Дитяче здоров'я

Раджу Вам дитячого лікаря

Posted by Оленка on 31 Серпень 2010 відповідей - 1.190
  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, чи хтось мав справу з медичним центром Мазуренко? От там є 3 педіатри - Марта Шеремет, Мар'яна Стегніцька, Яніна Кардаш. Думаю чи не підписати мені там декларацію, але жодну з тих 3 жінок не знаю. Може щось хтось про них знає?
     
  2. his joker

    his joker Well-Known Member

    Я з осені туди їжджу. Подобається ставлення лікарів, умови і відсутність черг. Взагалі їздимо до Я. Возниці, але до нього записуватися треба заздалегідь, тому недавно, коли терміново треба було до лікаря, потрапили на прийом до Яни Кардаш. Сподобалась мені, лікар приємна, спокійна, компетентна, але ми були в неї всього лиш двічі, тому напевно радити не можу. От теж задумуюся над тим, щоб підписати декларацію з нею.
    Надіслано від мого M5s, використовуючи Tapatalk
     
  3. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    там є реєстратура можна подзвонити бо той розклад, що я маю може бути не актуальний.
     

    Вкладення:

    • Корисно Корисно x 1
  4. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Доброго дня! Дайте номер телефону Бобер Л.Й. з Чорнобильської лікарні.
     
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    @iriwa поділіться, чи були у них? Які враження?
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Були в неї в Чорнобильській. Не можу нічого сказати ні поганого ні хорошого, наче норм, але не вау))
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Ні, так і не попала.
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, порадьте до кого звернутися з малою. Сухий кашель на сон, чую свист. Педіатр каже, що нічого страшного, подовжений видих злегка. Але ми алергіки, щоправда, шкірні прояви та гастро. Але цей свист не дає мені спокою, ну і нежить, що не проходить вже дуууже довго. Напевне, якось імунолога-алерголога.
     
  9. Blue Bird

    Blue Bird New Member

    Порадьте адекватного педіатра в 4 міській дитячій поліклінніці на Сихові
     
  10. LilichkaN

    LilichkaN New Member

    Добрий день!
    Допоможіть знайти гарного педіатра!
    В мене 2 діточок (6 рочків та 5 місяців)! Тиждень потому як переїхали до Львова (на Науковій), нікого не знаю (чоловік тутешній, а я у Львові вперше). Сходила в 2-гу міську поліклініку на Василя Симоненко 4, там направили до лікаря Кулік (якщо не помиляюсь), сказали, що вана наш дільничний лікар. Чи варто до неї піти? Яка вона як педіатр? Підкажіть до якого педіатра краще звернутися?
    Буду вдячна всім за допомогу!!!
     
  11. Rambutan

    Rambutan New Member

    Дівчатка! Help! Терміново потрібен дитячий ЛОР. Радили Линду, але у веселці запис на місяць. Потрібен огляд завтра.
    Історія наша така. Далі російською, бо вже нема сил переписувати, вибачайте.
    Всем привет! Я опять про кашель.

    Дано: кашель сухой после орви, всегда. Мучительный и постоянный. Так 5 лет. Не спим, не живем нормально. Только летом.

    На глисты проверялись, аденоиды удалили, аллергопробы сдали( аллергия на шоколад, но летом мы его едим и не кашляем), переехали из Запорожье, думали екология.

    Раньше всегда пили АБ. Сейчас легче, иногда выскакиваем легко с этих состояний.

    Ситуация на сегодня. Неделю болели, прошло все после активных промываний носа. Прошла неделя и снова сухой кашель. Нос дышит, иногда сопли, но отека нет, слышу ходит в носоглотке, достать промываниями не можем. Слушаемся через день, все чисто. Анализ крови идеальный. На улице легче. Почти не кашляет, хотя если долго гуляем может и закашляется сильно и часто.

    Бронховаксон, сингуляр все это пили. Но проблема в основном не внизу, а сверху. Стоптусин кашель НЕ останавливает. Антигистаминные пьём, аскорил пьём. Утром влажный кашель, в течении дня влажный с сухим. Пьём много. Сегодня врач назначила пульмикорт, да от него станет легче. Но потом на отмене бывает ещё хуже, бактериальная инфекция развивается.

    Я до того, до потрібен толковий огляд ЛОРа і пульмонолога. ЛОР повинен глянути що там у носо глотці.
    Якщо можна з контактами. Дуже дякую!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ми до Линди ходимо на Орлика. Попередньо дзвонимо чи є і коли можна підійти. Оглядав/консультував в відділенні.
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дитина вже дихала пульмікортом і на відміні стало гірше?
    ІМХО, ЛОР, звичйно, мусить. оглянути, але я б все таки до пульмонолога сходила.
     
  14. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Ми ходили до Шоробури Марти Богданівни, вона приймає в Чорнобильській і приватно в Міні-поліклініці на Пасічній.
    племінниці аденойди витягнула, щоб не вирізати, мого брата колись лікувала і зараз малого до неї водили на оглядини.
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Скажу вам від себе, що в нас теж малий кашляє вже майже місяць, аналізи ок, бронхи легені чисті, приватні лабораторії і поліклініки не виявили глистів, поїхала нині на коновальця там здала кал і там виявили аскариди, зараз лікуємось надіюсь кашель пропаде як пролікуємось. Тому однозначно здайте кал ще на коновальця бо там добре дивляться, якщо все чисто то тоді дійсно до пульмонолога.
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Rambutan, Раба Богдан. або на Орлика. або привтаний кабінет на Чупринки.
    але як на мене треба і Лор і пульманолог
     
  17. Lyntik

    Lyntik New Member

    Не раджу дитячого гінеколога Чайківська Еліна Флавіонівні. В 14 років так мене на лікувала, що у 21 досі лікую її халатність.Не змогла нормально проаналізувати аналіз на гормони.Не побачила, що рівень прогестерону низький. Також не рекомендую гінекологію на Ужгородській. Лежала у цій лікарні з ювенільними матковими кровотечами, покапали щоб кровотечі зупинилися і виписали без жодного аналізу,без УЗД.
     
  18. Rambutan

    Rambutan New Member

    Так))) все вже пройдено. Це лорпроблема
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2018 ---
    Напишіть у Приват, куди саме звоните. Йому? Бо нам його радили, але запис в Веселці на місяць.
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2018 ---
    Як дихати стає гірше. Треба вчасно і правильно лікувати ніс.
     
  19. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Добрий день порадьте хорошого алерголога-пульмунолога або пульмунолога потрібна консультація. Дитині поставили астму.
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Підіть в диспансер біля церкви Юра -- там на тому спеціалізуються