$ Рожева нічнушка у продажі. Білизна ТМ Jasmine Lingerie.Весільна колекція у продажі

Тема у розділі 'Одяг', створена користувачем Муська, 26 Січень 2013.

1. Муська

Муська Well-Known Member

р е к л а м а

Маю в наявності :

Вітаю чарівних форумлянок у своїй темці!

Пропоную Вам зробити собі подарунок і потішити себе елегантною білизною ТМ Jasmine Lingerie. Білизна відмінної якості за помірними цінами - відшита та змодельована в Україні з використанням європейської сировини високої якості.

Чудова білизна українського виробництва Jasmine Lingerie (офіційний сайт)

Моя галерека з реальними фото (фото ще не усі, поступово додаю)

[​IMG] [​IMG][​IMG]

Умови:

ЦІНИ відписую тільки ПП чи на пошту (загального прайсу не скидую). Ціни приблизно- трусики від 42 до 150 грн. , бюстгалтери від 100 до 380 грн.
    ЧИТАЄМО: на фабриці є не весь асортимент (бо розпродується). Тому , велике прохання, коли запитуєте ціни, відразу пишіть необхідний розмір!!!

Товар обміну і поверненню не підлягає! Виставляю на продаж в темі, якщо по якихось причинах білизна не підійшла.

Проханя- відгуки про білизну залишати в темі
    Приємного перегляду та вдалого вибору!
    Дякую що зайшли в мою темку!

Останнє редагування: 24 Квітень 2015
  2. Муська

Муська Well-Known Member

Відповідь: Білизна ТМ Jasmine Lingerie. Чудова якість за помірними цінами.

Записала ,дякую!
    Увага! Перше замовлення робитиму 1 лютого

3. Муська

Муська Well-Known Member

дівчатка, в понеділок зідзвонюсь з менеджером, щоб вона мені дала інформацію по бюстиках і в першому дописі опишу детальніше, щоб було зручно обирати необхідну модель.

4. Муська

Муська Well-Known Member

Отже, щодо моделей бюстиків є така інформація:
    1102-формований,основа відбіленний паролон,пушап-ефект;
    1103-формований,основа відбілений паролон,мереживна спинка, пушап-ефект;
    1104,1105-паролоновий,супер-пуш;
    1106-гелевий,з високим уступом під бретель;
    1107-гелевий,з мереживним бочком;
    1108-формований,основа паролон;
    1109-галевий,з ефектом пуш-ап;
    1110-гелевий,мереживна спинка, 1111-гелевий,з ефектом пуш-ап;
    1201-пуш-ап,балконет,з середини обшитий хлопком,зємна подушка;
    1202-пуш-ап,комфорт

5. Муська

Муська Well-Known Member

Отже новини! Маю на руках моделі бюстиків(про які саме більше запитань щодо вибору).
    Отже, сама популярна серед Вас модель 1107/1 http://jasminelingerie.com.ua/uk/collections/0-fashion/items/3-seal м"яка паралонова чашка з гелевим наповнювачем пуш-ап, на бавовняній підкладці.
    Я перша щасливиця яка приміряла цю модель :girl_tender: Мені сподобалась. Чашечка акуратна і не є дуже грубезна. Рекомендую. Собі ще візьму.
    Модель 1201/11 http://jasminelingerie.com.ua/uk/co...3-seal#!/uk/collections/1-basic/items/11-play Модель з тонким вкладишем, який виймається при потребі. Дуже тонкий паралон. Всередині бавовняна підкладка. Всі моделі Балконет є з тонким паралоном і вкладишами , які виймаються.
    Модель 1102 http://jasminelingerie.com.ua/uk/co.../3-seal#!/uk/collections/1-basic/items/5-city формована паралонова чашка з ефектом пуш-ап. Всередині бавоняна підкладка.

Щодо матеріалу трусиків: усі бавовнянні трусики зображенні на блакитному фоні, трусики з мікрофібри(бавовняна підкладка) на рожевому.

Цифри після дробу , це еталон кружева. Тобто, до одної моделі бюстика можна підібрати до 6 видів трусиків.

Останнє редагування: 30 Січень 2013
  6. Муська

Муська Well-Known Member

Добре, записала.
    Увага! Суми для оплати і реквізити скину усім в п"ятницю.

Останнє редагування: 30 Січень 2013
  7. Муська

Муська Well-Known Member

Відповідь: Замовляю 1 лютого. Білизна ТМ Jasmine Lingerie. Чудова якість за помірними

Трусики з мереживом низької посадки http://jasminelingerie.com.ua/uk/co...seal#!/uk/collections/2-briefs/items/23-queen в чорному або білому кольорі. Розмір від S до XXL , матеріал мікрофібра, бавовнянна підкладка. Ціна 59 грн.
    Чи ви мали на увазі бюстгалтер з мереживом 1202/9 ? http://jasminelingerie.com.ua/uk/co.../3-seal#!/uk/collections/1-basic/items/9-sofi Ціна 139 грн. Тоненький паралон з вкладкою, яка витягується. Бавовняна підкладка. Розмір 85В має бути.

8. Nyashka

Nyashka Well-Known Member

Відповідь: Замовляю 1 лютого. Білизна ТМ Jasmine Lingerie. Чудова якість за помірними

а молочний колір хтось живцем бачив? чи не буде як застарілий білий?

---------- Додано в 11:31 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ----------

І що означає "-пуш-ап,комфорт" ? Цікавить саме комфорт )

9. Муська

Муська Well-Known Member

Ще не бачила, але в першому замовленні є, то буду бачити. Впевненна, що колір буде такий, як на фото. Щодо
    це моделі 1202 дубльовані чашки всередині бавовною з вкладками, які виймаються.

10. Муська

Муська Well-Known Member

Так, попадаєте.
    Увага! Завтра зранку скидую замовлення. Після підтвердження наявності, усім хто замовляв повідписую в ПП(на пошту) з сумою та реквізитами(якщо комусь не відписала про прийняття замовлення, не переживайте, усе записала, просто трохи забігана, виправлюсь :girl_yes2:) Дякую!

11. Муська

Муська Well-Known Member

Ура! Дякую за оперативну проплату. Білизна вже в мене. Посортую і відпишу усім в ПП.

12. Helenochka

Helenochka Member

Привіт!
    Мене цікавить, чи 1106 з великим пуш апом? бо мені потрібно з беликим і без кружив. І дуе збільшити груди..... ;))

13. Муська

Муська Well-Known Member

Відписала в ПП.
    Увага! в п"ятницю зранку роблю нове замовлення (плюс, ті моделі, що не замовились, ще раз замовляю).
    Сьогодні роздача в центрі попереднього замовлення. Чекаю відгуків від дівчат. Дякую!

14. Fistawka

Fistawka Well-Known Member

Забрала сьогодні я свій бюстик. Якість гарна, модель дуже класна. Всередині такий пристойний силіконовий пуш-ап.
    Але нажаль розмір мені таки замалий:sad:
    З дозволу Оксанки, виставляю його на продаж, бо хочу собі взяти підходящий розмір.

Бюстик повністю відповідає фото. Розмір 70С. Але швидше підійде на 70В:)
    Ціна 140 грн.

15. GONE BABY GONE

GONE BABY GONE Well-Known Member

тобі в обємі малий чи чашка? мого розміру не було щоб замовити от тепер думаю чи той що хотіла теж малий не буде

16. Fistawka

Fistawka Well-Known Member

мала чашка, бо я зараз ношу чашку С, але повний С. А тут багато пуш-апу всередині, тому, як на мене він трошки маломірить. А об`єм добрий, але на саму першу застібку. Тобто, якщо під час носіння подасться, то можна трошки вужче защепити. Я якраз так люблю.
    Але зачекай, тут багато дівчат замовляли його. Дочекайся ще відгуків, може то лише мені так...

17. Муська

Муська Well-Known Member

Скажу тільки точно, що об"єм під грудьми відповідає дійсності. Тобто якщо у вас об"єм, наприклад 80см і більше, то сміливо можна брати 80, бо 75 вже буде затісний.
    Щодо вибору чашки, треба звернути увагу на повноту грудей, посадку.
    Є таке поняття як взаємозамінюючі моделі. Тобто, якщо жінка має 75С, взаємозамінюючим розміром стає 70D та 80B.
    70D то, збільшили чашку-то зменшили обєм;
    80В то, зменшили чашку-то збільшили обєм.
    Бюстики з ефектом пуш-ап візуально збільшують розмір грудей, піднімаючи їх знизу догори,ніби виштовхують. А в моделях з тоненького паралону (в тих, що виймаються вкладки, наприклад моделі balconette) груди ніби лежать всередині.
    Дівчата, чекаю ще відгуків(про якість і відповідність розміру). Дякую!

18. Seshat

Seshat Альфа-баклажан

Забрала сьогодні свій набір [​IMG]
    Якість класна. Замовляла при тому, що пуш-ап не люблю, але модель дуже сподобалась. Отже, взяла 75С. Під грудьми ма 72см, чашка С, але не повна. Не люблю, кли груди притиснуті чи підняті до "підборіддя". Так що мені підійшов ідеально. Хоча то мало кому так подобається, тому рекомендую брати точно по сітці розмір. Трусики хотілось б на 2 см менші, бо з часом вони розтягуються. Я задоволена, буду обирати собі ще щось. Дякую!

19. Nyashka

нарядилася і пишу враження!
    Спочатку коли отримала замовлення, глянула одним оком на чашку і розстроїлася - здалася великою...Справа в тому, що в мене маленький розмір і беру не по розміру собі...точніше як..по сітці - це багато для мене, але по формі, як лягає - нормально, просто ложбинок нема та пуш-ап не приподнімає, а просто заповнює об"єм. Так от...ввечері нарешті пришла додому, затягнула лямочки максимально, вділа - краса! Але чашка все ж таки більша, ніж у аналогічному розмірі фірми НМ. Мені трохи не вистачає ще підтягнути лямочки)) Але дівчата, це просто бомба! Якість, бавовна всередені, мережево...мммм....Я дууууже задоволена!

---------- Додано в 20:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ----------

І проханячко, може хтось же замовляв маленькі розміри, цікаво дізнатися, як воно сидить..модельки ж різні

20. Nyashka

Відповідь: Білизна ТМ Jasmine Lingerie. Чудова якість за помірними цінами. Замовляю в

Муська, а коли збираєтесь робити нове замовлення?