розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Khrystik може... в нас так завжди.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, наскільки критично якщо в результаті аналізу крові
    - Середній об'єм еритроцитів - норма 78-98, у нас 76,9
    - Середній вміст гемоглобіну в еритроциті - норма 28-32, в нас - 25,6
    - Еритроцити - норма 3,7-5,0, в нас - 5,11
     
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Аналіз показав що виявлено гарднерели
    Хтось з таким стикався?
    Як лікували?
     
  5. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я стикалась. А Ви про себе чи про дитину зараз? Бо якщо про себе, то може Вам буде корисним мій пост. Якщо про дитину, то перепрошую, що не так зрозуміла.
    Якщо я вірно зрозуміла лікаря, то це щось типу дисбактеріозу, який в мене виник на фоні прийому антибіотиків. В чоловіка її не було, то лікувалась лише я свічками Гінофлор, якимось кремом в шприцах (не згадаю назви, бо минуло більше двох років) і Ротабіотиком. Не пам'ятаю, чи повторно здавала аналіз, але мазок після лікування був в нормі.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    то у мене

    ого! одним препаратом не обійшлось, комплексно лікували
     
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ага.
    І ще, здається, Гексикон був. Знайшла упаковку дома, але не впевнена, що то все було одночасно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    upload_2017-7-21_14-46-49.png Дівчата, як на вашу думку - це поганий аналіз крові? Мені виглядає, що нічого критичного. У нас кашель, соплі, була 3 дні температура, до 39 вночі доходило, але зараз вже впала до 37. Антибіотиків не пили, ніби нема в них потреби.

    @сніжна може ви допоможете?
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @loveterapy гляньте на ту статтю в топовому дописі . Виглядає на бактеріальну
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Гляну. Зараз температура впала. Хрипів чи запалення лікар не наслухав, тому не знаю.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Чи може хтось допомогти розшифрувати ЗАК дочки (1 р. 2 міс.)? Зробили сьогодні, щоб завтра з ним йти до лікаря. Дитина на ГВ, тому аналіз вдалося зробити не зовсім на голодний шлунок. До лікаря є вільні години аж на середу. Вагаюся, чи дочекатися середи, чи терміново записуватися до когось іншого. Додам, що в дитини активно лізуть зуби, температура з вчорашнього вечора коливається від 37,5 до 38,5 і то єдине, що мене турбує. На момент здачі аналізу була в районі 38,5. Бачу легку анемію - то в нас проблеми з прикормом. 1.jpg 2.jpg
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та ніби все ок. Трохи еритроцити підвищені, а чесно не знала, що це означає, але відразу подумала на спеку і гугл підтвердив:) пийте більше. А гемоглобін нормальний для дитини на гв початку другого року, не змушуйте її їсти прикорм, бо і спека, і зуби - хіба гірше зробите.
    О, ШОЕ додивилася. Трохи високе, що не дивно при температурі, але його треба дивитися в комплексі з іншими показниками і це вже має робити лікар. І в нас були в Синево неодноразові завищені показники ШОЕ (аж до того, що одного дня в Синево показник був в районі 20, а наступного в лікарні 4).
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    @Haidee велике дякую! А ШОЕ 24 - то звідки ноги ростуть? Я трохи заспокоїлась і знайшла результат аналізу під час останнього вірусу. Плюс-мінус одинакові. Тільки ШОЕ була 9, а тут аж 24. Всі решта показники, які не вписуються в норми, то я так розумію, не вписуються в них через низький гемоглобін. Вірно?

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я Вам вище за ШОЕ дописала, не побачила відразу, вибачте. З еритроцитами ніколи не стикалася, а гемоглобін точно не критично. Я завжди дивлюся аналіз так на око: ШОЕ і лейкоцити високі - отже є проблема, можливий запальний процес. Далі якщо нейтрофіли і лімфоцити завищені, це теж привід йти до лікаря. Низькі лейкоцити можуть означати вірус. Але незначні відхилення можуть бути викликані фізичною активністю, емоціями, тою ж спекою.
    Порада йти чи не йти до лікаря вже невдячна:) я б дивилася на дитину і чи турбує її ця температура.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    У нас з "Сінево" були такі результати аналізів, з якими нас в стаціонар хотіли оформляти вже! (Власне ШОЕ мало катастрофічний показник) , перездавали в приймальній на Орлика і зовсім інша картина намалювалась. Зовсім. Після цього ми туди ні ногою. Так сервіс. Обслуговування. Але люди добрі за такі гроші, так партачити, то вже занадто. Не хочете перездати в іншій лабораторії?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дякую за те, що відгукнулися! Дитина від вчорашнього вечора вже без температури. Поводить себе як нічого і не було, то поки не будемо нічого перездавати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Здавала дитині аналізи крові та сечі.

    Результати (кров):
    гемоглобін - 148
    лейкоцити - 6,0
    паличкоядерні - 2
    сегментоядерні - 45
    лімфоцити - 44
    моноцити - 4
    еозинофіли - 5
    ШОЕ - 6

    Результати (сеча):
    питома вага 1010
    реакція кисла
    лейкоцити - 1-3 в полі зору, збоку приписано: до 10 екз
    еритроцити змінені - поодинокі в полі зору
    епітелій плоский - мало

    Турбує мене трохи зависокий гемоглобін, еозинофіли по верхній межі норми і оті змінені еритроцити... Здавали для медогляду, дитина не скаржиться ні на що. Зранку перед здачею сечі не підмивалася, тільки ввечері.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    гемоглобін може бути такий високий якшо дитина мало п'є
    еритроцити 1-3 можуть бути за нормами, ото що збоку приписане, - дивнувате. Але якщо нема скарг...
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    от і я про те ж...
    може, через те, що не підмивалася...
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, хто знає чи можуть падати лейкоцити при вірусних інфекціях? На разі 5 день хвороби. Температура була 39-38. Діарея, кашель, горло. Але понижені лейкоцити маємо вперше. Screenshot_2017-10-13-08-55-54-062_cn.wps.moffice_eng.png
     
  21. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Здавала малій аналіз сечі в Синево. Лабораторія щойно відкрилася на нашій вулиці. Дитині 13 років, часто бігає в туалет, особливо зранку і перед сном. Нічого більше не турбує (я питала, каже, що нічого не болить, різі при сечовипусканні нема, дитина активна). В сечі виявлено нітрити, бактерії та еритроцити 10, решта все в нормі. Може таке бути при циститі або якійсь бактеріальній інфекції? Бо для пієлонефриту там ще якісь бяки мали б проявитися, от як білок або лейкоцити підвищені...
    @сніжна може, ви щось підкажете?
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2017