед.комісії
    Медогляд можна пройти за такими адресами:
    Вул. Б. Лепкого,8 (поруч з наркодиспансером )
    Пр.Чорновола 43 ( госпрозрахункова поліклініка )
    Вул. Огієнка ( поліклініка залізниці )
    Особисто я проходила на Б. Лепкого, 8
    Варість довідки -100 грн
    Ще 20 грн . взяли за перегляд фільму (якого чомусь на практиці не показали)
    Черг не було, по часу зайняло 20хв.

    Для проходження комісії потрібно надати наступні документи:
    • Сертифікат із міського психдиспансеру
    • Сертифікат із міського наркодиспансеру
    • Паспорт громадянина України
    • 2-і фотокартки (в мене були 3*4 )
    • Потрібно знати групу крові та резус фактор

    Загалом довідку вдалось виготовити за 2 дні, обійшлось все без довгих черг , нервів, а головне без хабарів !!!
    Якість роботи комісії - залишається на їхній совісті .
    Всі кошти сплачені офіційно в касу ( 231 грн.)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Напишіть потім, чим то все закінчилось. І прізвище того гінеколога також напишіть, будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Десь чула що відмінили гінеколога, нє?
    Чоловік казав що медогляд взагалі відмінили..
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2016
  16. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Відмінили не медогляд, а медкомісію. Тобто, тепер не лише у двох лікарнях Львова можна отримати ту довідку для курсів водіння, а в будь-якому медичному закладі де є відповідні спеціалісти. Але чи працює це на практиці????
     
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    І так, по свіжих слідах. Сьогодні закінчила мед. огляд. Вчора була у нарколога. Черга була велика, витрачено 1,5 год часу. Сертифікат видали одразу після прийому. Ціна - 60 грн+20 грн за мед.підготовку. Вчора ж була в психіатра на Коціловського (по часу ну може хв 15 стояла, була там по 12 годині). Сертифікат забрала сьогодні. Ціна - 54 грн. Мед. огляд проходила на Лепкого 8. Ціна - 100 грн, витрачено 40 хв часу ( прийшла в 11 ранку туди) З лікарів на мед. огляці є окуліст, хірург, невропатолог і терапевт. Гінеколога нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Sjanik

    Sjanik New Member

    Дівчата, поділіться досвідом, хто останнім часом проходив медогляд для курсів. Його можна проходити в поліклініці?
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ну що ж, в проходженні медогляду намалювався прогрес, про який автошколи таки замовчують і чемно пропонують бартер: Ви мені гроші (330 грн. мені озвучили) - я Вам довідку.
    Насправді, фактично та ж схема працює в клініці Гальченко (напроти МРЕО), запис на певну годину, дають бланк для проходження спеціалістів (тут же, 3 сусідні кабінети), далі рецепція видає квитанцію на оплату (300 грн.+ 10 комісія банку в касі сусіднього будинку). На руки видають довідку. Всю процедура - 30-50 хв. зайняла в мене від входудо виходу. Враховуючи, що ми були разом з малюком (ну і бонусом - ніхто навіть словом не обмовився, чого це я з дитиною).
    Окремий плюс для не прописаних - якщо в диспанцері відправлють за довідкою з міце теоритичного їхнього обіліку (=прописки), то тут нікого нічого не обходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nomad

    nomad Active Member

    добрий день. може хто знає де можна зробити довідку щоб все на місці було (по типу клініки Гальченко), але десь в районі центру чи Шевченківського району бо гугл вибиває все на Данила Апостола 10 а хотілось би поближче. Дякую