"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. maavka

    maavka Well-Known Member

    Мені свекруха з мамою кажуть, що я свого синочка розбалувала і що він може виростити егоїстом. Свекруха ще каже, що це я його так надто оберігаю від негативних емоцій і зразу (все кидаю) біжу до Левчика(як заплаче). Я їй кажу, що це в такому ранньому віці шкідливо, адже формується базова довіра, а свекруха каже, що дитинка має познайомитись з тими емоціями, хоче щоб я по трошки лишала в манежі, що це недобре, що дитина сама не вміє бавитись. Я звісно роблю по своєму, час від часу, Лев бавитися сам, вміє сортер складати (але легкий щоб у всі дирки пролазили предмети), в коробочку речі, дає щось в руку; але то не довго і якщо в настрою. Я Лева постійно на руках ношу, на кухні в кріселко сиджу і він трохи бавиться за столом, трохи дивиться що я роблю (за цей час я щось роблю), а потім на руки.
    Я вже і так прививкла, 12-13кг мені не важко, м'язи натренувала). Але всім то дивно, і сестрі і свекору. Я вже і думаю, може дійсно щось не так, а чи не буде егоїстом. Мене навіть жартома називають квочкою) Загалом , це трохи обідно. Ну я звісно, перш за все хочу як дитинці краще.
    Тому, не знаєте, до якого віку для дитини бути ручною, вже хворобливо, ненормально.
    І в кого виросли ручні діти, чи подібні вони на егоїстів або чи стикались з такими проблемами?

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Нормальні діти, трохи мамині. Десь після двох дуже стане тре тата. А так всьо гуд. Я з малою взагалі нічого не могла зробити, тільки на руках, і спала також.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я свою донечку дуже багато носила на руках, особливо на вулиці.
    В хаті вона теж багато часу була на руках, але вона вміла бавитись сама. В нас спільний сон дотепер, спимо четверо на ліжку.
    Зараз донечка дуже позитивна дитина, без егоїзму, без жодної краплі ревнощів. Дуже любить свого братика. Я синочка годую, він в мене на руках і її обнімаю. Коли він спить то і її теж беру на руки, саджу на коліна, даю цьом, вона мені і каже, що вона любить маму, тата і братика, дуже лагідна дитина.
    Не розбалуєте, якщо будете на руках носити, навпаки. Дитина росте спокійна, не агресивна і відчуває мамину любов, потім цю любов буде проявляти і до інших.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Напишу моє стостереження- в сусідньому будинку живе сім'я ромів (звичайна сім'я). Старші дітки десь початкова школа, молодша десь 1,3-1,4. Так от, вчора вперше (!) побачила найменшу у візочку, до того постійно на руках, фактично щодня мама з нею кудись ходить і завжди на ручках.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. cellogirl

    cellogirl New Member

    Привіт. В мене маля має 5 міс. Не хоче сидіти в калясці,ні обличчям до мене. Лиш бажає бути в мене на руках спинкою від мене... спина витримує ну до 2х годин. І все..... мушу перепочити,а вона кричить... і забавляю і співаю...і нічого не виходить....що порадите?
     
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Слінг.
     
  7. cellogirl

    cellogirl New Member

    А який вибрати? Є різні типи...
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2016 ---
    Бо маю кенгуру..але кажуть не можна,бо діачинка моя ще не сидить
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Слінг, то не кенгуру. Візьміть шарф, або май. Зайдіть у відповідну тему. Перестаньте носити спиною до себе - то не добре. Тільки не треба казати, що дитина інакше не хоче носитись.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    По перше не варто носити дитину лицем до світу, можна просто взяти на плече, тожі дитина і бачити буде і маму і світ. По друге, слінг, або май. Коли сяде, то ерго, але не кенгуру...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Я знаю, я!!! В 20-30 років дуууууууууже хворобливо сидіти в мами на ручках. Особливо, синочкам! Ваш же малюк в такому віці має повне право і на Вас, і на Ваші ручки ))).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Моєму 1рік і 4 місяці. До тепер часто проситься на ручки. В дитини є така потреба і в цьому нема нічого страшного. Дитині так комфортно, а особливо в 5міс:) То ж ще таке маля... Я пам*ятаю, що мі до 3 міс взагалі у візочку не спав, а лиш в мене на руках і я так тримала його всі 2 години, бо коли клала в ліжко - будився. Після 3 міс переотів засинати на рука - колисався в ліжечку. І так різні періоди були. Зараз вже десь більше місяця вдень і перед нічним сном засинає в мене на плечі (чи в того, хто колише).
     
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    Хочу написати, що у нас все гаразд, були періоди що на ручки часто просився, ходити сам не зразу навчився, ніби вмів,але після 1-2 падінь тільки за руку ходив. А в 1 рік 2 місяця вже сам почав ходити, та так що бігати зразу почав:)Зараз вже має купа своїх "справ", що йому нецікаво у мами на руках. Хіба як заплаче до на ручки проситься чи як захоче, щось високе дістати :))
    Але повзати так і не навчився по сьогодні.
     
  13. cellogirl

    cellogirl New Member

    Знаю...ручки то святе))) Справа не в тому чи хочу не хочу маля на руках носити .... Справа в тому ,що спина до 2 год. не витримує,а більше нікому побавити,чоловік на роботі.... от погляну на слінги... правда в них поки що не розуміюся,але думаю,якось розберуся. Дякую за пораду.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та знаєте, думаю тут кожна мама пройшла таке :) , часом здається не можу , а воно якось сили беруться звідкись ;). Ми цілу весну, літо, осінь , зиму відходили в слінгу, прекрасний був той період нашого тулення. І тепло, і зручно, і приємно...
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    до "виросли" ще далеко,
    Але э хлопці 4 з половиною роки і 8 р
    Старший - взагалі альтруїст, вчу його дбати не лише за інших, але і за себе
    другий - звичайна дитинка
    доня ще в ручному віці, 3 р буде тільки
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    скажіть чому відмовляєте від кенгуру
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Тому що вони шкідливі для дитини, дуже.
    Слинг-рюкзак vs кенгуру: тест-драйв с картинками
    Коли є слінги, ерго, маї то якось навіть дивно навіть дивитись в сторону кенгурушок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1