Романтичні закутки Львова

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем bora, 1 Вересень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Дівчатка, чи є у Вас такі? Не ресторани, не бази відпочинку, не просто загальновідомі парки, а саме куточки де затишно і приємно?
    Звісно оглядова площадка Високого Замку - приймається. Але там іноді так людно і стільки народу випиває..
    Мені ще подобається пагорб, що від Варшавської до Шевченка. Ввечері такий пейзаж з мерехтінням вогнів.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    а мені подобається вигляд з вул. о.олеся (погулянка) теж краса така відкривається
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Мені подобається парк Високого Замку але не з тої сторони де оглядовий майданчик хоч його теж люблю а з іншої сторони де джерело і капличка, якщо пройтись далі там такий лісок з галявинами і тихо тихо
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. lydmila

    lydmila Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А нам з мужом подобається парк біля вул. Лисинка (не знаю як він називається), ми його називаємо "наш парк" :)...романтика
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Колись читала :що якщо в людини сильне емоційне переживання або сталась якась психологічна травма,то її шлях з роботи додому(або прогулянка щоденна) повинен пролягати обов'язково через якесь"своє"місце, з яким повязано щось приємне.тоді переживання вчухають ,ну ніби вона приходячи на те місце починає згадувати приємні моменти і якісь негативні перепетії стають на задній план.от!:girl_cool:
    Ми довгий час "своїм сімейним місцем"вважали площадку СКА:girl_claping:(варшавська)-там сідали і дивились на ..:girl_bye2:поїзда які проїзжають там часто.Довго могли там сидіти.Романтика:):girl_in_love:
    А ще мені дуже подобалось з балкону:girl_haha: ввечері дивитись на В.Великого, Наукову-там стільки вогнів ввечері.так захоплює!:girl_in_love:
    А в місті- Катедра:girl_smile::я тільки там просто відключаюсь.можу там просто сидіти,думати..я там відпочиваю:girl_flirt:.Сама незнаю чому:girl_flirt:.Таке собі "моє потаємне місце:girl_in_love:".
     
    • Подобається Подобається x 18
  6. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Я дуже люблю вуличку між Катедрою і каплицею Боїмів. А ще - місцинку поблизу костелу Марії Сніжної, вулицю Коновальця, але восени, Алтайські озера, коли там нема люду...
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    а кафе нумер 1? мммммм ото романтична місцина

    не повірите, але я люблю личаків, цвинтар. тама такий спокій, аж заворожує. правда не найромантичніше місце, але гуляти там, щоб заспокоїтися, зібратися з думками, або просто розслабитися дуже подобається.

    ну і ботанічний сад (знаю одну лазєйку як туди попасти :) )
     
    • Подобається Подобається x 13
  8. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    кафе - суцільний позитив, але давно вже туди не заглядала, все якось в світі кави зупиняюсь... Там дуже добре з самого раня каву пити.
    а Личаків вночі... колись ми часто компанією там гуляли, отакі дивні мали вподобання.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Ага ми колись як були студентами на фізру спеціально ходили через цвинтар подобалось нам
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    У нас там з чоловіком було перше романтичне:girl_in_love: побачення.....:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    чудова тема!
    а про дахи відкриті не розкажете? кажуть, в театрі заньковецької, пробували шукати, а там замок на горище. є тільки дуже страшна драбина з двору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Мене малою часто водили до фонтану біля готелю СКА. Тоді ще там була світломузика....
    А зараз водимо малу дивитись на поїзди на той самий пагорб... :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Оригінально:girl_crazy:

    А я дуже люблю "березову рощу", та що в парку за лікарнею на Орлика. Раніше жила в тому р-ні. І багато романтичних спогадів звідтіля. :girl_in_dreams:

    Згідна.
    А от колись моя однокласниця завжди повторювала таку фразу : "Ніколи не вертайся туди, де тобі було добре. А просто бережи це в пам"яті. Бо інакше те місце втратить свою святиню":confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Мені пощастило працювати в самому центрі. По роботі літаю від Личаківської до Привокзальної. Коли маю час дуже люблю ходити пішки і спостерігати як міняються привичні вулиці, будинки і місця, залежно від пори року і освітлення - зранку, особливо влітку будинки покриті білою імлою, ніби в диму. Вдень набирають реальних обрисів. Коли падає дощ у мокрій бруківці відбивається світло ліхтарів. Краса...
    А ще дуже люблю будиночки з внутрішніми двориками, де живуть колоритні місеві мешканці :girl_smile: особливо на Привокзальній - кожен будиночок як окрема держава зі своїми правилами.
    Особливо люблю прохід між пл.Ринок та Театральною, Бернардинський дворик (завжди ходжу туди на Личаківську).
    Ще люблю перехід від Домініканського собору до вул. Вірменської і посидіти там у плетеному кріслі під пледиком за горнятком кави і просто поспостерігати...
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Наше з чоловіком улюблене місце для прогулянок - Личаківський цвинтар, особливо восени, коли іде дощ і ми ховаємось під парасолькою, слухаючи, як дзвенять краплі, а навколо така тиша...:girl_in_love: Тоді здається, ніби час зупинився, а на душі такий спокій...
    А це мої улюблені скульптури:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ще ми любимо гуляти Стрийським парком, центром Львова. Особливо подобається в центрі у вихідні ввечері, коли майже на кожному кроці лунає музика, коли влаштовуються вогняні шоу, коли на Пл.Ринок танцюють танго... Тоді так приємно купити пива чи морозиво і просто відпочити від буденності...:girl_in_dreams:

    Ще нам сподобалася прогулянка у лісок на Погулянці: ми тоді пішли собі просто світ за очі, трошки пополювали на мініатюрних жабок (ми спочатку подумали, що то якісь жучки, які чомусь стрибали :))
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Я це місце дуууже люблю.....
    а ще мені подобається майданчик на Підголоско.....біля корпусу Академії друкарства...там така панорама..така романтика...
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    мусиш мені продати, бо я працюючи в Універі, маючи посвідчення туди попасти не змогла (охоронці якісь зашугані попалися:girl_sad:)
    я також люблю Личаківське кладовище, люблю вулички що йдуть від площі Ринок, Краківську, Шевченківський гай восени..., з чоловіком колись любили погуляти в районі Погулянки, зараз поки малеча маленька, то гуляємо на Левандівці, дуже люблю стару Левандівку, вулички що йдуть від церкви Андрія в бік Рясного. А ще люблю восени спускатися пішки по городоцькій від приміського і дивитися на Високий Замок, район Підзамче також дуже мальовничий.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    то нелегальний, і там бажано охоронцям на очі не попадатися. але завжди з ними можна домовитися і за гроші, але ближче до вечора
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    о, про ближче до вечора не знала, ми власне зранку приперлися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Особливо ввечері... краса. І купа романтичних спогадів часів студентства :)
     
    • Подобається Подобається x 4