Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Кабінеті з офіціантами вже не перший рік повна халепа. Реально жахливе обслуговування: то не докличешся, то переплутують, то рахунки чужі приносять. І це все -при заповненості на 20%.
    хто що може порадити із закладів у центрі міста, де смачні бізнес-ланчі? Нижче пройдуся по своєму списку. Шукаю щось інше.

    "
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @сніжна
    В Атлясі смачні і вишукані бізнес-ланчі (правда, не дешеві).
    Я про той Атляс, що при готелі на проспекті Шевченка, а не про його «тезку» з площі Ринок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Потрібно двох гостей міста "повечеряти" в ресторані з акцентом на морепродукти і рибні страви. Локація центр. Місце має бути непафосне. Порадьте щось крім Мушлі.
     
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Колись мені в Ратуші подобалися бізнес-ланчі. Такі на мій смак страви були.
    В Грушевському колись супер, колись ужас. Як попадете. Можна і довго чекати було.
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Напишу ще своє враження про Green Cafe.Скажем так враження неоднозначні) Меню цікаве, страви оригінальні, що сподобалось, на відміну від схожого асортименту інших кафе. Ну але в них і має бути інакше меню, адже позиціонують себе як вегетаріанський та веганський заклад. Про обслуговування двояке враження. Офіціанти видно добре навчені щодо ввічливості. І вітаються, і прощаються, і посміхаються, дуже привітні та приємні. Але є і мінуси. Чи то через велику кількість відвідувачів, але можуть поплутати замовлення і принести ваше іншим клієнтам. Плюс питання щодо напоїв, питаються чи подавати холодне, чи підігріти, в результаті можете отримати протилежне до того, що просили, що справді дивно, бо вони занотовують. Ну і трохи неприємно було коли один з приборів виявився недомитим...Вони звісно замінили, але неприємно було. Щодо інтер'єру, то досить гарний і дуже зелений, на 2 поверсі є низькі диванчики, по суті сидиш як на підлозі. Така собі релакс зона. Там килим, тому треба роззуватися. Але сходи туди трохи круті, незручні, чомусь важко було ними підніматися і спускатися. На 1 поверсі класичні дивани зі столами, або крісла. Як на мене, якщо поїсти то на 1 поверсі, якщо просто відпочити з напоєм, то на 2. Бо мені тяжко було уявити, як можна там нормально поїсти) Загалом, я б напевно ще сходила, бо страви смачні та оригінальні, сподіваюсь наступного разу враження буде краще від цього закладу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сьогодні заїхали перекусити в Челентано на верхньому Шуварі. Це просто жах, наскільки не смачно було. Піца пересушена, паста 4 сири - просто макарони з вершковим соусом, смаку жодного сиру я там не відчула. Бургер, де замість булки картопля виглядав зовсім не як бургер, а як якась нещасна пародія. На смак теж був ніякий. Цей заклад портить репутацію Челентано:girl_sad:
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ресторан " Бісквіт " по вул. Парковій 6 а.
    Замовляла Зелений чай і салат Зуб Дракона. Заварний чай принесли запарений не в чайнику, а в чашці зі скла , яка більше пасує до Латте... Смак був ніякий... Салатом теж розчарована... в складниках вказана картопля фрі, а був обкладений просто чіпсами.... і не смакував мені ... Інгрідієнти свіжі , тільки непосолені взагалі і мені було як трава ... Одним словом до ресторану їм дуже і дуже далеко... Інтер"єр файний , місце шикарне ... поруч польське посольство .... обслууговування нормальне. Я не часто дозволяю собі обідати в ресторані, то хотілося б смачно поїсти , а не їсти , бо вже замовила....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Потрібна консультація. На середину вересня плануємо десь гарно посидіти з родиною\найближчими друзями. Орієнтовно чоловік до 20. Скоріше всього святкування буде в суботу. 2 питання: 1) Чи потрібно наперед замовляти заклад? 2) Де можна посидіти без зайвого шуму і щоб була смачна кухня (бажано укрїнська, точно не суші і не піца).
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Щось центрові заклади цього літа розчаровують. По-перше, нормальних літніх майданчиків зі зручними диванчиками чи кріслами стало мінімум. Можна сказати, що практично немає. Не знаю, куди поділися з минулого року. Замість них хиткі мікростільчики з мікростоликами на пузатій бруківці або тверді садові крісла без подушок. Маркізи чи парасольки від сонця/дощу і то не всюди є. По-друге, сервіс жахливо зіпсувся, якщо говорити про загальне враження. Лямур де труа - за 15 хв. поки чекала подругу і ще 5 хв. поки ми вирішували, куди передислоціюватися - ніхто так і не вийшов обслужити. При тому, що на терасі було зайнято, крім нас, лише два столи. Оцет - довге очікування при напівпорожній залі, кухня-бар на відчепись. Взимку ще був пристойний заклад, а зараз щось їм пороблено. Лімончело - офіціанти взагалі не в темі меню, бармен або відверто лівачить, або це політика закладу. На фоні всього цього, непогано зайшло кафе-бар Друзі. Тераска в закритому подвір'ї, затишно. Обслуговування нормальне. Мінус для мене - меню дуже лаконічне. Якщо відкинути всілякі модні хелсіфудні збочення типу безглютенових дерунів чи десерту з чіа, то на другий-третій раз вже не знатиму що замовляти. Але заклад вартий уваги як демократичне місце посидіти з легкими закусками.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я теж в центрі розчарувалась. Шукали тиху атмосферну місцину. Вирішили заглянути в Гопак. "На переферії"))))
    Була там ще до ремонту і перебудови.
    Зараз дууже круто зробили, атмосферно, затишно і надзвичайно смачно. Люблю ту їхню кухню.
    В чоловіка якраз було ДН то отримали ще комплімент)) їхню наливку. Страви смачні, офіціанти дуже уважні і привітні. Одним словом справді варто піти.
    Пс.на фото маленька частинка внутрішнього дворика.
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Шукаю недорогий заклад типу кафешки де можна зробити хрестини десь на 15 людей, бажано недалеко від центру. Хтось може щось порадити?
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата чи є в центрі заклад де смачні і різноманітні коктейлі? Буду вдячна за рекомендації.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Зараз колишній Лівий берег переобладнали під коктейль-бар. Сама ще не була, але дуже мені хвалили знайомі тусовщиці, що всюди були і завжди в курсі новинок) Особливо від подачі були в захваті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    О дякую, зайдемо, а хто що скаже про wine house?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Колись робила в Куполі, кінець Чайковського. Дуже душевно і по-сімейному вийшло. Всім сподобалося. Не знаю як там зараз із кухнею. Давно не була.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    12 steps на Яна Жижки. Коктейлі файні, бармени привітні, їжа смачна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, терміново порадьте заклад, де можна замовити столик для 15 осіб, де є дитяча анімація і смак страв та цінова політика по типу як в Голодному Миколі.
    Якщо ще й територія хоч якась є (є де вийти на свіже повітря) - взагалі чудово
     
  19. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Незнаю чи є дит.анімація,але є гарний дитячий майданчик і велика та дуже гарна територія в Гуцульському дворі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як на мене то Гуцульський дві і Гопак то два такі хороші заклади зараз, з українською кухнею, які тримають марку (хоч і дорожчає в них стабільно)
    в першому дитячої анімації не спостерігала, може не попадали
    в другому якось покликали малого помалювати з іншими дітьми за один стіл
     
  21. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Натрапила у фейсбуці на рекламну публікацію, що в Шекспірі оновили інтер'єр і меню. Ми востаннє були там майже рік тому, то були дуже розчаровані тою пошарпаністю. Чи був там хтось останнім часом?