Рукоділля на доброчинні справи

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Пупсик, 13 Серпень 2010.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Дівчата вернісажниці, думаю більшість з нас вже бачила і читала інформацію про двох діток Богданчика і Нікіту, що потребують термінової операції з пересадки печінки. Дуже багато людей в різний спосіб долучається щоб допомогти. Знаючи вас, я теж впевнена, що не залишимо в біді діток. Є така пропозиція:

     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Підтримую. Я так розумію, що будемо щось вишивати на продаж..? Якщо так, мене першу пишіть.
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я так думаю, що ми поки вишиэмо, то трохи часу пройде, а часу мало.
    для прикладу лоти на малечі


    може в когось є інші пропозиції як можна допомогти діткам!
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Перше, що прийшло в голову.

    Схема така:

    - встановити часові рамки (тиждень, наприклад)
    - за той тиждень кожен вишиває що хоче (якісь дрібнички, скільки встигне)
    - потім десь у людному місці (в центрі міста) то все продаємо

    Як вам?
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    маю думку - що рукоділля, то не є справа тижня , а тим паче 1 дня.
    нічого толкового не зробиш.
    пацяти що не будь - то кому то треба?

    п.с. таки реальніше просто збирати гроші. форумлянки активно долучаються. тим більше - що час обмежений.
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Касюнь, ну є вже готові роботи,які люди можуть продати,а хтось готовий купити з такою метою..

    не знаю..я думала про внутрішньофорумний аукціон....
     
    Останнє редагування модератором: 13 Серпень 2010
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    тут згідна абсолютно.
    але створити щось на продаж аби було за тиждень - не підтримую.
     
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Організація будь чого займе дуже багато часу. Начиталася на сусідніх форумах, як там активно вже люди діють протягом двох тижнів. Просто потрібно щоб кожен чим зміг тим і допоміг.
    Роздрукувала готові листівки і йду по району клеїти. Чим більше таких листівок буде, тим краще.
    http://dump.ru/file/4725605
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Маю подарований давненько вишивальний набір, трохи "не моє", тому лежить не вишиваний, завтра виставлю фото, може хтось захоче собі купити, а гроші перерахую на рахунок котрогось хлопчика. Бо готових робіт не маю на продаж.
     
  10. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Я позавчора прочитала про тих діток...:girl_sad: на форумі Малеча... і запланувала дати на ляльковий фестиваль для тієї благодійної акції якраз ту ляльку, над якою зараз працюю.. З організаторами вже розмовляла, обіцяли продумати, як то краще зробити. Але фестиваль аж відбудеться при кінці вересня, і я розумію що часу взагалі немає...Тому просто перерахую гроші .. А лялька тоді вже піде на благочинність якійсь іншій дитині. Дуже шкода, що таке трапляється з дітками...
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Виставляю обіцяне фото набору. Може якраз хтось з вас захоче собі його вишити, ще й допомогти дітям.

    Набір від Candamar Designs, часткова вишивка по нанесеному на канву малюнку. Розмір 8"*10" (~21*26 см), канва 100% white polyester Aida 14 ct, нитки 100% cotton (18 відтінків) і 1 ниточка металік. Ще в набір входить інструкція на англ. мові і діаграма, за якою треба вишивати.
    Техніка - хрестик, півхрестик, шви "назад голку" і "вперед голку", французські вузлики і, здається, петельний шов (в інстукції - lazy daisy).
    [​IMG]


    Ціну навіть не знаю яку назвати... На сайті Кандамару знайшла подібний набір з трохи іншою ельфійкою за ціною $19,49. Я пропоную вдвічі менше - 80 грн, але якщо захочете перерахувати більше, буду тільки рада. Тобто гроші мені платити не треба, а одразу перерахувати на рахунок дитини (думаю, Нікітки, його стан гірший), а мені показати квитанцію, як забиратимете набір.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Продаю торбу-орґанайзер для зберігання рукодільних причандаль.
    [​IMG]

    Вона має різні кишеньки навколо, ззаду також.
    [​IMG]

    А отак вона виглядає з відкритим верхом.
    [​IMG]

    Передня стінка теж повністю відкривається для вашої зручності.
    [​IMG]

    Торба розрахована на 5 пластикових коробок, я вклала 4.
    Секції в коробках можна міняти за розміром, оскільки стінки всередині знімаються.
    Має також ручку (відчіпну) для перенесення. Довжина регулюється.
    Торба нова, не користувана.

    Ціна - 200 гривень.
    Я би просила перерахувати по 100 гривень на рахунок кожного з хлопчиків.

     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2010
  13. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Продам набори для вишивання Dimensions, Dimensions gold collection та Janlynn. В кожному наборі є канва Аіда, переважно - кольорова, та відповідний набір ниток.
    Детальніше тут: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=554594&postcount=85
    Актуальні позиції (тобто ті, що ще залишилися) № 3, 4, 5, 8, 9
    Якби хтось хотів змінити ціну, то також зголошуйтеся!!!
     
  14. yakna

    yakna Member

    Виставка вишитих картин

    Дівчата, у Львові у приміщенні Марійського тов-ва, на Руській, 10, в травні планується виставка вишитих картин для підтримки хворого хлопчика Асадулаєва Теймура, синочка моєї подруги. Маленькому всього 2 рочки, з лютого 2011 року лікується від раку крові у Польщі. Ідея - показати картини, на яких зображені діти, діти-ангелики. Під час виставки буде стояти скринька для благодійного збору коштів.
    Прохання до всіх, хто небайдужий до чужого горя.
    У кого вже є вишиті картини, напишить будь-ласка, хто б міг допомогти. Картини після виставки будуть повернені.
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    шкода, що у мене таких немає...........:girl_sad:
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    а може до цього випадку ще б ікони долучити? як гадаєте?
     
  17. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Поки що є 20 робіт з дітками і ангеликами. Якщо більше немає охочих допомогти, то прийдеться добавити ікони. Дякую Silvia. Також дякую Роксолані (Roksolanka)p за допомогу.
    Дівчата, може ще хтось хоче прийняґти участь у виставці???
     
  18. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Дуже вдячна також Галі(geregala), і тим, чиїх ніків на поседеньках я не знаю - Наталі Юзвенко. Оксані Смок, Світлані Гуфрій.
     
  19. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Дівчата, виставка буде проводитись з 28 квітня по 1 травня на Руській,10 в приміщенні Марійського товариства + нам дозаволили провести невеличку ярмарку рукодільних дрібниць - листівок, кривульок, серветочок.
    27 квітня (середа) треба принести роботи для оформлення залу. Якщо хтось не може в цей день подзвоніть мені 067-255-09-17 і ми домовимося як це зробити.
     
  20. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Запрошуємо всіх на доброчинну виставку-ярмарок
    робіт львівських вишивальниць
    "Діти як ангели".
    крім того Вашій увазі будуть представлені маленькі рукодільні дрібнички, роботи зі скрапбукінгу тощо.
    Усі зібрані кошти підуть на лікування хворого на рак дворічного Теймура Асадулаєва.


    Місце проведення:
    Марійське товариство, м. ЛЬвів, вул. Руська, 10 (бічна пл. Ринок)
    з 28.04 по 01.05
    години роботи 11:00-18:00