розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    нема взагалі жодних скарг
    вдень десь 2 рази на годину, зранку і ввечері десь 3 рази на годину
    звичайного, жовтого, світло-жовтого, після випитої склянки води - майже прозора
     
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені здається, що це психологічне, у моєї було десь до півроку часу, що тільки, як йдем гуляти - зразу питається куди можна в туалет, ну, але як на мене у вас дуже часто, а як в школі? Кожної перерви бігає? У моєї само пройшло, нічого не лікували, але думаю, що у неї психологічне було
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2017 ---
    Залізти в темлу ванну, таку більш до гарячої, посидіти там, якщо цистит, то теплі ванни помагають
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    так
    нам так Худик наразі сказала, але ще піду до кількох нефрологів на консультацію
     
  5. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Я навіть не уявляю що там можна ходити 2 рази на годину в туалет, вона ж у вас не пє так часто, я своїй пояснювала, що то зачасто, що якшо вона перед тим нічого не пила 2 чи 3 чи скільки там години, то нема чого в туалет бігати. Інколи так і було, що просто сиділа, і нічого не було. У нас ще якось було з басейном повязано, тобто від того то почалось, я думаю тут накладається психологічне з циститом, але цистит такий слабенький, більш психологічне, моя постійно боялась, що не буде куди сходити в туалет.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU глікований гемоглобін надто високий.. Треба дієту впровадити, строгу таку, вже писала, ще раз напишу, зі спортом зараз почекай. То зависокий в тебе цукор на активність таку. Обережно
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Яська Березнева, бачу дівчата вже написали: мама теж сказала, що варто пошукати психологічну складову. при циститі сеча стає мутна, має різкий запах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Яська Березнева вибачте за делікатне питання...Чи є вже КД у вашої доці? Скільки їй років? В мене теж була така ж проблема в підлітквому віці перед першими КД, десь за пару місяців. З появою КД все зникло. Взагалі за пару місяців до того почались проблеми з сечовим - цистит, болі, а потім і просто часті відвідування туалету. Напевно щось гормональне...Може спитайте в лікаря вашого.
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2017 ---
    @Яська Березнева вибачте за делікатне питання...Чи є вже КД у вашої доці? Скільки їй років? В мене теж була така ж проблема в підлітквому віці перед першими КД, десь за пару місяців. З появою КД все зникло. Взагалі за пару місяців до того почались проблеми з сечовим - цистит, болі, а потім і просто часті відвідування туалету. Напевно щось гормональне...Може спитайте в лікаря вашого.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    мутною сеча була тільки раз - тоді, коли здала дві порції сечі в одному контейнері, а до того і після того все було нормально
    після того, як випила склянку води, то така була сеча світла, я аж не повірила, що таке буває
    їй 13 з половиною років, КД почалися минулого року в жовтні
    в нас такого не було
    та піду попитаю з понеділка, бо то вже трохи затягнулося...
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    як швидко в норму приходять аналізи після інфекції? в мене проблема така. Малий захворів: висока температура (до 39-40) кожен день, сильний нежить, потім ще кашель, коньюктивіт. На 6 день такого здали аналізи (по огляду все спокійно). Повного не знаю, бо він в лікарки. З того, що сказала - лейкоцити 10, палички 8, ШОЕ 35. В той же день почали антибіотик. Температура ще той день трималась на наступний вже впала до 37, потім нижче і вже не було. Антибіотик пили 5 днів, ще через 3 дні знову здали аналіз. По тих показниках, що вище, знизилось тільки ШОЕ - до 21. Решта так і тримається. Темп. нема, кашель, закінчився практично, соплі - теж залишкові явища. Малий активний, добре їсть. Це може бути, що ще не знизились показники? на жаль тих інших немаю, але решта, я так зрозуміла в нормі. Сказали за тиждень знов здати. То може бути ще щось бактеріальне без симптомів? Не знаю, чи швидше здавати, чи чекати. Може в когось подібне було
    п.с. дитині 2, 9
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @бетменша шоє в нас падають довго. 10 днів точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ага. я вже прочитала тут в темці про таке. але в шое хоч прогрес є. А лейкоцити і палички на місці, хоч показники не дуже високі.
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та от забула спитати( я так зрозуміла, шо решта норма.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ШОЕ знижуються поступово і довго. Орієнтуватися на палички, лімфоцити і лейкоцити
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    відпишусь ше про нашу ситуацію, що я вище описала. щойно лікарці дзвонила, то казала, шо новий аналіз добрий, тільки шое ще підвищине, але падає. Певно треба було почекати хоч тиждень після антибіотиків, а не два дні, а тоді здавати. Або взагалі не паритись, а орієнтуватись по стану дитини. Ну, зато може комусь мій досвід пригодиться)
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так, нам колись після ангіни казала лікарка для контролю здати аналізи не раніше як 2 тижні після повного одужання і завершення антибіотиків. Щоб переконатись, що нема ускладнень. Бо раніше, казала, можуть бути "залишкові фактори" після хвороби, то все не так швидко приходить в норму.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Дівчатонька. Допоможіть!
    Здали аналіз крові, дитині 3,9 років.
    Температура вже кілька днів 37,5-37,8 ну і соплі.

    Результати:
    підвищена ШОЕ 18
    трошки занижений середній вміст гемоглобіну в еритроциті (МСН) [кров] 27.1
    підвищені нейтрофіли паличкоядерні [кров] 7

    То швидше за все бактеріальна інфекція?
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, поможіть розібратися. В дитини 2 роки і 4 місяці з середи висока температура. 38,5, 39, 39,5. Закладена. Два рази жалілася на вушко. Сьогодні зранку здала аналіз
    DDD47C8A-45E2-4FB4-86BA-60EF60B6D933.png
    Я так розумію, це бактеріальна інфекція. Наскільки все серйозно ?
    Дитина сьогодні без температури до 17 години, потім піднялася до 37,2. Збивала ще вчора в 21.00
    Їхати кудись , чи чекати, спостерігати?
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    З чого? Дуже важко читається (дрібненькі цифри навіть при збільшенні), але лімфоцити і лейкоцити, здається, в нормі? Лише ШОЕ підвищене, то і при вірусі може бути. Я не експерт, але мені більше на вірус схоже (якщо я правильно цифри прочитала то аналіз приктично ідеальний, не рахуючи ШОЕ :) )
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2018
  21. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Akina нейтрофіли паличкоядерні мене наштовхнули на думку про бактеріальну