Розлучилась, розійшлась... що далі?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Iriska, 9 Січень 2009.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    О, ні-ні. Я не про працьовитість і не про падіння-вставання, а саме про тих 10% таланту, без яких нічого не буде. Властивість проживати внутрішньо. А те, скільки жінка вкалує для відточення майстерності в професії, то окрема тема. Я тут з тобою в якомусь сусідньому човні. Ну хіба що сплю точно більше. І в мене є щодо того теорія, але я не напишу.

    Стосовно приниження, то для мене взагалі все, що не відбувається особисто між двома сторонами конфлікту/непорозуміння/неясності є приниженням. Окрім варіанту офіційних судових справ. Ну тобто я б сказала в очі або подзвонила на крайняк. Можна навіть без частки «б», бо робила так зовсім недавно. Мені цікаво чути пояснення таких дій особисто, якщо то дійсно щось серйозне. Бо я відповідальна за свою реакцію на незрозумілу поведінку іншої людини. А я не вмію адекватно реагувати, коли не розумію мотивів.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Iruha

    Iruha New Member

    Дівчата, привіт! Хочу подати на розлучення весною, бо дитині немає року. Підкажіть що і до чого, хто знає. Куди, що, як подавати. Юристи-адвокати і т.д. Бо я поняття не маю як то все робити. А в Інтернеті купа тих юридичних фірм за немалі гроші, а чи воно треба чи ні, не знаю. Дякую!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо є дитина - то точно в суд.
    Адвоката на ведення справи теоретично можна не наймати, а от хоча б разова консультація фахового юриста стане Вам у пригоді. Заяву допоможе сформулювати, ваші права розповість. І процедуру теж
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kerin

    kerin New Member

    Заяву в суд можна подати лише при умові, що дитині виповнився рочок. Я подала за день до дня народження і заяву відхили, томудовелося подавати заново. Якщо є майновий спір чи чоловік проти розлучення, краще звернутись до адвоката. Я ніяке майно ділити не хотіла, чоловіе теж був не проти. Я взяла взірець позовної заяви про розлучення в інтернеті, доповнила своїми даними, роздрукувала и подала без юридичної допомоги. Розлучили за три засідання. Знадобиться копія свідоцтва про одруження, свідоцтва про народження дитини, паспортів, я ще довідку про склад сім"ї подавала, але цю форму ніби вже скасували. Також треба буде сплатити судовій збір. Подаєте в канцелярію суду за місцем реєстрації чоловіка. Правда, можливо зараз щось змінилось, бо після мого розлучення вже 8 років минуло.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Заяву раджу написати з юристом, я пробувала двічі сама, але таки пішла здаватися в першу ліпшу адвокатську контору, що біля суду. До адвоката потім можна дзвонити і він підкаже як просувається Ваша справа, бо в тому суді я нічого толком не могла допитатися).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Angie

    Angie Member


    А скажіть, будь ласка, який вік ваших дітей і як ви даєте з ними раду, коли на роботі?.. у мене теж назріває розлучення, двоє, 5 і 2 роки, батьки 'відвернулися' від мене, бо ж як я такого класного батька кидаю, недавно пішла з однієї роботи і в активному пошуку іншої, але поки працюватиму на кого малу залишати, в садок ще не пройшла, бо система не пустила у вересні, і малого як забирати 'до 6ї години' зі садку...
    Амбіцій море, а як їх виконувати не знаю навіть .....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  9. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого адвоката/юриста, для розірвання шлюбу. Щоб допоміг правильно оформити всі документи


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Anna jurist

    Anna jurist New Member

    Якщо ще не знайшли юриста - можете звертатися, з радістю допоможу
     
  11. Marusyaa

    Marusyaa миється в бані

    а вы проводите консультации только в офлайн или в онлайн режиме тоже?
     
  12. Anna jurist

    Anna jurist New Member

    в онлайн режиме тоже
     
  13. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт! З усіх моїх знайомих, раду ніхто не дає.... Я також не даю, хоча з боку виглядає інакше. Працюю з дому, але це дуже складно, діти коли вдома, то роблю багато помилок, та довше по часу виходить.... відповідно і заробіток не такий великий, але на основне вистачає. У мене буває або дім запущений, або робота, або діти, або я... хоча не постійно, коли все накладається.... Не забувайте, що у дітей є батько, я не знаю які у Вас відносини, але обов'язки має розділяти, також фінансово. Діти не такі малі, скоро садочок, можливо шукайте няню, когось з сусідів, або маму яка має однолітків і шукає підробіток....як варіант. Також думаю з батьками наладиться з часом, зараз вони можливо хочуть кращого для Вас і примирити з чоловіком... Бережіть себе!)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Samantha R

    Samantha R New Member

    Я розлучена уже рік часу
    І я бачу як моя дитина (6 років) страждає від того що її тато не живе з нею, тобто що ми живемо окремо
    Я все їй спокійно пояснюю, що ми розійшлися бо дуже сваримося, не розуміємо один одного тому краще щоб ми жили окремо
    Вона ніби і розуміє
    Але постійно ті питання...у мене розривається серце
    Додам що дитина з татом бачиться кожного дня практично, ми стараємося підтримувати норм стосунки

    Можливо хтось це пережив і мене заспокоїть , що дитина підросте і буде більше розуміти чому люди розлучаються
     
  15. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт. Розумію у мене схожа ситуація була. Дитина зараз мала ще, вона буде хотіти тата і маму разом, бо вона знає як то жити разом. Був період коли вона думала, що її не люблять, що її покинув тато, хоча він є і вона з ним проводить час. Треба більше часу дати дитині, старатися щоб вона проводила час з кожним з батьків, також показати що це не через неї і т.п. можливо проконсультуватися з психологом/психотерапевтом. Я консультувалася, але у мене була гірша ситуація ( народження братика, і зведеної сестрички + у тата відразу зявилася нова сім'я....а у неї братик рідний і зведена сестричка), була проблема з поведінкою, проходили поведінкову терапію (в основному зі мною). Також у мене буває зараз, що дитина маніпулює цим і вимагає не тільки увагу, але і іграшки і т.п. потрібно вчасно це вловити, бо може увійти в звичку. Бажаю Вам терпіння, спілкуйтеся з дитиною вони все відчувають, та показуйте свою любов), і не дозволяйте, щоб вас гризла совість та розривалося серце, спокійно відповідайте, якщо Вам важко можливо також попрацюйте з психотерапевтом, бо як б не було це розлучення.
     
  16. Samantha R

    Samantha R New Member

    Дякую
     
  17. HannaLabunska

    HannaLabunska New Member

    Розлучення це завжди стрес в першу чергу для дитини. Якщо є можливість, то краще трохи перетерпіти, що дитина/діти подорослішали.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Баян Баян x 1
  18. danidazzling

    danidazzling New Member

    Ви сильна, не переживайте, у вас усе налагодиться
     
  19. Luciana

    Luciana New Member

    візьми перерву на себе, видихни. Займися собою, усе буде, поступово