Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    треба було прогрунтувати
     
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    От як знайти нормальних майстрів? Хочемо зробити невелику прибудову, мав прийти майстер сьогодні і оцінити вартість, телефоную, зі здивуванням каже що не планував сьогодні приходити. Відкрила ваш магазин, а там оголошень і як вибрати з поміж них всіх? з кожним говорити? Це місяць до вибору майстра, порівняння цін, а потім ціни знову вверх і все з початку?
    Де можна замовити решітку на вікна не ковану, а зварну по не високій ціні? були ціни 200-300, стали від 500, але ж доллар так не виріс!
     
  3. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Маю примішення у центрі з сирим підвалом...поцвіло орендарям взуття ,треба вам впершу чергу поцікавитись відтоком повітня і витяжками і обробити чимось від сирості а потім самі декор -роботи бо все на марне буде (уточню що грибка нічого такого видно не було і був зроблений ремонт майстрами і ніби майстри "модні", але схалявили і нормально не обробили гідроізоляційною сумішшю...)
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    sherry, ви для початку найдіть хорошого інженера-будівельника, який має практичний досвід і пар не прогулював :) - і отримайте консультацію, бо підвальні приміщення мають купу нюансів, і тут треба глобально оцінювати -якості фундаментних робіт, наявність коондицінування повітря, з чого зроблено перекриття, як розташований будинок і т.д., визначитись з глобальним - а декори то вже по фіналу. Вам робітники з вашого магазину будуть робити те що попросите - але відповідальності за поради та результат будуть звісно що на вас.
     
  5. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Ремонт

    я написала, що грунтували.

    ---------- Додано в 20:06 ---------- Попередній допис був написаний в 20:04 ----------

    якби ж я знала. Викликала сьогодні тих, хто робив в тому приміщенні гідроізоляцію. Показую, що воно все відсиріло навіть після нових маніпуляцій. Почухали макітру і сказали: ну так знизу ж не сиріє. На моє скромне побажання того, щоб не сиріла вся стіна, а не тільки знизу запропонували зафігачити все бамбуком "шоб не видко було". Спеціалісти, фіглі.
     
  6. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Там має бути спец грунтовка, що використовується для підвалів, басейнів бо буде далі сиріти і добра витяжка
     
  7. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Підкажіть, будь ласка, труби (в нас парове опалювання) потрібно фарбувати білою емаллю чи емульсією в колір стін?
     
  8. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Не знаю як на рахунок пароваго опалення. Але у нас водяне і мідні труби. То майстри фарбували спочатку спец. фарбою для труб називається Радіатор (типу база), а потім як та висохла - поверх емульсією під колір стін.
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Батьки збираються робити ремонт у вітальні, мама хоче каміна, але можливості зробити повноцінний нема, тож лишається електричний, але мене він особисто не вражає і в знайомих такого нема щоб оцінити. Тож питаю в тих хто має вже, користуєтесь чи ні? чи додає він затишку чи як то виглядає?
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    мені не додає, хоч в дома не маємо ні першого ні другого але мала можливість оцінити
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    отож і я тої думки)) хіба може для покращення декору, хоча через кілька років може бути зовсім неактуальна річ..
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ремонт

    Цікаво, а хтось щось для ремонту возив з Польші? Десь колись читала, що вигідно купувати там плитку, виходить суттєво дешевше. Але як то везти? Нам лиш на підлогу на перший поверх треба буде коло 90 кв.м. А паркетна дошка, а сатехніка, змішувачі? Цікавить будь-якаінформація. Наперед вдячна!!!!
     
  13. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    ми не возили, але мама везла меблі з Чехії(нові). На людину 50 кг та 500Євро ліміт, тому возіть по трошки(або якщо перебор то тоді треба платити щоб пропустили=хабар)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ремонт

    Та ми лиш якийсь дрібязок могли б самим везти, а от цікаво якщо замовити бус на плитку? Чи так вже не роблять?
     
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    з плиткою на підлогу важко, але таке як фартух на кухню, змішувачі, туалет, біде, душові системи, шпалери, текстиль,люстри можна якщо маєте бус, тільки треба рахувати що брати щоб було вигідно. Моя мама везла меблі які їй вийшли до 1000 грн дешевше, але вона їхала додому тому то не було спеціально а по дорозі
     
  16. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ремонт

    дуже потребую ваших порад стосовно плінтусів.
    В нас на першому поверсі всюди на підлозі плитка, а плінтуса я не хочу з плитки.
    То дуже буде "безсмак" якшо на плитці будуть білі деревяні високі плінтуса?
     
  17. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    На білих видно сильно царапини , може якісь в колір плитки...?

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  18. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    двері білі деревяні?
     
  19. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ремонт

    ні ні, так не піде, :girl_cray: Плитка світла буде.


    так.
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member


    А інші кімнати яке мають покриття і колір підлоги? Чи всюди буде однаковий плінтус?
     
Статус теми:
Закрита.