Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ремонт, то досить стресова частина життя-буття. Найкраще, що може зробити чоловік в цей період, то передати всі повноваження по виборі матеріалів, текстур, кольорів жінці :) У нас так було, правда технічні моменти були чоловікові
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я тут продовжу плакатися, бо хоча б десь мушу. Я вже писала, що перестала з чоловіком сперечатися і пустила все на самотік, прошу його хіба мені фотографії скидувати час від часу. І от раніше скинув фотки кухонного фартуха, ніби все ок, а сьогодні вже разом з меблями і бачу, що плитка десь на 20см не доходить до кінця стіни, він вирішив, що там її не треба, на попередніх фото того не було видно. Я не те що в шоці, я в розпачі, то було єдине, що я собі спланувала як сама хотіла і тут він напартачив
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, чи купляв хтось іспанську плитку Agenta й польську POLCOLORIT & MARCONI CERAMICA?
    Вчора обходили безліч магазинів із плиткою, маємо різні вподобання з мужем, але компромісний варіант тут знайшовся. От тільки щось вони мені не "на слуху", то не знаю навіть.
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, де у Львові можна замовити меблеві фасади?
    Накидуйте любі варіанти, бо поки в мене варіант - червоноградська фірма, з якою співпрацює Даск-центр, але там врізні ручки мені не подобаються.
    Згрубша, я шукаю, хто мені зробить білі не глянцеві фасади з ось такою врізною ручкою
    1BC3E7C2-8D6A-4AE6-95D3-9EFF0D571FAF.png
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дівчата, хто робив дерев'яні сходи в будинок і задоволений майстрами і виконаною роботою - поділіться контактами, бо цілу тему не осилю лопатити:girl_blush2:
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А чому просто не докласти тих 20 см плитки?
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я навіть не знаю як пояснити, чому це не просто. Я 100 разів писала і стирала, це в тему "мистецтва..."
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я сюди, мабуть, зачащу :d23:.
    1. Де є ще великий вибір керамічної плитки?...В "Епіцентрі", "Керама-маркеті", "Леокераміці", "Львівпостачбуд", "Азов-Галичина", "Агроматі" (до речі саме в останньому знайшла 2 більш-менш підходящі варіанти, в себе під будинком по суті) вже були.
    Пам"ятаю, хтось з дівчат згадував великий магазин десь біля Ашану, що біля Південного. Я сьогодні там практично все обійшла, й щось не знайшла нічого такого....
    2. Ще не зовсім на часі, але поітм в мене не буде часу й можливості шукати, тому в пошуках вже - де знайти й вживу подивитися круглий, але обов"язково розкладни стіл? В ікеамаркеті є 2 варіанти, але один не розкладний, а другий розкладний, але завеликий.
    Південний весь обдивилася - нема, в ТЦ "Марку" була, на Луганській по всіх меблевих магазинчиках пройшлася....Там є або за 1200 євро під замовлення (падаючий хом"як), або нашого виробництва,але мені там ніжка ну зовсім не подобається, дуже масивна....
    Дякую @PanteraLviv , вона колись інтернет-магазин "Roni" хвалила, там є, але хотілося б вживу подивитися, а я так розумію, що там суто під замовлення з Польщі?...
    Можливо хтось знає, де саме у Перемишлі можна подивитися продукцію ТМ "Halmar" (меблі) або Signal?....Або хтось має відгуки за якість?
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Бачила такий в магазині навпроти Галицького перехрестя, де кінцева маршруток. Не знаю чиє виробництво, я не приглядалась, просто тоді проходила повз і заглянула, ну і це давніше було. Там ще світильники продають
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    з того, що нам казали, то найкраще дивитися агромат і леокераміку, бо вони обидва найбільші постачальники плитки на Львів загалом, і мають найбільший асортимент. Те, що будете бачити в інших - то буде повторення того, що є в цих двох. Леокераміка крім того, що на Городоцькій, має величезний магазин в Пасіках, ну може ви вже в курсі.
    Ще кажуть є в Рясне якась точка з плиткою, де можна попасти на невеликий залишок дорогої плитки і взяти його досить таки дешево.
    Ми от тільки недавно замовили плитку собі нарешті в санвузли, довго теж ходили, не мали чіткого уявлення чого хочемо. Ну і придумати якось викладку теж треба мати уяву добру, щоб в голові то прокрутити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Тетянка, як маєте час, то можна моніторити на олх. Мушу сказати, що я люблю мати якісь такі старі речі, з історією. Круглий стіл мені здається можна знайти кльовий і такий характерний). Ми мали спочатку у вітальні старий стіл чоловікового відчима батьків. Я його сама відреставрувала. Всі, хто приходив, звертав на нього увагу. Але він нам був малуватий. Купили великий, досить великий. Старого такого великого я не знайшла. І от вже бачу, що і наш нам замалий робиться). Бо все нас більше і більше. А великі столи у Львові - проблема).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Тетянка згадала про столи - чи дивилися в "меблі Карпат"? вони якраз мають оті розкладні варіанти до дуже великої к-сті народу. Не пам'ятаю за круглий, овальний точно бачила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Тетянка дуже великий вибір плитки є в інтернет магазині Keramasvit, дещо вони мають в наявності і можна глянути в них на складах, решту привозять під замовлення, я питала про якусь польську, то 3 тижні казали чекати, бо то з заводу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Ми всю плитку( коридор, ванна, туалет, кухня придбали в Кераміці на Промисловій. Якщо не було в наявності, чи не вистачало квадратури, то під замовлення чекали.
    Стіл з кріслами брали в «Горі», що на Луганській. А ще бачила кльові в Марку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    На левандівці є фірма, там багато всього є. Але не пригадую як називається. Вони продають готові. Якщо Вас цікавить то я знайду назву
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Знайшлося таке: вулиця Гніздовського, 2, Львів,, "Сучасний дизайн"
    То воно?
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    це правда, ми там були - там дійсно таке є - причому знижка величезна, а якість дуже хороша. Я ту саму плитку бачила в тій ж Леокераміці за 1200 грн/кв. м., а тут на залишку по 350, тому що її дуже мало - в межах 2-12 кв. м., вибір є, але не дуже великий. Я собі той магазин взяла на замітку, підписалася на них в ІГ - вони там швидше виставляють, що є новенького із залишків. Це Керам-депо на Шевченка.
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2019 ---
    так, там так само були, круглі всі нерозкладні, один в них тільки в проекті - показали як виглядатиме, трошки ніжка там мені по стилю не підходить...
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2019 ---
    дякую, гляну, зараз погуглю, де є їхні склади, бо он-лайн не наважуся - багато з того. що я спочатку гуглила й шукала он-лайн - вживу - ну зооовсім не те....
     
    • Корисно Корисно x 1
  21. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я дуууже багато в них замовляла. Склад був десь на Хмельницького, але там, здається, лише склад. Я дивилася в інших магазинах, а брала в них. Дуже зручна доставка.
    Дякую за рекомендацію керам-депо. Мені якраз треба 5 квадратів чогось дуже гарного не за всі гроші.
     
    • Інформативно Інформативно x 1