розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. semola

    semola New Member

    Приймали еріус, від алергіі. Дуже дякую за розяснення
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Дівчата, а при ШОЕ 25
    Лейкоцитарна формула (ручний підрахунок) Паличкоядерні нейтрофіли 14 % Сегментоядерні нейтрофіли 63 % Лімфоцити 18 % Моноцити 5 % Еозинофіли 0 %
    Це бактеріальне? ніяк того не запамятаю(
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Тетянка, переробили?
    Молодшому на днях робила ЗАК - теж високі показники. Напевно, таки треба до гематолога звертатись...
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ага. В Медісі ще вищі. Йду до лікарки сьогодні.
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    До терапевта чи гематолога?
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Фух, сказала лікарка, що в сукупності з іншими показниками, оті завищені значення по кількох - то не критично, й пояснюється кількома факторами ( в малої 2,5 тижні тому була темп, плюс лізуть всі чотири кутні)). п.с. Й сказала лікарка, що краще аналізи в Синево, чи Медіс , ніж в Унілаб чи Параскеву (ці всі 4 є поблизу мене).
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Еріус не є стероідним,він би не мав впливати. Загалом,прлсто за тиждень перездайте аналіз і подивіться,чи знижуються шое
     
  9. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Тетянка, а що лікарка сказала стосовно гемоглобіну та еритроцитів? цікавлюсь, бо дуууже ваші аналізи на наші схожі. теж вчора начиталась
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    При бактеріях перевищені паличкоядерні ( " молоді нейтрофіли) при зниженні лімфоцитів і зростанні лейкоцитів
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Син в 3 класі і в них в школі брали мазки на глисти. Після цього приніс папірчик з поліклініки, без діагнозу, просто рецепт - йому і всім контактним прийняти Зентел одноразово.
    Що це означає? Що виявили гострики? Чи які ще глисти виявляються зіскробом (чи як та процедура правильно називається :))? Чи для профілактики всім таке писали, бо якраз тиждень перед тим 3 дня пили Пірантел від аскарид виявлених.
     
  12. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Допоможіть, будь ласка розібратись з аналізом крові(лікарка без аналізу назначила вже АБ). А результат зможу надати їй завтра.
    Отже, доня має температуру 9-ий день, соплі і червоне горло.[​IMG]
    [​IMG]
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    По аналізу- буяє якийсь бактеріальний процес. Зрештою, 9 день Т- це теж свідчення найчастіше бактеріальноі інфекціі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    По аналізу є покази до АБ, я б давала, тим більше температура 9 днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Малому минув рік, вирішили здати аналізи, для профілактики, кров та сечу.
    Результат аналізу крові мені зовсім не подобається... Надіслала педіатру, чекаю.
    Такий результат може від того, що в малого активно прорізується зуб/зуби? Бо Т немає, по зовнішніх ознаках все гаразд ніби. Тільки на личку висипає періодично (дрібні прищики, які за пару годин зникають).
     

    Вкладення:

  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас вже Т підскочила до 37,5.
    Написала лікар, що в малого легка ступінь анемії та вірусна кров.
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    @aknytsU Ну яка легка анемія з гемоглобіном 109 в час вірусу... деколи так хочеться тим лікарям вправити мізки, щоб не нервували мамочок лишній раз, і вагітних до речі теж
    Нормальний аналіз, показники свідчать про віруску, про те, що висипає свідчать еозинофіли, які трішки підвищені, а гемоглобін у вас дуже хороший
    В неті є статті про те, що в діток 1 року, які на ГВ, часто понижений гемоглобін і це природньо, по тій же причині він понижений у вагітних, це захищає від інфекцій. В мого в рік було 90-95 і якщо чесно, і може краще хай би так було, бо тільки він сам піднявся до 125 в 2 роки то зразу загриміли в інфекційну з бактеріальною кишковою інфекцією. Тому якщо дитина енергійна, активна життєрадісна то на гемоглобін дивитись варто крізь пальці. Також історія з нету, як в Африці знайшли племя, де у всіх анемія, лікували їх, що спричинило масову інфекційну захворюваність. Організм адаптується до зовнішнього середовища так як це необхідно

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 4
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так, знаю про понижений гемоглобін у річних діток на ГВ. Тому й не дуже брала до уваги висновок "легка анемія". Більше турбували показники ШОЕ і формула. Дякую за пояснення!
    Я до кінця не впевнена, що це в нас було. Температурив сильно 1 добу, друга доба 37,5-38,0. Сьогодні вже 36,6. Висипка на ногах була рясна один день. По тілі де-не-де були червоні малесенькі плямки.
    Вчора приходила чергова лікар і побачила в малого погане горло, з чого висновок "вірусний афтозний стоматит".
    Слава Богу, син вже груди взяв (була повна відмова майже дві доби), стало легше нам обом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Знайшла я в собі ту гелікобактер пілорі. Отже, антитіла LgG -- 4, 24.
    Більше 1,1 -- позитивний результат. Отже, воно в мене є? Ну і я читаю, що воно є у 80% населення. І щось не можу знайти в неті наскільки у мене велике перевищення? Ну бачу в людей і по 80 є (один раз бачила)
     
  21. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    сам по собі аналіз на хелікобактер не є підставою для призначення лікування. Бо наявність антитіл Джі показує, що бактерія у організмі є більше 4 тижнів . І може жити усе життя, будучи потенційною причиною виникнення ерозій та виразок шлунку та 12-палої. Верхньої межі титрів немає. Лікування призначається при наявності скарг, характерних для захворювань ШКТ і підтверджених гастросокпією. Тобто саме виявлення НР у крові не є показом до лікування. А от наявність симптоматики + підвищені титри + результати гастросокпії- так.Тоді за місяць аналіз здається ще раз, і якщо титри впали на 20% - це означає ефективність лікування.
    Аналіз свідчить просто про наявність ( носійство) НР. Підставою для лікування є не саманаліз,а сукупність інших ознак, які би свідчили про потенційну діяльність НР на даний час.
     
    • Подобається Подобається x 1