Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Мої батьки знайшли дійсно хороших майстрів, їхньою роботу поки-що повністю задоволені. А про гроші питання гостро не стоїть (діти заробили достатню суму). ;)
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Справа не в грошах, а якості робіт. В мене колєга також найняв майстрів, ті зробили йому ремонт. Вроді все якісно на перший погляд, але коли робиш сам для себе, то виходить набагато краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Мої роблять капітальний ремонт з заміною проводки, опалення, сантехніки і часу самим робити не мають, і відповідної кваліфікації. А майстри дійсно хороші, дорого беруть за роботу, але не халтурять. До якості робіт претензії нема. Літом приїду - проконтролюю якість. ;)
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    ми таке вже пройшли, шафу я проектувала, майстри робили... але мова зараз йде про кухню, де потрібно розмістити і переробити всі підєднання - каналізація, злив води для машинки, газовий котел і купа іншого. Ще й виділенку я на кухню хочу поставити ;)
     
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Так я про кухню і говорив :)
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ремонт

    А для чого на кухні виділенка, щоб мікрохвилівку стартувати з роботи?
    :rolleyes:
    А-а-а! доперло: завжди свіжі рецепти з мережі?
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    ну рецепти то таке, у мене вистачає фантазії варити і без рецептів ;)

    Може холодильник до Інету підключу, сам буде продукти давати ;)

    проблема в тому, що компютер зараз біля дитини, тому хочемо його на кухню забрати (іноді до ночі працювати приходиться).
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ремонт

    Точно-точно! зараз у Львові інет-магазини хороші з'явилися, веб-гривнями проплата :D
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Люди добрі, дайте пораду стосовно дизайну кухонь!
    Може знаєте сайти з хорошими зразками кухонних меблів?
    З техніки безпеки - чи можна газову плитку біля котла ставити?
    Яка у Вас підлога? Яку плитку краще ставити на підлогу у кухню?
     
  10. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В нас стоїть котел і плитка зовсім поряд,все нормально працює,так що напевне,можна.
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    я на кухню ставила плитку, але ще робила підігрів підлоги (нам то недорого вийшло), бо у нас балкон і з нього може холодом тягнути... котел теж не зовсім далеко від плитки.

    п.с. я от думаю, що дуже далеко не вийде ставити котел і плитку, бо витяжний комин один, напевно, хоч і має декілька отворів
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Умо, а плитку довго вибирали? У Львові купували? Цікаво чи зараз і далі є вигідно везти з Польщі товари?

    Зараз маю на старій кухні кавальчик плиткою викладений - дуже важко відмити жирні плями, якщо десь щось хляпне.

    Підігрів підлоги є електричний і водяний? Чи я помиляюся?
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    плитку на кухню ми купували у Львові, на цитаделі є великий вибір. Відмивається мені все :D

    підігрів у нас водяний, від котла опалювання.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ремонт

    У мене кум дизайнер, але не знаю, наскільки він зараз зайнятий. Пишіть у приват, то дам інформацію. :)
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Питання ремонту для мене зараз дуже актуальне - так хочеться встигнути завершити його до народження дитинки!!!!! Може хтось порадить дійсно нормальних майстрів для кладення плитки і сантехніки? А також дизайнера на кухню - всі стандартні "стінки" нам не дуже підходять по дизайну і параметрах, хочеться щось таке особливе....Ск. в середньому коштує 1 м.кв. кладки плитки і м. погонний кухні ?
     
  16. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ми з чоловіком взнавали десь на початку зими 1 кв. м кухні коштував 900 гривень,але там нічого особливого,стандартні за дизайном шафки.А ось 1 кв.м. плитки чи то 6,чи то 5 у.е. за роботу майстрам.А взагалі,в кожного майстра свої ціни.І висока ціна не дає гарантії якості.
    Знаю одне:якщо майстер хоче гроші наперед-то не добрий майстер. ПЕРЕВІРЕНО
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Батьки робили міні ремонт кухні, клеїли шпалери і тд.
    Майстрів взяли по оголошеннню з Вашого маганизу. Пощастило неймовірно. Люди приходили вранці, йшли пізно ввечері, працювали БЕЗ перерви, ніц не їли, багато не говорили. І все дуже акуратно зробили! Можна сказати ідеальні майстри :)
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    Я майстрам і по закінченню роботи усе одразу не виплачую :) Я їх одразу попереджаю, що за два тижні після роботи - вони отримають решту своєї платні, бо саме стільки часу мені пішло на те, щоб вилізли якісь недоліки і вони приходили і доробляли, а то потім шукай їх...
     
  19. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Це вам пощастило неймовірно
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    для мене теж обов"язковим має бути те, що майстри або самі харчуються, або не харчуються... а то готувати на них немає сили :eek:
     
Статус теми:
Закрита.