Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Я тепер завжди беру "Тріору", вона рівномірно лягає, добре миється (з миючих). Фарби є різні - матові, шовковисто матові. Кольоруються на апараті.

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:31 ----------

    З ДСП, МДФ - не годиться.
    ПВХ - трохи ліпше.
    Якщо хочете якісні - то шпоновані. Добрі Білоруські двері (погугліть).
    Якщо будете замовляти двері, то зверніть увагу на те, щоб коробка була дерев"яна. Бо якщо коробка з ПВХ - то її встановити дуже важко і вона не якісна.
     
  3. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Якраз задивлялася на неї нині по акції... Не підкажете як в неї розхід, дійсно такий як написано: 12-14 л/м2? Бо тоді її вигідніше брати ніж Vivacolor. Оленко, ви в один шар малювали, чи все ж у 2?
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт (2)

    50 на 50, стіну де є вікно(і все прикриває тюль то в один раз), а там де найбільше доступно дітям то 2 рази.
    Загалом 2.5 л нам вистачило на 30 кв м в 1 шар(це приблизно)
     
  5. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    То виходить дійсно 1 л/12 кв.м. А пробували вже як миється? Бо нині на зразку Durable Matt в магазины пробувала відтерти жирний чорний маркер. Вдалося десь на 90%, думаю що якщо взяти щось потужніше ніж містер мускул, то відітреться повністю. Ну, але там ціна конкретна таки.
    Може маєте фото стіни, щоби глянути як лягла фарба?
     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт (2)

    ви моєї смерті хочете?:girl_crazy: Кімната сестри, я тепер навіть туди дітей не пускаю бо попередній ремонт молодший розмалював(малював посадку для інопланитян, великі кола:girl_in_dreams:)

    завтра зроблю
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2014
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Якщо побілка ніде не лущиться, то можна згрунтувати грунтовкою з кварцевим піском, і після того накласти декоративну штукатурку. Довговічне, екологічно чисте, миюче, не вимазується так як побілка.

    ---------- Додано в 02:23 ---------- Попередній допис був написаний в 02:05 ----------

    Якщо маркером помалювати по побілці з фарби, якою би вона не була, маркер все рівно впитується і тому важко відмити. Я зараз взагалі відмовилась від побілки на стінах, бо замучилась кожного року перебілювати. В кімнатах поклеїла шпалери, мала їх помалювала термоядерними фломастерами, я спиртом то все відмила без проблем, ні сліду не лишилось. В кухні і в коридорі зробила декоративну штукатурку. В кухні робили майстри, а в коридорі я робила сама. Правда, ще не довела до кінця, бо ще треба покрити лаком або воском. Ось так виглядає моя робота:[​IMG][/URL][/IMG]

    ---------- Додано в 02:34 ---------- Попередній допис був написаний в 02:23 ----------

    Наносила я то шпателем. Ось ще одне фото:[​IMG]
    Якщо робити самому це вигідно, бо майстри за таку роботу беруть недешево. Якщо обрати якісний матеріал, то воно буде дуже довго. В мене донечка схопила металеву арматуру, стукнула по стіні, я думала що зараз відвалиться кусок, нічого йому не сталось. А в епіку величезний вибір тих структурних фарб і штукатурок, є дешевші, і при чому вони теж хороші.

    ---------- Додано в 02:38 ---------- Попередній допис був написаний в 02:34 ----------

    Є ще варіант: якщо все таки білите стіну, то для захисту фарби, щоб вона добре милась, можна зверху покрити спеціальним лаком для структурних штукатурок. В лак фломастери і маркери не впитуються. Лаки є різні - є матові, глянцеві, перламутрові, з блискітками, золотисті.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2014
  8. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ремонт (2)

    Як краще - робити ремонт зразу у всіх кімнатах чи окремо по одній?
     
  9. Ksusha Od

    Ksusha Od New Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Добрий день! Порадьте, будь ласка, порядну ремонтну бригаду. Квартира вiд забудовника. В першу чергу треба електрик i сантехник. Наперед дуже дякую!
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ремонт (2)

    Чи швидко вивітрюється запах від Снєжки? Хочу дещо помалювати, але турбує, чи не прийдеться потім надворі ночувати)
     
  11. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Не знайшла відповідної теми, тому питаю тут. Які відгуки про підігрів підлоги? Вагаємося чи ставити під плитку, квартира на 7му поверсі в новобуді. Маємо можливість ставити хіба електричний, ціни дуже різні. Може хтось поділиться відгуками по виробниках, на що звернути увагу при виборі.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт (2)

    Ну, якщо зранку помалюєте, гарно дасте підсохнути, то й запаху не буде)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Білоруські дуже зіпсулись, сестра брала, за рік шпон злазить.
    Брала шпоновані в керама центрі на липинського - дуже задоволена вже 2 роки
     
  14. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    в мене батьки рік тому поставили їхні двері, брали шпоновані, тепер також верхній слой відщерблюється і тріскає(((
     
  15. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт (2)

    Можливо, це залежить від фарби, але знайомі пофарбували Снєжкою навесні балкон, то дуууже довго не могли позубтися того смороду від фарби. Інші кімнати помалювали віваколор, то шкодували, що не купили дорожчої фарби на той один балкон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Підкажіть, будь-ласка, де можна вигідно купити гіпсокартон. І який краще купувати. Потрібно підшити стелі у будинку. Другий поверх - мансардний. І як правильно розрахувати необхідну кількість. Стелі плануються прості, рівні, без жодних викрутасів. Дякую!!!
     
  17. KARABIN

    KARABIN Active Member

    я брав екоснєжку яворівську, через добу не було ніякого запаху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    побілку? чи власне фарбу. Бо фарби, так мені здається, воняють однаковоo_O
     
  19. KARABIN

    KARABIN Active Member

    звичайна фарба для стін, а воняють емалі на розчинниках..а, ше в снєжки є класна акрилова фарба для фарбування батарей опалення..
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    За перехрестям, на виїзді, чи то на в"їзді у Львів, бо по ту сторону є заправка нова модна Сокар, за нею є вуличка і новозбудована будівля- це гуртівня, там було найдешевше і не тільки гіпсокартон, профіль також дешевше.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А який саме виїзд-в"їзд маєте на увазі? Бо я щось розгубилась))).