Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    Чи вважаєте ви рагулізмом стрілянину пітардами ?
    Бо мене це вже реально дістало(((
    Ідеш собі по вулиці чи навіть в лісі, прогулюючись із малою дитиною, і тут зі всіх сторін ті малолЄтки і менші кидають ті пітарди просто під ноги тобі - дитина в плач(( дістало!
    або зустрічали ввечері 21.30год із роботи нашого татуся і навпроти протезного заводу в "карманчику" стоїть маршрутка - видно, що водій перераховує гроші за день .. на зустріч нам іде хлопчина років 9-10 із собакою, сходить із тротуару прямо до дверей марштрутки і кидає під низ ( !!) пітарду.
    Ми із дитиною аж підскочили від того звуку, бо була абсолютна тишина, а чоловік сказав, що просто в шоці від тих дітей, бо міг би витікати бензин і просто все спалахнуло б - страшно..
     
    Останнє редагування модератором: 10 Січень 2013
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    я взагалі би заборонила продаж тих стрілялок без попереднього пред*явлення довідки від психіатра.
     
  3. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    особисто я вважаю. Мене теж це страшно нервує, та й лякає тоже. Одна тільки надія, що, можливо, все-таки, ті хто це роблять, ще не мають повного усвідомлення, що ж вони насправді роблять, а думають, що то просто така "безневинна забава".
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Як на мене, то це не просто рагулізм, а злочинний рагулізм. Я взагалі дивуюсь, як таке дозволяють продавати, це б мало бути заборонено на державному рівні.
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    ага. в нас такий сусід був. на новий рік купив цілий пакет того добра і пішов під вікна підривати. при тому взяв з собою свого малого сина (десь 2 роки певно мав). яке ж тут усвідомлення?
     
  6. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    треба якось контролювати продаж цього "добра", ну принаймні, дітям не продавати!

    ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    ну от це вже повний рагулізм, не те, що про життя і здоров"я власної дитини не турбується, ще й поганому привчає і інших на небезпеку наражає.Жах.. Якщо по відношенню до дітей, які кидають ті петарди ще можна знайти якесь поясненн/виправдання, то по відношенню до таких дорослих "бугаїв" - то вже точно, що ні.
     
  7. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Рагулі?

    Щодо петард, то з цим треба боротися не лише на форумах. Що воно дасть? це має бути спільна дія: заяви в міліцію, в ЗМІ, постійний пресинг нелегальних торгівців (просто запитати, чи в них є дозволи на продаж піротехніки). Але, на жаль, я переконуюся, що ми, українці, вміємо тільки обурюватися. Я цього року намагався боротися з нелегальним продажем піротехніки на Іскрі. Підходив до продавців, запитував про дозволи, двічі залишав заяви в міліції, залучив знімальну групу ЗІКу. Наслухався погроз на свою адресу. Однак, коли звертався до молодих мам щодо підтримки (написати кілька заяв в міліцію, підписати колективне звернення, бути свідками), всі тупо морозилися: та нє, та я не маю часу, та мені не заваджає. Невже, щоби пробудити громадянську свідомість, треба, щоби петарда обпекла вашу дитину, чи спричинила передчасні пологи у вагітних??? З рагулізмом ми покінчимо лише тоді, коли наша активність буде спрямована не лише на віртуальне обурення, а на реальну колективну дію! Відповідно: а всі ті, хто обурююється продажем петард на вуличних розкладках, хоч раз передзвонили на 02?

    І, звичайно, якщо батьки заборонятимуть дітям купувати петарди, стежитимуть за своїми дітьми, а не віддаватимуть їх на виховання вулиці, то це теж зменшить попит на нелегальну піротехніку.
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Рагулі?

    страшенним,
    особливо після випадку, як, на новорічні свята, на стометрівці (проспект Свободи), мені в капюшон кинули петарду "добрі жартівники", добре, що була не одна і це помітили і встигли викинути, ледь в руках не вибухнула. Навіть не хочу думати, які то могло мати наслідки для мене.
    для моїх дітей то заборонено категорично.
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2013
  9. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Рагулі?

    одній знайомій також так колись зробили. лежала в лікарні, місяць погано чула


    а мені страшно. передивляючись кримінальні новини, щодня переконуюсь що тебе можуть вбити, побити, покалічити, пограбувати чи пошкодити майно за найменшу дрібницю.

    петард дуже боюся. коли бачу що діти стріляють ними, то намагаюсь відійти подалі.
    і, якщо чесно, не можу зрозуміти від чого вони отримують задоволення? від звуку?
    вже не раз бачила сумні наслідки від неправильного користування.
     
  10. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Рагулі?

    "а мені страшно. передивляючись кримінальні новини, щодня переконуюсь що тебе можуть вбити, побити, покалічити, пограбувати чи пошкодити майно за найменшу дрібницю."

    Покалічити можуть і петардами, і не обов'язково як свідка їх нелегального продажу. А просто тому, що хтось собі розважаєтьс з нашої мовчазної згоди. І так буде доти, поки ми будемо мовчати, а не відстоювати свої права. Посто рагулі бачать, що у своєму рагулізмі вони сильні, а наш протест за межі інтернету не виходить, от і все більше нагліють. Бо ми воліємо відійти і обюрюватися онлайн, ніж зразу діяти. Це не легко, так. Але інакше ми ніколи не станемо сульспільством, де наші діти можуть безпечно себе почувати. Безпеку, повагу до себе треба відстоювати, а інколи - відвойовувати.
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Рагулі?

    Просто часом перемагає "жалість". Наприклад, нахамили в маршрутці, логічним є подзвонити за вказаним в інформаційному листку номері поскаржитись, але люд думає інакше - я пожаліюсь, людину звільнять, а роботу знайти нелегко зараз. Те саме можна застосувати і до продавців чи до рагулізму соціального, коли можна нажалітись в правоохоронні органи. Але народ собі думає, що потрапити до наших правоохоронних органів навіть ворогу бажати не хочеться. Я зараз не стараюсь виправдати нікого, просто такі мої спостереження. Я справді вважаю, що неправомірні дії та хамство повинні каратись, але в реальному житті 100 разів подумаю чи варто чинити по-справедливості, цілком усвідомлюючи наслідки пасивності своїх міркувань.
     
  12. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Нагадався мені випадок кількарічної давності. В районі ринку краківського, мого знайомого і його дівчину було поранено кулею з пневматичної зброї (куля пройшла "на вильот" через руку дівчини і зачепила хлопця, і так, це була для когось розвага, можливо навіть дитини підлітка, а пневматична зброя продається в нас у вільному продажі в Метро наприклад.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    декілька сторінок в цій темі обговорювася вчинок водія авто, який побив дзеркала маршрутки за те, що водій маршрутки ними не користувався.
    Напевне, я рагуліха, але нині в мене виникло таке саме бажання, шкода, не було чим його втілити в життя...:girl_yes2:
    Водій 46 маршрутки :girl_feminist: на зупинці біля лікарні шв. допомоги (1 зупинка перед кінцевою) так вже сильно поспішав, що рушив з місця, на ходу закриваючи двері.
    То фігня, що в цей момент ще люди виходили з салону :girl_mad:
    Зокрема, один мужчина однією ногою вже стояв на тротуарі, а іншу йому прищемило дверями і потягло за автобусом! Добре, що водій "роздуплився" нарешті і обійшлося без травми.
    В салоні сиділо декілька людей, всі мало з вікон не повипадали, так спостерігали за процесом, але водію зауваження не зробив ніхто.
    Мужчина, очевидно, перебував у шоці, бо замість того, щоб матюжитися :shy:, копати автобус, чи хоча б якось відреагувати, постояв з хвилину, тай й помалесеньку пішов. (а мо, то він просто людина інтелігентна).
    Я сиділа в самому кінці автобуса (це такий великий автобус, не Еталон), пройшла до водія і питаю, чи він бачив, що мало не скалічив людину. На це чую геніальну відповідь: "За всім не встежиш":khomyak:
    Тут вже я не втрималась, і повелась, як справжня рагуліха (певно, той водій на своєму якомусь хворумі вже на мене маляву строчить у відповідній темі:girl_haha:) - спочатку назвала його рагулем, а потім нецензурним словом, що означає мужчину нетрадиційної сексуальної орієнтації.
    Це вже вдруге на цьому маршруті таке (хоч я його не люблю, їду ним рідко, коли зовсім-зовсім альтернативи нема). Вперше така ж ситуація була в травні 2012, і тоді прищемили ногу мені. А я якраз тоді пошкодила ногу на тренуванні, і їхала з лікарні одну зупинку, бо йти майже не могла. Тоді і люди, які навколо були, сварилися з тим водієм (бо я ж сильно кульгала, склалося враження, що то через ті двері, які водій закрив, не давши мені вийти з автобуса), муж взяв у водія ПІБ, сфоткав номер автобуса, але блііін, водій так вибачався, що пошкодували його, не поскаржилися (бо я більше злякалася, ніж він мені шкоди завдав).
    А таки треба було, можливо тоді сьогоднішньої ситуації не сталося б.
    Висновок: дзеркала деяким водіям маршруток не потрібні. В разі потреби випустити пар їх можна спокійно потрощити. :girl_haha:
     
  14. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Рагулі? (2)

    це не рагулізм, а свідома недбалість і ставлення до пасажирів як до "хламу" ("пейбл", всі ми люди і треба бути уважним один до одного і що завдяки пасажирам водій отримує зарплату)! Бити мало... битою по мордяці...
    зі. не так давно по радіо чула: жіночка виходила з маршрутки, їй прищемили ногу, потім відкрили двері, вона не втримала рівновагу і впала, то ще й проїхались по нозі. Результат - ампутація кінцівки!!! Мене це вразило страшенно - із-за якогось куска бидлятини мати скалічене тіло, понівечине життя!
     
  15. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Оце справжній вияв рагулізму, а водій - ..., тільки нецензурні слова на думці.

    ---------- Додано в 23:34 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    Коли перед святами мою маму в магазині обрахували та ще й добряче (які принизливі слова говорили - мама в шоці була) нахамили за те, що вона це помітила (а замість книги скарг запропонували "на заборі написати"), вона злягла з високим тиском. Не хвалюсь, але я знайшла сайт компанії-виробника, подзвонила менеджеру, він - власнику, власник - мені. Ситуацію пояснила. Так та продавець почала мені видзвонювати, хамити і кричати, що я її оббріхую, замість того, щоб вибачитися! Знаєте, мені її було анітрохи не шкода, коли вона дзвонила вже після мого повторного дзвінка власнику магазину (с переконливими аргументами, як я реагуватиму на ситуацію далі) і жалілась, що її звільняють за це з роботи (сподіваюсь, правда, що просто налякали й для неї це стало гарним уроком, хоча такі люди, на мою думку, все ж не мають морального права працювати в сфері обслуговування). У мами хворе серце, а раптом би не витримало.
     
  16. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рагулі? (2)

    А я на Шуварі. На моїх очах продавець намагався продати петарди двох хлопчикам років 10, не більше. На моє питання, чи має він дозвіл на продаж і чи знає, що в Україні заборонено продаж піротехніки неповнолітнім, продавець знітився, віддав дітям гроші. Діти швидко змилися. Якби отак кожен робив зауваження, то певно був би толк і менше тих петард кидали людям під ноги. ( Я з настанням зими по Сихову пересуваюся перебіжками; всюди зграйки підлітків з петардами в руках, які шалено тішаться від кидання тих петард людям під ноги і їхнього переляку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Мене у петардах лякає навіть не ото дурнувате кидання їх під ноги, а травми які отримують діти бавлячись ними.
    Невже на рівні держави не цікаво/потрібно/варто/необхідно вирішити цю проблему. Чи може цій державі потрібні інваліди без пальців, рук і всього іншого чому петарда може завдати шкоди? Чи може влада нашої держави має якийсь інтерес до громадян що заікаються?
    Це так, банально риторичні запитання. Бо ж зрозуміло що ніхто і нічого не буде вирішувати. І навіть якщо буде закон і згідно нього буде штраф, це питання вирішуватиметься даванням 50-ти грн патрулюючому міліційонеру аби його зашліпило нафіг і він не видів торговців тим барахлом у себе під носом
    Проблема у свідомості людей. Та і діти десь гроші на петарди брати повинні. А це вже справа поміркованості та мудрості батьків.
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Ну раз заділи ту тему, то і я напишу. Після НР привів мій старший племінник (11 років) до себе додому товариша. той попросився в туалет. через пару хвилин шось як бабахне. той придурок кинув в унітаз петарду і закрив кришку :girl_mad::girl_devil: унітаз на шматочки. мій племінник так налякався, почав той унітаз клеїти клеєм, шоб батьки не сварили (хоча то ж не він зробив), бідний порізав пальчики. вдома була його друга бабуся, то подзвонила татові і він приїхав з роботи з новим унітазом. і що ви думаєте, мій брат з братовою просто заборонили племіннику гуляти з тим хлопцем, а його батькам ні слова не сказали. отак він піде до іншого товариша і йому унітаз взірве чи не дай бог щось гірше зробить. я просто шокована тою ситуацією. я б заборонила взагалі продаж тих "чудо-див" взриватєльних, але ж ні, то заробітки великі. як на алкоголі і сигаретах:girl_devil:
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рагулі? (2)

    вони і є заборонені, просто не всі зважають на заборону, і продають далі
    я б, заодно, казала заборонити і китайські ліхтарики, а то пускають їх і вони тоді на балкони падають палаючі
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    капець, то ж треба було додуматись до такого. Вимагайте, щоб повідомили батьків того хулігана, хай би в себе вдома таке витворяв... Я так розумію, що обійшлось без травм серйозних, але могло статись всяке.