розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  3. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Впринципі аналіз такий трохи на межі. Палички високуваті, але лейкоцити не високі рятують, знову таки шое досить високе. Якби то був аналіз на чисту кров, то я би певно чекала з антибіотиком, пильнуючи стан дитини.
    Але. Ви вже два дні даєте антибіотик, на скільки я розумію. Цілком імовірно, що аналіз вже змазаний. Бо таки дія антибіотика, напевно, почалась уже.
    ЧИ скарлатина, тут напевно тільки клінічна картина вирішує. Здається немає якигось особливих показників крові, за якими власне можна би було ставити діагноз.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Для скарлатини характерне збільшення лейкоцитів. У формулі в нас нейтрофіли були за 70.
    Але якщо вже приймається антибіотик, то картина по крові стерта.
    Кашель і соплі не характерні для скарлатини. Тому скоріше за все то не вона.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка. Доця, майже 5р, вже втретє хворіє за останній місяць. Просто висока Т, потім схоже на ентеровірус, і тепер починалось як ларингіт, охриплість+потім 39'Т три дні поки. Ще такого не мали стільки на купу.
    Сьогоднішні аналізи: сеча -ок, кров формула - ок, підвищені Шое 29 і лейкоцити 6,3. Не знаю, на скільки то критично?
    Педіатр, звісно недочекавшись результатів аналізу, призначила 8пунктів, в тч. антибіотики.
    Я дуже переживаю, бо зараз на мені немовля і зовсім не маю сил витягувати старшу.
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @rununkulos вірус певно. Лейкоцити нормальні.
    ШОЄ через температуру.
    Як на мене, то критичного нічого немає.
     
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую за відповідь.
    Та і я думаю, то вірусне. Єдине, довго тягнеться, мала ослаблена, Т переносить не дуже (зараз збиваю, хоч переважно обходиться без цього)
     
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Підкажіть, в малого сьогодні 5дeнь тeмпeратура, трошки кашляє, пєм сироп, горло норм, хрипів нeмає. Сьогодні здали кров: [​IMG]

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а формулу не робили? вона інформативна. лімфоцити скільки? палички? моноцити?
     
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    нe робили( я щось подумала що в розгорнутий аналіз воно входить...завтра будeм знов робити

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    сьогодні зробили з формулою.[​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    IMG_20180822_232057.png IMG_20180822_232036.png Робили зак і зас ще вчора, день після високої температури і скоріш за все віруски якоїсь. Прийшли результати от лиш зараз. Завтра вже скину лікарці. А щось повинно мене насторожити вже? Бо по окремим пунктам, які поза нормою, почитала в неті ніби, але загальної картини не вмію скласти.
    З тим гемоглобіном то не показний аналіз, якщо не натщесерце? Бо я щось не подумала, що для аналізу з пальця теж треба не снідати.
     
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    1 Лейкоцити (WBC) 3,1 gpt/L 6,0 - 11,2
    2 Еритроцити (RBC) 5,1 tpt/L 3,9 - 4,7
    3 Гемоглобін (HGB) 131 g/L 109 - 131
    4 Гематокрит (HCT) 42,5 % 32 - 40
    MCV (Середній об'єм
    еритроцитів) 5 83,6 fL 73 - 85
    MCH (Середній вміст
    гемоглобіну в еритроциті) 6 25,7 pg 22 - 30
    MCHC (Середня концентрація
    гемоглобіну в еритроциті) 7 308 g/L 320 - 370
    8 Тромбоцити (PLT) 208 gpt/L 217 - 457
    9 ШОЕ (ESR) 8 mm/1 h 4 - 10
    ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ
    ПІДРАХУНОК
    ЛЕЙКОЦИТАРНОЇ
    ФОРМУЛИ (WBC-Diff)
    10
    11 Базофіли (Basophils) 0 % 0 - 1
    12 Еозинофіли (Eosinophils) 1 % 1 - 5
    Паличкоядерні нейтрофіли
    (Band neutrophils) 12 % 1 - 3
    Сегментоядерні нейтрофіли
    (Segmented neutrophils) 35 % 23 - 43
    15 Лімфоцити (Lymphocytes) 38 % 44 - 66
    16 Моноцити (Mоnocytes) 14 % 4 -10.

    Хто що мені може про сеє скзати? Чи то аірус йде на спад чи що? Бо температура трохи менше росте вже, третя доба закінчується.
    Виписали нам Амоксиклав без аналізів. А я не знаю давати його чи ні. Бо не впевнена в доцільності.
    Аналіз зробила з власної ініціативи.
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Підкажіть, в чому може бути справа. Сину 12 років. Був бронхіт і АБ та після цього — тиждень нормального стану. А зараз восьмий день — тільки температура 37-37.4, без інших симптомів. Лікар каже — термоневроз, все від нервів.
    IMG_20181119_204603.jpg IMG_20181117_172617.jpg
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 20 Листопад 2018
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Colombina1982 а рентген не робили? Насторожує така температура
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Рентген ще не робили. Були в невропатолога. Сказала — нічого страшного, все через схильність до «мнітєльності». Виписала магне Б6 і тенотен. Це вже третій лікар.. ніхто на подальше обстеження і не скеровує, сама здогадуюсь, до кого далі.. Сьогодні таки зроблю рентген і до ендокринолога запишу.
     
  19. sherry

    sherry Well-Known Member

  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Нема. Було ледь червонувате горло 2-3 дні, більше нічого. Зараз горло в порядку. Приймав тільки Тантум верде льодяники, за призначенням того лікаря, яка потім і визначила його стан як термоневроз. Щойно міряв температуру — 37.2, термометр справний.
     
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    до 2 тижнів ще може бути така температура після хвороби, хіба ні? особливо, якщо навантажувати організм.