Робота на півставки після декрету

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем iriwa, 16 Серпень 2011.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    От скоро постане для мене актуальним питання щодо роботи. Оскільки чоловік працює до пізна, шукатиму щось на півставки. Таке реально знайти? І хочеться щоб зп була від 1 тис. грн. Чоловік каж що таке неможливо відшукати ... Чи може бути робота на півставки "серйозною" чи лише щось із серії підробітку (роздавати рекламки наприклад)?
    Можливо хтось із вас працює на півставки? Розкажіть будь-ласка чи така робота виправдовує себе, чи то на півставки лише теоретичне, бо працюєш всеодно до 6 вечора? Ким ви працюєте? Можливо є якісь ідеї на яку посаду можна влаштуватися на неповний робочий день?
     
  2. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Робота на півставки після декрету

    Мені здається Вам краще в такому випадку підшукати віддалену роботу. Нажаль, не знаю які у вас навички, але зараз в інтернеті ( та й навіть у "вашому магазині") дуже багато таких повідомлень є. Будь що і за будь-які гроші можна знайти. Реєструйтесь на сайтах, відправляйте резюме...

    Про себе скажу, що я працювала офіційно на підприємстві. По трудовій була оформлена на півставки, але працювала повний робочий день, і платили як за повний.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Робота на півставки після декрету

    якщо у вас економ. чи юрид. освіта, то в принципі можна. Ряд фірм шукають бухгалтера чи юрисконсульта на 0,5 ставки. Але у Львові реально на високу з\пл. при цьому розраховувати не доведеться- 1000-1200 "потолок". Не факт, що робота на півставки буде по зручному для вас графіку. І не факт, що не доведеться працювати ще й вдома. Моя коліжанка працює на 0,5 ст. бухгалтером в одній логістичній компанії. У неї робота далеко не по стійкому графіку. В принципі, цілком реально знайти віддалену роботу не у офісі. де графік роботи та заробіток буде залежати виключно від вас ( контент- менеджер, розробка сайтів, копірайт і т.п.)
     
  4. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Робота на півставки після декрету

    Справді залежить яка у вас освіта і навики.

    може бути дуже навіть серйозною

    як варіант для жінки в такому випадку - школа або вуз на 0.5 ставки, якшо є відповідна освіта, але то скоріше щоб "вийти з хати" "між люди", бо грошей там не платять. )
    Провела свої заняття - і вільна (в основному).
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Робота на півставки після декрету

    Я закінчила прикладну лінгвістику в Політехніці. Але зробила для себе висновок, що перекладацька справа то трохи не моє...
     
  6. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Робота на півставки після декрету

    Я теж вважаю, що неправильно вибрала освіту.
    Але знаєте, іноді може краще використати існуючі знання/навики (вони ж не просто так дістались) ніж вчитись чомусь абсолютно новому (це час, енергія, гроші, витрати), хоча все залежить від вас...
    це не порада, лише моє власне спостереження...
     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Робота на півставки після декрету

    Також зараз шукаю роботу. В принципі будь-яку, але в ідеалі принаймні з нормованим робочим днем, бо в чоловіка всіляко буває.. Хоча на попередній роботі (до декрету) офіційно працювала з 9 до 18, та часом затримувалася допізна.
    Усвідомлюю, що роботу на півдня знайти буде важко, радше через день (наприклад, продавцем-консультантом). Тому відчуваю, що без допомоги бабусь однаково не обійдеться, дай Бог їм здоров"я... Хіба знайду віддалену роботу. Але наразі ті пропозиції віддаленої роботи, які знаходила, видавалися сумнівними... Можливо, я надто обережна, не знаю.
    А вчитися новому і хочеться і колеться.
    І назріваюче невдоволення коханої половинки ("То ти хочеш гроші заробляти чи витрачати??")
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Робота на півставки після декрету

    отут маю багато в чому не погодитись:)
    по перше, чому це не платять? чи під словом "гроші" Ви маєте на увазі великі?
    Я працюю на пів ставки викладачем у ВУЗі відколи малій виповнився рік(до декрету працювала на повній), ходжу 2 рази в тиждень на кілька годин, та ще й робота біля хати - одним словом дуже задоволена!
    по друге, на рахунок "провела заняття і вільна" - це не зовсім так, бо треба постійно складати самостійні, контрольні, потім їх перевіряти і так по колу, але для мене це не є важко, і все ж я максимально часу знаходжуся вдома, а не переживаю як там моя дитина...
    І те, що я отримую за це все 1 тисячу без кількох гривень - мене це абсолютно влаштовує, бо я справді не відчуваю щоб я "перетруждалась";)
    Так що Вам, iriwa, з Вашою освітою робота вчителя/викладача була б справді найкраща!
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ну от, ту якраз про переваги. Воно то так, але в наш час працювати за таку зарплату (а дипломів, практик та іншого "за гроші" я не пишу і не писала ніколи, і не хочу навіть), якось не оптимістично. А справедливсті в тій сфері теж не намічається:sad:. Ще й студентів не можна виганяти, двійки ставити, бо вони - то зарплата викладача, не буде їх - не буде ставок:cofee: І про "пів ставки" - там зараз на ті пів ставки треба паперів і всього наробитись практично к на ставку, а з/ п буде реально копійки. Повторю - дехто підробляє написанням різних робіт, репетиторством, але це не мій варіант.