Роблю листівку: питання, поради тощо

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    У цій темі можемо ділитися техніками, просити поради щодо того, що змінити на листівці, що додати, що забрати...
    Оскільки поради корисні для всіх, то ПРОШУ в карму відповіді не писати, а в дописах!

    Щодо готових листівок, у яких уже не можна нічого змінити, прошу писати в цю тему.
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2012
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    дівчата, як правильно скласти листок картону для листівки, щоб було рівно, без зам'ять на лінії згину. Може є секрет, бо мені не виходить(((
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    А ви не пробували під лінійку по лінії згину проводити тупим кінцем ножниць
     
  4. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Я теж так роблю, або гачком для в'язання :)
     
  5. Freetany

    Freetany Member

    Проведіть у місті згину в середині листівки під лінійку не пишучою ручкою або іншим схожим предметом (тупим кінцем ножиць або пінцету - щоб не дуже грубий).
    Якщо дуже грубий картон спробуйте провести таку лінію з обох боків згинання (головне попасти в одне і те ж місце). Хоча може Ваш картон просто не призначений для використання у листівках. Якщо не впевнені - спробуйте це все зробити на маленькому відрізку.

    Поки писала розгорнуту відповідь - уже все розповіли:girl_haha::girl_haha:
     
    Останнє редагування модератором: 14 Грудень 2010
  6. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    всім привіт! хтось може порадити гарний вітальний напис? зробила відкриточку на день народження, залишилось тільки напис зробити і приклеїти, але так вже надоїли стандартні фрази "З днем народження, вітаю, чи з найкращими побажаннями". Вже другий день ламаю голову - і ніяк не йде )
     
  7. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    xdusia можна написати "Особлива листівка для особливої людини" "Деякі люди прикрашають світ однією своєю присутністю"( ой, переклала з російської, дуже складно звучить))) А взагалі пошукай афоризми ,які подобаються...
     
  8. Angeliatko

    Angeliatko New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    ще можна написати "В цей особливий день..." а в середині дописати продовження яке вважаєте за потрібне.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Поради щодо оформлення листівок, альбомів

    Дівчатка, гляньте будь ласка сюди й порадьте мені, що можна додати, аби листівка виглядала довершеною. І чи варто такі речі меланжем вишивати?
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Лілю, мені проситься рамочка
    але от яка? може зі стрічки тоненької, може з паперу, чи просто намальована?
     
  11. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Лілю, а я б додала напевно пару напівнамистинок біленьких або зелененьких. Листівка дуже ніжна і на мою думку її не треба "загружати" (незнаю як правильно написати, але думаю мене зрозуміли) :connie_pull-pigtail
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    А мені справа внизу бракує якогось напису, а-ля підпису автора чи привітання, коротко, одним-двома словами, і ніби писаним від руки... чогось згадався напис на "Панянці з конем"...
     
  13. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    А я б додала не повністю рамочку, а лише кутики. Можна і з напівнамистин, або з паперу чи нитки.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Планую купити штампи із написами "дякую", "вітаю", "з днем народження" тощо.
    А що таке напівнамистини?
    І якого плану кутики? Мені треба побачити, аби зробити. :blush:
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    [​IMG] [​IMG]

    різні бувають.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Іринко, мені також такі тре малій на сукню (бо повідлітали). А вони клеяться чи пришиваються (хоча, я мало собі уявляю як би то мало шитись)???:girl_in_dreams:
     
  17. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    То файно клеється на гарячий силікон.

    [​IMG]
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Марусю, вони приклеюються. Є з готовою основою, для тканин, яку треба прасувати з вивороту, а для паперу кожен собі клеїть на свій клей, кому що зручно. Є ще такі з двома дзюрками, то їх можна пришити. Але на сукню може краще звичайні круглі? принаймні їх легше знайти по магазинах, але то в нас...
     
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Ліля, а якщо кутики такого типу
    [​IMG]
    ?
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Гарно вийшло! Я б дала рамочку якусь або кутики.
    А меланжем теж добре дивиться. Я ще бачила в неті в такій техніці металізований меланж, але не знаю, де такий можна купити.