Рукодільна барахолка

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 11 Серпень 2009.

  1. basia

    basia Well-Known Member

    Ще ні. Берете?
     
  2. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Скажіть де?
    --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2015 ---
    @basia
     
  3. basia

    basia Well-Known Member

    Шию давно, але з кожним роком менше. Хочу запропонувати відрізи , з яких особисто шила і речі носилися добре. Можливо хтось зкористає. (дома в мене більше ніхто таким не цікавиться)
    1. велюр на трикотажній основі сіра+бордова смужка шир 1,80 довж 1,25 100 грн. IMG_5541.JPG
    2,Льон+поліестер колір льону з тонкою темною клітинкою (дочка мала спідничку-не мнеться) шир 1,50 довж 0,58 ціна80грн IMG_5546.JPG
    Питайте в ПП, я маю ще досить інших.
     
  4. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Продам залишки фірнітури:
    Калоти 8х4мм- 3 грн/20штук
    Тогл (замок) на 3 нитки приблизно 20х18мм- 4грн/комплект
    Пусети 12/6мм. з силіконовою застібкою- 1грн/пару(2шт)
    Стоплери 1,5мм- 3грн/1гр
     

    Вкладення:

  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Продам набори для вишивання хатинок від "Леді". Планувала вишити всі, але залишилося 9 штук в запасах:
    "Весняна Україна", "Ліси Закарпаття", "Різдвяна ніч", "Жнива", "Пасха", "Медовий Спас", "Квіти Слобожанщини", "Зимова ніч", "Виноград Бесарабії".
    Ціна - 70 грн за набір.
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Дівчата. Терміново продаю скрап машинку SIZZIX BIG SHOT. Майже нова, користована разів 6-10 по 1-2 вирубці. В комплект входять стандартні 2 прозорі пластини для вирізання та мультифункціональна платформа. Також додатково додаю металеву пластину для вирізання тонкими ножами, які не буруть звичайні пластини та силіконовий килимок для тиснення. За все разом 1000 грн. Машинка така, як тут: Ellison.com - Sizzix Big Shot Machine Only (Black & Pink)

    Також віддам в хороші руки купку пареру для скрапу. Стиль більше вінтажний. Поштучно роздавати не буду, здаю тільки весь :) Можу зробити загальне фото, якщо кого цікавить
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2016
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Продам 5 мотків пряжі yarnart merino exclusive, колір 772. Нова, в упаковці.
    Склад 50% шерсть, 50% акрил. 220 м/100г
    Мені не підійшов колір, на жаль.
    Продаю лише цілим набором.
    Ціна за 5 штук: 220 грн. (моток виходить по 44 грн, роздрібна ціна в магазинах 60-65 грн.)

    [​IMG]
     
  8. Natur

    Natur Well-Known Member

    Робила недавно вітраж, і з переляку накупляла вітражних фарб idea vetro: номера 010 біла, 472 киричнева, 166 вишнева, 358 зелена, 700 освітлювач, 715 фінішне покриття. В результаті з ними не здружилася, купила інші. А так як ці дорогі, і ними малювати вже не буду, продам за півціни по 50 грн. Всі банки повні, не користувалася. Деякими зробила два мазка, і зрозуміла, що це не моє. Кого зацікавило, чекаю в ПП))
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Знайшла в себе сізаль зелений, запакований, вага 50 гр, реальний колір на другому фото. Віддам за 25 грн.
    P1010884.JPG P1010889.JPG
    Схеми нові для вишивки рушників і сорочки по 5 грн
    P1010540.JPG P1010543.JPG P1010542.JPG P1010545.JPG
    І ниточки ДМС оригінал по 1 мотку №307, 817, 3799
    Ціна 9,50 грн за моток
    P1010552.JPG
     
  10. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Набори нові по 300грн, 2 за 550грн.
    [​IMG]

    У набір для вишивання входить:
    - Канва Zweigart (Німеччина) Aida 18
    - Бавовняне муліне Anchor (Німеччина)
    - Символьна схема
    - інструкція
    - голка
     
  11. Zhaba

    Zhaba Member

    Я мабуть не дуже в тему, але іншої підходящої не знайшла. Терміново шукаю ляльку-мотанку. Невисоко росту. З вишивками, бісером. Таку акуратну, сувенірну, в подарунок. Маю купити до четверга. Допоможіть чим можете :). Іншого подарунка для українців, що живуть закордоном не придумала.
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Продам набір паперу для скрапбукінгу А5 (30 листів).
    Колекція "Весняний подих". Виробництво Papermania (Англія), усі листочки зелених відтінків, різного дизайну, щільність паперу 160 мг
    Ціну пропонуйте :)
    P1012429.JPG

     
  13. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Все ще актуально. Пряжа гарна, м'якенька, тепла. Вже в'язала з подібної. Ніхто не хоче собі на осінь сплести светрик? :)
    [​IMG]
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи має хтось "неходові" ку-снапи і готовий продати? розмір значення не має, треба на пробу
     
  15. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Дівчата, в секонді біля нас продається такий станок для вишивання, сьогодні ціна 350 грн, може кому такого треба. Адресу магазину кину в ПП, щоб не сприймали за рекламу. Район Симоненка 20161025_121946.jpg
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2016
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Ще продаєте або може хтось інший продає?
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Може комусь буде цікаво. Маю 430 г пряжі алізе сальса шерсть голубого кольору. Подарили.а я не вмію в'язати..лежить без діла . Віддам за 120 грн. https://goo.gl/photos/HhakUmnqi43Y4KWt5
     
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Прошу на пару днів не видаляти. Тут частіше заглядають рукодільниці ніж у "Забаву для діток". Там я теж запиталася.

    У нас на форумі так багато рукодільниць, чи має хтось досвід чи бажання провести майстер-клас для 10 діток 9 років :friends:у кафе у окремій кімнаті на 1-1,5 год? Вартість десь до 100 грн з дитини, думаю якусь різдвяну прикрасу буде доречно. Напишіть в ПП хто зацікавився.

    Святкуватиму на наступну суботу на 17 год у центрі.

    Наперед вдячна.
     
  19. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Напишіть будь-ласка де можна купити таку штуку...типу для того щоб зробити віночок новорічний (ялинку)
    Закортіло новорічний віночок зробити)
    І може всякі там прибамбаси до того.
    Може ще хтось порадить як то коло для віночка зробити...що краще всього иуди намотати.???
     
  20. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Прибамбаси можна купити на гуртовому Шуварі, де ряд з квітами, є самі віночки і такі гілки з яких можна робити арки, віночки.
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2016 ---
    Ще актуально?
     
    • Подобається Подобається x 1