Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Rona, 1 Квітень 2013.

  1. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    А я роблю за таким власним рецептом :
    суху морську капусту добре промити і відтиснути від води; порізати, дати цибульки, потерти моркву сиру на дрібній терці, додати пророщеної зеленої гречки , заправити олією (холодного віджиму), лимонним соком; сіль морська або чорна до смаку. Нам з чоловіком дуже смакує! А користі скільки!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Файний перепис бананової запіканочки. Для сироїдів можна і не пекти, а зробити собі з желатином, чи агаром і забрати яйце. А для нас, не споживачів меду і цукру, можна замінити 20 грам меду, на чайну ложку перлового солоду (дуже рекомендували замінити цукор саме тим)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    дуже люблю бланшировані брокколі і сиру морвку макати в соус (сметана, часник, кріп)
    смакота...
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    фасоля.. рецептики будь ласка.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    ще би знати, де таке можна придбати...:girl_in_dreams: То то саме, що ячмінний солод? Я нині цей рецепт в неті побачила, зацікавилася, але щось не уявляю, як то воно смакує запечене..
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

     
    Останнє редагування модератором: 15 Квітень 2013
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Напевне. Я бачила в нас в органічному магазині, але воно дороге. Не знаю яке воно на смак, але цікаво.

    А ще я люблю ось такий вегетаріанський перепис, і їм я таке дуже часно

    Улюблені овочі покраяти на плястерки і посмажити на грилю. Червоний чи жовтий перець можна смажити цілим, а потім зняти шкірку і покраяти на полоски.
    Все залити такою заправкою: олія, бальзамічний оцет, часник, улюблені приправи, бажано свіжі (я люблю чебрець, розмарин, орегано), сіль, перець. Залити тою заправкою овочі і їсти замість салати. Я таке їм до м’яса, інші можуть їсть до хліба/грінок.
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Останнє редагування модератором: 6 Травень 2013
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Отже, звітую, пекла пасочки за цим рецептом, вдались, смачнющі! Вийшло з тих пропорцій 4 штучки. Завдяки куркумі жовті. Хлопці мої - не вегетаріанці дуже хвалили.
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Халава - ну просто неймовірно смачно! :girl_in_love:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Virchuk, не звурдилось, молоко точно добре було? ти відразу все молоко вилила в манку смажену чи поступово додавала? (я лила спершу черпаком, щоб не було комків), манку чуть підпалила, треба все ж біля неї стояти і мішати частіше
    ось якого кольору в мене вийшло
    [​IMG]
    мені засолодке, і точно бракує там цедри, вперше халаву куштувала на йога-семінарі.
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    так, свіже, домашнє.

    я молоко виливала в цукор поступово, як в рецепті, після додавання кардамону воно звурдилось.

    навпаки:) в мене вона ледь жовта була.

    моїм хлопцям навпаки було замало цукру,мені в сам раз, але я менше давала ніж по рецепту.
    і цедру давала, словом вийшло темніше, ніж у тебе.
    Дяк за рецепт:)
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    видиш як, я кардамону не давала, ліньки було йти ритись в сумці (я його юзаю замість жуйки, то там і ношу)
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Вчора робила масло гхі. В інтернеті в рецептах часто зустрічається така умова: коли розтопиться масло, зменшити газ до мінімуму, щоб не пригоріло. Я ж пішла іншим шляхом - зробила на водяній бані. В результаті нічого не підгорало, але трохи розтягнуло сам процес.
    Під кінець ніяк не могла зрозуміти чим мені пахне гхі. А потім доперла - пахне печивом зі смаком топленого молока, таке в коричневій упаковці :girl_crazy:
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Угу, я щораз думаю, що воно мені зіпсувалось а воно просто так пахне.

    Я тут собі роблю котлетки з гречки, коли вона мені переварилась. Вчора чоловіку переварилась гречка, ну якась така попалась, що зразу зробилась як мука. То я собі взяла, додала 2 яйця, ложку сиру домашнього без солі, багато зелені і улюблені приправи. Закалатала і зробила собі котлетки.

    Зараз багато бавлюсь з чечевицею. Недавно робила паляниці ось такі - замочити 1/2 скл бурого рису і 1/2 скл чечевиці на ніч. Зблендерувати і додати гарячої води, щоб вийшло як тісто на млинці. Виливати на суху гарячу пательню і смажити палянички. Подавати гарячими з овочами.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    лінк, за яким колись мож було знайти рецепт пасочки без яєць, вже не працює, отож копіюю його з ФБ (це рецепт Едуарда Голяка, мого вчителя йоги, пекла минулого року на ним і планую сигорку :) )
    отже:
     
  19. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Дякую. Ото маю тераз завдання: зробити з вегетаріанської паски, що має дріжджі, паску на натуральній заквасці. Тобто об"єднати їх в одну. Як не зможу ще цього року, бо буду лишень пробувати на заквасці перший раз, то маю стимул на майбутнє. Бо здобне тісто на заквасці вже випробуване-не таке пухке, як на дріжджах, але смачне навіть за тиждень.
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Рецепти для вегетаріанців/сироїдів

    Tatiana Lev, поділитесь рецептом, на заквасці - то було б ідеально :)