Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дівчата, а скажіть, хто має чи мав нагоду оцінити плюси-мінуси кухні-вітальні? Це зручно?
    Бо нам незабаром робити ремонт і нас трохи підмовляють зробити перепланування і зробити велику кухню-їдальню-вітальню. Мені то з одного боку якось цікаво, навіть інтригує трохи та ідея. Дійсно добре, коли мама не закрита на кухні, а завжди всі разом, і діти все хочуть бути біля мами, і навіть при гостях ти завжди присутня. А з іншого боку - от коли ті ж гості - в кухні зазвичай розводиться трохи срач і тут його вже не сховаєш. Запахи-смороди не вийде просто закрити двері - піде на всю площу. Ну і те саме з брудною підлогою - буде розноситися по всій площі тої вітальні бруд, дрібки , а так як кухня окремо , то може легше тому перешкодити.
    Хто який має досвід і що можете сказати?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, колись на квартирі мали просто велику кухню, яка виконувала ще й роль вітальні. Мені то не дуже подобалось, бо все було на виду коли приходили гості. Але гості - то не постійне явище). У повсякденному житті мені здається, що то є зручно. Хоча зараз у будинку я таки кухню закрила, про що деколи шкодую). Якби зараз мала нагоду зробити ремонт, то таки б об'єднала кухню вітальню та їдальню. Тільки намагалась це все зонувати якось.
    Питання запахів вирішується потужною витяжкою. То зараз не проблема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені подобається кухня -вітальня. дуже зручно. особливо коли малі діти в хаті. бо тре шось приготовити. а малий тягне бавитись.. або гості прийшли. всі в вітальні,а ти на маленькій кухні тіснишся.. а розділити їх можна розсувними дверима від стінки до стінки..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    бачила розсувні а-ля прозорі двері, постійно відкриті, коли свої вдома, для гостей засовуються
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Як кому зручно, але розповім свою думку. Коли робила ремонт в своїй квартирі теж пропонували зробити кухню-вітальню, але я відмовилась. По перше, не люблю коли при смаженні котлет, риби та іншого цей запах поширюється по квартирі. Тому коли щось готую, двері в кухню закриваю і включаю витяжку, а потім все рівно ще півгодини провітрюю, навіть взимку. По друге, діти би оті всі крихти розносили по всій вітальній, жирними руками вимазували би все довкола, розливали би напитки на диван, килимок. А так, привчила дітей їсти тільки за столом і на кухні, порозливали щось, плитку на підлозі помила і все. В мене велика кухня 14м2, робили перепланування, гості як приходять, то сидимо лише на кухні.
    Але не у всіх квартирах є можливість збільшити кухню, тому приходиться робити кухню-вітальню.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчатонька,дуже потрібні майстри,щоб залити бетон на подвір'ї...Бо поки ми збиралися з грошима і часом-наші пішли на інший об'єкт.Треба залити бетон під альтанку і попри берег струмка(щоб укріпити).Трохи терміново,бо як підуть дощі-боїмось,щоб не "поплила" бруківка...((((
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і ще в мене є питання - чи є життя без балкону? )) в нас він зашклений цілком, досить невеликий, але один на всю квартиру. Вихід на нього з кухні. І от одна з ідей розібрати стінку і зробити собі їдальну зону більшу (тобто це би мало бути при варіанті простої окремої кухні, не кухні-вітальні). Але я не знаю чи не доведеться потім шкодувати про відсутність того балкону. Чи вистачить все прання сушити у спец.машині? Що ще такого , крім прання, про балкон я могла упустити-не знати?
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Знайомі так зробили, але кажуть що на кухні трохи холодніше коли сильні морози. Хоча стіни утеплені пінопластом і якісні вікна. Коли вариться на кухні взимку можуть сильно запотівати вікна, тому тут потрібна якісна потужна витяжка, щоб забирала вологу. Якщо хочете кухню збільшувати за рахунок балкону, подумайте над підігрівом підлоги і додатковою сушкою у ванній. (Я, наприклад, повісила сушку над радіатором опалення у ванній, бо на балконі взимку речі не сохнуть). Можна ще зробити додаткову сушку і під будь яким вікном, вона прикручується до стіни і так ніби як гармошка розсувається, зсувається. Але ця сушка не підходить тоді коли дощ падає чи сніг, бо зверху нічим не накрита. І ще добре подумайте над тим, що та стіна яка з"єднує кухню і балкон є несучою, тому це в більшості випадків вимагає погодження з ДАБІ (порадьтесь з юристами). Дехто і самовільно розбирає ту стінку, але це може призвести до небажаних наслідків. Ну і крім того, таку роботу довіряти лише досвідченим майстрам. При розбиранні несучої стіни, майстри її мають укріпити металевою арматурою.
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми приєднали балкон до кімнати (але не розбирали ту стінку, до якої кріпиться батарея - тільки демонтували балконний блок, а стінку накрили постформінгом- стільницею). Мені потрібен був куточок для робочого місця.
    Щодо сушіння - в нас навіть немає сушильної машинки (і не передбачається поки). Сушу на розкладній сушарці. По суті вона в мене тепер постійно розкладена, ховаю тільки перед приходом гостей. Це єдина незручність відсутності балкону, на мою думку.
    У всьому іншому дуже задоволені - робоче місце вийшло суперове - світле, зручне, з кімнати його не видно. Кімната стала набагато світліша за рахунок демонтажу балконного віконного блоку. В планах в іншому куті балкону зробити місце для ранкового кавування.
    Єдине, чого поки побоююся - зими (ми ще не зимували). Хоча балкон утеплений і зовні і зсередини, і передбачили місце для батареї.
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Звичайно, що є:girl_smile:В родичів взагалі балкону нема, використовують розкладну сушарку в кімнаті. Сусіди приєднали балкон до кімнати, як писала @Kroshka Enot. Теж все ок. Єдине, що варто врахувати, що це несуча стіна і треба порадитись з спеціалістами, як писала @PanteraLviv. Я теж хотіла збільшити кімнату за рахунок балкону і ще, додатково, зробити підвісний балкон в кухні. Але, наразі це просто хотілка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    то вона у вас просто стоїть постійно в котрійсь кімнаті? Бо я шось переживаю, що те сушіння в хаті потім може мені неподобатися і дратувати. Тим більше запаху свіжості , як воно має з балкону, вже точно не буде.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Скажу Вам по секрету :girl_crazy: в нас взагалі тільки ОДНА кімната. :girl_crazy:
    В якій постійно стоїть розкладена сушка, бо постійно є щось на ній.
    Воно не фотогенічно виглядає, але пересуванню по кімнаті не заважає, бо кімната велика (відносно).
    Якщо є декілька кімнат, то ситуація ще спрощується.
    В мене балконні вікна постійно відчинені навіть серед зими, бо любимо свіже повітря, тож білизна і зараз сушиться на перетязі.
    Запах свіжості в моєму випадку був тільки коли сушила речі за балконом, але з урахуванням особливостей моїх сусідів зверху, які то килими тріпають з балкону, то недопалки викидають, вже років 3-4 за межами балкону нічого не вішаю.
    Питайте, якщо ще щось цікавить.
    Я поки про наше рішення не жалкую, мені дуже подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vendy

    Vendy Active Member

    Підкажіть, чи можна покривати лаком стіну, яка пофарбована фарбою на вапняній основі. Може хтось вже таке робив. Стіни в коридорі дуже мажуться, бо він вузький, а постійно перемальовувати нема як, тому подумали покрити лаком, але чи так добре буде. Хтось каже що можна покрити лаком, хтось що буде зле.... питаю ще тут
     
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Лаком можна покрити стіни, які помальовані латексною чи акриловою фарбою. Якщо фарбувати по вапняній фарбі, то можна спробувати але матовим лаком і то не даю гарантії що воно рівномірно нанесеться (можуть бути розводи). Багато залежить від самої фарби, лаку, валика і вміння майстра. Якщо вже хочете фарбувати, то краще по шовковисто-матовій (латексній) фарбі наносити глянцевий або напівматовий лак (лак бажано розвести трохи водою, для рівномірного нанесення валиком). Якщо хочете щоб стіна була матова, то брати матову фарбу і матовий лак.
     
  16. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Я теж останнім часом роздумую про зручність студії... думаю, якщо є ще окремі кімнати на спальні дітям та батькам, то це гарна ідея, зручно, що всі разом можуть бути. Але якщо в студії ще передбачається спати комусь, то незручно... ліжко лише диван тоді, який постійно складати треба буде, запахи.... все-одно постіль набиратиме все, зранку не поспиш як хтось вирішить чаю зробити ))
    Наразі ми зупинились мах збільшити кухню за рахунок сусідніх приміщень, таку міні-їдальню там зробити з диванчиком (12-14 м2 приблизно, щоб вийшла). І всім дітям і нам по кімнаті залишиться окремі.
    А стіну завжди можна розвалити й згодом )))



    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Плануємо робити ремонт в дитячій. Будемо міняти двері, підлогу і перекатувати стіни. Питання: в якій послідовності то треба робити? Спершу довести до ладу стіни, а тоді міняти підлогу, а потім двері чи як? Може хтось підкаже?
    І ще, чи зашивав хтось батареї? Таким коробом з гіпсокартону і решіткою?
    В мене по задумці скандинавський інтер'єр без будь чого на вікнах, і от хочеться батарею сховати. Чоловік на ютубі надивився порад, що класно має бути, а я вагаюсь трохи....
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    стіни->підлога->двері

    п.с. в скандинавському інтер"єрі батареї не ховають))) якщо дуже хочеться, то хіба якісь екрани придумати, але це погіршує циркуляцію тепла від батарей
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Зручно :) бо насправді дуже багато часу проводжу на кухні. А так всі разом. Тут і килимок з дитячими іграшками і телевізор. Практично весь час там і проводимо. Люблю, щоб в кухні завжди було чисто. Тому те, що все на виду мене не хвилює.
    В друзів так було. Дуже зручне і затишне місце. Але в них був ще один балкон.
    В мене на балконі крім сушок для білизни ще шафки, де я ставлю закрутки в холодну пору року, всяке барахло складаю, яким не дуже часто користуюсь, овочі, фрукти там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Знаю, що не ховають. Просто моя не дуже гарна, тому її або міняти або ховати. Чоловік власне читав що при грамотному "хованні" тепловіддача не погіршується, але я в то не вірю...
    В нас в кімнаті не схована батарея, просто бвла-мені й так ок...може і в дитячій так лишу, вагаюсь ще
     
  21. Kryhla

    Kryhla Member

    Ви впевнені? Бо ми спочатку двері вставляли, бо якщо міняти дверну коробку то можна пошкодити стіну чи відкос, якщо є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1