Розлад шлунку у маленької дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Smille, 21 Липень 2010.

  1. Smille

    Smille New Member

    Дівчата, підкажіть, хто знає… В нас вчора були знайомі з малою дитиною (півтора роки). Посиділи, все було гаразд… Ввечері подзвонила спитати, як вони доїхали. А вони кажуть, що в дитини понос. Я навіть і не знала, що сказати подрузі. Все свіже було, домашнє. В нас усіх нічого, а дитина тепер мучитися буде. Якщо знаєте, чим можна зарадити аби малій полегшало, підкажіть, будь ласка! Дякую!
     
  2. Fairy

    Fairy New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Не можна гордувати маленьку дитину дорослою їжею.
    А взагалі таке могло статися навіть через те, що вона скуштувала багато всього різного, для її шлунку це могло бути забагато... Хоча все і свіже було.
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Для того, щоб помагати треба знати в чому причина (реакція на якийсь продукт, отруєння, вірус, причин насправді може бути багато).
     
  4. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Сподіваюся, що вже полегшало малій. Можна було дати адсорбент, гірше від цього точно не було б - почистить, закріпить. Особисто я б атоксіл радила.
    Це ще підшлункова може бути. Дітям до 3-х за одним столом з батьками харчуватися не варто! Та й після трьох жирним, копченим не годувати.
    Головне аби не було зневоднення, тому треба більше пити давати.
     
  5. Fairy

    Fairy New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Автор, ви головне себе не звинувачуйте, її мама мала пильнувати. А ліки такій маленькій дитині, думаю, не варто давати. Може, краще ромашку заварити та рисовий відвар.
     
  6. Smille

    Smille New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Дякую всім за підтримку. В мене самої двоє дітей, але жодного разу нічого такого не було :sad:
     
  7. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Fairy, відвар не зашкодить, але й не допоможе швидко. Щодо атоксілу – то його дітям можна, лікарі радять. До речі, дійсно сильний засіб. Мені допомогло - отруїлася так, що навіть спазми були. Нічого не допомагало, а він подіяв..
    Сподіваюся в маленької вже все пройшло?
     
  8. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Атоксіл у таких випадках – найбільш оптимальний варіант. Набагато сильніший за ентеросгель, та й на смак краще. Я його вдома тримаю постійно. Підходить і дорослим і дітям. В мене дитина алергік, постійно сипе, проблеми зі шлунком. То ми регулярно приймаємо курс атоксілу. Чоловік його також приймає після гулянок та свят – немає важкості у шлунку, печінка не болить. Також знаю, що його радять приймати після антибіотиків – допомагає очистити печінку.
     
  9. Smille

    Smille New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    На щастя, зараз маленька почувається добре. Але зле було... Я так переживала. Давали малій атоксил, лікар порадила. Ви я теж бачу цей препарат радите :) Я собі теж взяла його на замітку, нехай краще буде під рукою.
     
  10. Monny

    Monny New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Ще гранатові корочки можно. Моя бабуся мене вчила так робити. Дуже допомагає.
     
  11. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Усім привіт!
    Прошу вашої поради, у мене дочка їй 3,3р. з четверга на п"ятницю була температура 38,2 я їй нічим не збивала. Вранці в п"ятницю в неї почався понос до 15 випорожнень за день, вночі все в нормі. Температура була лише першу сутку. Дитина при тому не виглядала хворою , бавилася і їла. Субота, неділя , понеділок і вівторок понос далі був , але вже менше десь 4 -6 рази. В понеділок дитина вже не хотіла після обіднього сну ні їсти ні пити , губки пересохли і вавки на них зявилися, я думала , що це вже час коли треба звертатися до лікарів. Але після прогулянки вона почувалася краще , випила кефір і стілець став вже оформленим. Але сьогодні зранку мала знову пропоносила двічі, понос всі минулі дні і сьогодні дуже рідкий.
    Ми здали аналізи в сечі все добре але виявлені сліди ацетону, а от в крові багато паличок 22. Аналіз калу на бак посів ми здали вчора буде готовий в п"ятницю. Ми приймали усі ці дні ось такі ліки: ентерол, смекту, регідрон/електроліт, креон. Лікар сказала що все добре але певно ентерол у нашій ситуації за слабкий тому необхідно прийняти ніфуроксазид, я сказала можливо зачекаємо результатів аналізу калу вона відповіла що це довго. Я його купила і вже мала намір давати , але моя дитина ожила вона бавиться просить їсти. І якщо це було отруєння то можливо ми подолали його отим питтям і все добре , але от лікарі мені сказали , що "це" що в дитині буде сидіти і тліти і в один прекрасний момент вилізе знов, тобто краще дати ніфуроксазид, але якщо це не інфекція, а отруєння то все минулося і нічого не вилізе. А тепер запитанн: чи було у когось щось схоже і як би ви вчинили давали б ніфуроксазид чи ні??? Чи чекали б до п"ятниці на аналіз калу???
     
  12. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

     
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    У нас щось дуже соже. Минулої середи почалося. Температура досягла 39,2...
     
  14. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    А варіант ротавірусної інфекції лікарі не висували? На отруєння не схоже. А взагалі я не знаю жодного лікаря, який би не лікував пронос ніфуроксазидом. Моя думка така, що нема потреби давати цей препарат здоровій дитині. Цікаво, що ж то в дитині буде "тліти і сидіти", запитайте детальніше у лікарів, бо самій цікаво.
    Дещо про ніфуросазид http://www.antibiotic.ru/index.php?article=916
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2010
  15. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    тетяна7777 А де ви аналіз калу робили?
    Аналіз здавали на вул Мазепи там баклабораторія. Оскільки ми без направлення то брати не дуже хотіли, але як побачили кал то відразу взяли. Це вартує 25 грн.

    Ні ротовірусну інфекцію навіть не розглядали. На жаль запитати про "це невідоме":girl_haha: не буде можливості , оскільки з лікарем до якої сьогодні ходила не стикаюся, так вийшло мені треба було аби мені виписали скерування на аналізи і щоб вони були під грифом Cito тому пішла до інфекціоніста, бо гастроентеролога вже не було, і дільничої теж , а мені кортіло глянути на аналізи чи все там добре.

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

    Я взагалі-то обережно відношуся до антибіотиків,чесно кажучи їх уникаю і не люблю, тому і не хотіла давати малій його. Також з тої причини так довго не йшла в поліклініку ло лікаря , бо наперід знала її рекомендації і призначення яке вона випише.
    Я весь час гадала , що ніфуроксазид це антибіотик,а гугл каже , що це кишечный антисептик, Антибактериальный препарат. В чому мене сьогодні в поліклініці теж переконували. І хто правий гугл чи я?
     
  16. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    тоді для чого спішити з антибіотиком? Можливо, в дитини, був ротавірус, ніфуроксазид при цьому неефективний.

    правий і гугл, і ви. Це антибіотик місцевої дії, який майже не всмоктується в кров, препарати такої групи наз. антисептики.

    багато - хто з лікарів невисокої думки про цю лабораторію. Я би перепровірила результат в баклабораторії Чорнобильської дит. лікарні
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Дала вчора дитині вперше молоду бульбу. Багато хто одностайно доказував, що то вже можна, тим більше старої на базарі не знаходжу. Ну, і потім нічка була "веселенька". Крутився, мало спав, животик твердий. Що робити надалі не знаю. Вже боюся пробувати давати. Тим більше я з першого разу попробувала трошки, а якщо більше нагодувати, я собі навіть не уявляю що у нас з животиком буде...
     
  18. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Синочок (3,1р.) сьогодні мав десь 15 випорожнень, починаючи від густого калу і до поносу. В обід дала 1 ч.л. ентерофурилу і зробила клізму з ромашки. Вечером їв вівсянку, зварену на воді, і вирвав. На ніч випив 1/3 т.мотиліуму. Даю малими порціями чай з кропу. Не подобаються мені останні какі (жидкі з дрібними прожилками різного розміру).
    Порадьте, де у Львові добре зроблять аналіз калу на глисти?:girl_flag_of_truce:
     
  19. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Мені знайома лікарка порадила лаборантку в 2-й пол-ці на Симоненка. Складно мені було здавати аналізи, бо всюди треба до 9:30, а випорожнюємось зазвичай десь в 11-12год. До неї можна завезти аналізи навіть до першої год., і вона хороший спеціаліст. Малому здавали - нічого не знайшла, я сумнівалась, зробила дорогий аналіз крові -нічого. ( зробили йому посів і висіяли дизентерійну паличку, це не глист, тому в звичайному ан. калу не знаходили), а в мене знайшла лямблії. Бере 30грн. Якщо потрібно, тел. скину в приват.
     
  20. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Зараз дуже багато випадків кишкових інфекцій - майже епідемія. Понос і рвота. І ваша дитина, судячи з симптомів, має щось подібне. Не займайтеся пошуком глистів і самолікуванням, а йдіть до лікаря! З кишковим грипом не жартують, можна потрапити в лікарню надовго.