Птасині вихвалялочки :)

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Птася, 5 Лютий 2010.

  1. Птася

    Птася Well-Known Member

    перша моя нормальна робота хрестиком, вишивала ще в школі. Схема з Бурди, тканина з Привокзального ринку, нитки польскі безіменні :)
    [​IMG]
     
  2. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    далі картинки на кухню, вишивала теж в школі. Схема з італійської Сюзанни. Перший раз спробувала бекстіч. Використовувала як нитки ДМС так і польські. Так і не оформила.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    далі рушник на Пасху: схему купляла в магазині, повністю переробляла кольори, нитка ДМС, тканина Аіда14
    [​IMG]
     
  4. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    це маленьке чудо йшло до журналу набір у подарунок, Аіда14, ниточки ДМС, хрестик, півхрестик, бекстіч, гудзики-метелики
    [​IMG]
     
  5. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    відкритка подрузі на день народження, схема з "Вышиваю крестиком", на Аіді14, кольори - все що було вдома під рукою з ДМЦ. Оформлення власне, так сказать проба пера :) Хрестик, півхрестик, бекстіч
    [​IMG]
     
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    тепер мої малюточки-біскорнюшечки. Одну вишивала для мами, а іншу для себе. Обидві слугують подушечками для голок. Схеми з інету, власний підбір кольорів. Наповнювач для біскорнюшки я збризнула лавандовою олією, тепер вона дуже гарно пашне.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    так далі йде техніка декупаж, чорна коробка перетворилася на коробочку для печива. Використовувала акрилові фарби, губку для нанесення фарби, декупажну карту, декупажний клей (який добре заміняється на ПВА), декупажний лак з бурштиновим відливом, а також для оздоблення: мережево і атласна стрічка, все це кріпилося на двохсторонній скоч
    [​IMG]
    [​IMG]
    подарали свекрусі, тепер тпам весь час щось смачненьке є :)
     
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    далі "Оберіг сімейного благополучча", набір від Наталії Млодецької. Аіда 14, чорного кольору, меланжева ника ДМС №90 (якщо не помиляюся). Вишивала дуже швидко, використовувала хрестик і бекстіч. Оформляла в багетці у Львові, недалеко від Філармонії. Рамка, скло. Обійшлося десь 120-130 грн.
    [​IMG]
     
  9. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    далі "Колыбель", набір від Наталії Млодецької. Біла Аіда 14, використовувала хрестик, бекстіч, французький вузлик. Оздоблена атласною стрічкою, яка протягується через канву. Робота вишивалася дуже швидко, десь за 6-ть днів. Оформляла в багетці в Києві (назви не пом"ятаю), рамка, скло, подвійне паспарту, вартість 250 грн. Це подарунок для моєї плимінниці.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    Птасі авантюрка. Закладочка. Схема з "Вышиваю крестиком". Аіда 14, ниточки підбирала схожі з оригіналом, але що в наявності було :) Хрестик, півхрестик, бекстіч, французький вузлик, алжирський глазок. Обшита бісером
    [​IMG]
     
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    далі пляшечка в техніці декупаж, використовувала акрилові фарби золото і старе золото, перший шар світлий, другий темний наносила губкою, малюнок - серветка, декупажний клей і лак. Подарунок свекрусі до коробочки :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 5 Лютий 2010
  12. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасіни вихвалялочки :)

    ну і поки що останні мої роботи. Набори від РТО, серія Старе місто. Роботи 38*25, але після прання одна трохи сіла. Шила на Аіді14 бежева, хрестик і бекстіч. Оформляла в Епіцентрі в Києві, робота кожна обійшлась в 150 грн, рамка, скло, подвійший багет. Натянули погано, буду напевно перетягувати. Подарунок свекрусі на День народження, вже подароване і зайняло свої місце в коридорі.
    Ось так виглядало до оформлення
    [​IMG]
    ось так оформлене
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2010
  13. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    Подарунок братові і його дружині. Оберіг сімейного благополучча. Набір Наталії Млодецької. Аїда 14, білий колір, меланжеве ДМЦ №105. Буде висіти в парі з "Колискою". Не знаю коли нові власники її оформлять, виставляю поки неоформлену
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    декупаж на свічці. Необхідно: ложку, вогник, свічку і мотив.
    [​IMG] [​IMG]
     
  15. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    пляшка для моєї кумушки на новосілля. Повна з шампанським. Працювати з такою пляшкою треба обережно, що б не стрільнуло. Використовувала білу аерозольну акрилову фарбу як основу, наносила 2 рази. Потім наклеювала мотив, покривала першим шаром кракілюру, так що вийшов ефект оплившої свічки, потім 2-гий шар кракілюру для розтріскання, перламутровий пігмент, лак. Ідея: після того як шампанське розіп’ють, поставити в горлишко свічку і оплавити по краях так що б на пляшку наплило, ось такий підсвічник в задумі :)

    [​IMG] [​IMG]
     
  16. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    криза минула і я нарешті дошила вишиванку для тата :)
    тканина льон, використано два кольори: чорний і червоний. Шилася довго, тому що комір був нерівно пошитий, прийшлось самій малюнок ліпити, що б не видно було, що воно криве
    [​IMG]
    вибачайте фото поки одне, так як сорочка до Львова поїхала :)
     
  17. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    ще трошки хороших фото вишиванки
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    трохи в"язаних речей: для себе - меланжева нитка, шарф і берет
    [​IMG]
    з залишків ниток зв"язала малій шапку
    [​IMG]
    а для плимінниці з меланжу, але іншого кольору, зв"язала беретку з квіточкою, яка в"язана крючком і бусінками. Для фото прийшлось брати ляльку, так як маленька модель сильно головою крутить, не можу сфоткати :)
    [​IMG] [​IMG]
     
  19. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    ось моя найбільша в"язана робота. Закінчила вчора, в"язати почала в травні. Ковдра для дитинки моєї куми, яка має скоро народитися. Розмір 120 на 90 см. Використовувала нитку акрил-50% бавовна-50%. Для оздоблення: шовкова стрічка, в"язана гачком квіточка (з тої ж нитки) і гудзик.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    а це справжній колір ниточки - бірюза
    [​IMG]
     
  20. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Птасині вихвалялочки :)

    ось пара до ковдрочки, дитячі тапочки-пінєтки. Ниточка 50-акрил, 50-вовна. В"язала гачком, схема з інету.
    [​IMG] [​IMG]