Самоконтроль

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Olma, 11 Вересень 2009.

  1. Olma

    Olma Well-Known Member

    Знайшла визначення, на жаль тільки російською:
    Недавно помітила, що мені важко концентруватися на поставлених завдяннях, навіть якщо я сама собі їх ставлю..
    Натомість я лізу в Посиденьки, Таблоїд і ще купу сайтів, щоб не робити того, що треба... Потім все-таки роблю те, що треба, але в час, який могла б провести з чоловіком, друзями, спортзалі....

    І як навчити себе самоконтролю?
    Як Ви розприділяєте свій час? І як Ви того плану дотримуєтеся?
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    По плануванні часом є купа літератури. Мені особисто тільки книжки допомагають.
    А ще головне не насаджувати почуття провини, що не так провела час , як планувала, бо потім ще важче себе до тями привести і самооцінкою зайнятися. Чим більше поважаєш свою власну думку, тим більше шансів, що прислухаєшся до себе у розприділенні приорітетів у справах. Я так думаю ))),
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    чассссссссссссссссссссссс - якби його можна було купити.
    Якщо я виспана, дитина виспана і гарна погода, то я встигаю все, завжди і без ніяких, в іншому випадку - ДП, фотосайти і т.д.
    Погода для мене є мало не основним чинником самовпорядкованості на день і ніц з тим не можу зробити, буває звичайно, що коли дощ і пасмурний день хочеться шось робити "впорядковане" - типу попрасувати все шо можна і не можна, або кухню перемити на глянц... але нема всеодно такого, щоб день розмірений був як при гарній нормальній погоді. Ну і сон - з ним у мене останньо велика біда... часто не можу заснути вночі або над раном, після того як прокинулась погодувати маля... і тоді мушу чимсь себе зайняти - тобто чимсь:girl_in_dreams: - ДП... і отак якось... не вмію гарно розпреділити час на все........:girl_cool: може колись навчусь:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Останнім часом взяла собі за правило, не включати комп доти зранку, доки не перероблю всю хатню роботу:)
    Раніше відводила сашку в садок, приходила додому, робила каву і засідала за комп:) то потім так важко себе змусити встати і почати щось робити.

    В будні ще більш менш можу розподілити час- садок-прибирання-готування- далі справи поза домом.Але на вихідні то катастрофа- ніц не встигаю
     
    • Подобається Подобається x 21
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    це точно, а здавалось би мало б бути якраз навпаки, хоча...
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Відповідь: Самоконтроль

    Я вирішила, що буду відкривати усі новинні сайти, форуми і т.д. раз на день, вранці до чаю, щоб потім із чистою совістю і без спокус працювати. Зробила собі букмарк, який відкриває 30 закладок, і... натрапила тепер на посиденьки :girl_curtsey: Тепер треба ще й із цим щось придумати! А то несила не відкрити більше разу на день.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Я собі сама часто кажу, що якщо б правильно планувала час, то встигала б набагато більше. Основний крадій часу зараз - комп. Включаю, щоб зробити щось потрібне і корисне, а в результаті купа часу йде на те, що не першочергове. Сьогодні взяла себе в руки і поки не зробила нагальної роботи, ДП і таке щоб просто почитати/подивитись не вмикала.

    А загалом я собі вже навіть записки часом пишу, коли багато справ - кому і куди подзвонити, зайти і зробити, а ввечері заново переписую, що не встигла. І ще я помітила за собою, що результативний день є по-перше цікавішим і в результаті собою задоволена, а по-друге, стимулом не халявити далі.
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    от і у мене та ж проблема, приходжу з роботи, туди-сюди, погуляю з малим, ось уже і вечір, потім трохи хатньої роботи, ну і ДП звісно , а лягаю тоді в 1-2 ночі- результат квадратна голова і невиспані очі. Ау самоконтроль ти де ?!
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Не придумується із цим нічого!:girl_wink::girl_wink::confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    колись я писала блокнотик.
    все що мала робити у наступний день записувала і по мірі виконання викреслювала. Тра зараз себе знову до того привчати :) бо ніфіга не роблю в хаті і робити нічого не хочу... хочу спати, бачитися з малою і сидіти в неті (а мо банально хочу відпочити від ремонту і титанічної паханини під час його проведення?) (вишивання і шиття входять у пунк "відпочинок")

    Мені тра всьо шо маю зробити писати.... от маю прибрати тра написати
    -прибрати
    -помити вікно
    -помити підлогу
    -сісти повишивати
    -зварити їсти
    -піти на вулиць погуляти і т.д.
    -попрацювати
    -ще раз попрацювати
    -до втоми попрацювати
    От тоді мій день буде гарним і я задоволена собою лягатиму спати. А так то якась катастрофа.... Тра мну багато роботи шоб часу дихнути не мала.... На посиденьки раз в день заходила і то як на свято.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    я собі список справ прямо на монітор написала, на заставку
    ото стимул я Вам скажу! тим паче шо в мене ноут, і його часто бачать інші люди...
    притому що в списку було написано влаштуватись на роботу у журнал N...
    самоконтроль поміг
    в цей понеділок виходжу в штат працувати
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    І я на то болєю:girl_crazy: Дивним чином, мені весь час, наче пісок поміж пальці...Раз - і дня нема, а ніц не встигла зробити. Коли була вдома, здавалося б, ні дітей, ні роботи, часу уйма...Ага ,не там то було. Часу мені не хватало ні на що. А все через неправильне, нераціональне та марнотратне проведення дня в цілому та розподілення часу. А зараз так взагалі повний ......, я не маю сил щось планувати, не те щоб робити.
    ........
    Основні поїдалки мого часу:
    - Інтернет (Нов коментс!!!)
    - Телефон ( переливання з пустого в порожня по 10 раз на годину)
    - Відчайдушні домогосподарки (після окончєнєя я знаю, що знайду собі нову "жертву")
    - Читання, в незалежності що це - книги чи журнали - на годину-другу я в нє зони доступа
    - Лєнь-матушка - тре йти щось зробити, але сижу ще 15хв ,а потім ще 15хв і ще 15 хв і ще 15хв......:8:
    Самоконтроль в даному випадку у мене відсутній і то так, що і не думає до мене навідуватись....А себе треба контролювати і не дозволяти, щоб наш мозок був нашим господарем, а навпаки. На даному етапі у мене - папірці-нагадування, запис всіх-всіх справ в блокнот і похвала себе коханої ввечері ,якщо змогла зробити все заплановане і відмовила в позаплановому і непотрібному.
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Тільки шо доробила роботу, яка мала бути готова ше тиждень тому. Відправила. На душі полегшало. А шо з того - як я в кухні, ше в піжамі, не обідала і пів дня вже пройшло...:girl_cray::girl_cray:
    Пообіцяла собі, шо то останній раз так затягую...
    Тільки якби то була перша така обіцянка :girl_devil:
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Самоконтроль

    О яка це для мене болюча тема...самоконтроль...
    Я хронічно нічого не встигаю-робота забирає 90% часу навіть коли я вдома телефон мій не вмовкає -працюю по телефону, в результаті в хаті купу неперероблених справ, ДП ДП і ще раз ДП. Багато часу забирає ходіння по магазинах по дорозі додому з роботи-коли не знаю чого хочу і дивлюсь на все і в результаті хочу всього....А вихідні то дурдом чесно ми навіть ліжка не застилаєм-всі вихідні я лажу в піжамі сиджу в компі і цикаю пультом..абзац
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Самоконтроль

    Цілком погоджуюсь з дівчатими, а взагальному япомітила, що якщо встанеш 7-8 ранку все заплановане встигнеш, якщо себе налаштувати. А як проснешся 10, то все-день пропав.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    А я так помітила, що коли я залишаюся сама з дитиною (ну і чоловік може бути :girl_haha:), то я все встигаю (крім посиденьок на форумі:girl_cray:). а коли вдома є мама, то я знаю, що вона мене підмінить з дитиною, допоможе їсти зварити, прибрати. Отоді я ТАКА незібрана, щось роблю і нічого толком не виходить. А коли сама, то і з дитиною справляюсь, і зварити, і попрасувати, і щось переполоскати, і почитати газету, і косметичну процедуру яуксь зробити:girl_spruce_up: і деколи навіть трошки попрацювати. Правда тоді я за цілий день дуже втомлююсь. Але люблю такі дні, бо самоконтроль гарантовано!:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    На повсякдень, то в мене як коли - коли встигаю, коли ні, але не дуже тим переймаюся. На роботі всі важливі завдання записую в календар аутлука, тоді мені вибиває нагадування (+ дозволяє розумно розмістити завадння, якщо їх декілька). Поза робочим часом, можу багато чого не встигнути - прибратиЖ, попрасувати, купити щось, але то мене мало хвилює, бо життя одне, і від того чи попрасую я сьогодні чи завтра мало що зміниться.
    Але до великих подій, як от нещодавнє весілля, підхожу з повним самоконтролем - все розписано у блокності по пунктах, по датах і по часу. Бо коли є багато завдань і дрібниць, не пропустити щось, не забути - це дуже важко, тоді і є потреба в самоорганізації.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Я також встигаю більше в дні коли і на роботу біжу, і зранку встигаю малечі чотири страви зварити, і нам сніданок, а вечером-вечерю, і погуляти з малою, і ще все купити по дорозі туди-назад, а коли дома як от сьогодні-то повний абзац, вже по обіді, а в нас ні спереді ні ззаді, хіба погуляли.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Самоконтроль

    Молодець. Бо я також вже третій день ніяк не приберу велику кімнату, все відкладаю думаю може то Андрюшенька зробить а він тоже витримує час і чекає коли я зроблю. А дітиска закидують її все більше і більше. Ту кількість паперу що вони приносять зі школи можна було вже обмотати нашу хату. Узясь! Щодня якась писулька а то і дві.

    шото на мене ваша формула не діє. Я щодня встаю пів семої і лягаю в 12-тій вночі, але ніц не встигаю. Тобто що мені треба то я собі пороблю але більше ні, а було б добре щось більше поробити. Он би здалось розібрати купу купезну лашманя яке стоїть в куті бо я в нім вже ходити не можу а кому віддати не маю. Онто тра запакувати в чуймайдан і вислати комусь, он тільки питання кому? А ще треба залізти на стрих і дістати Тіґру, і добре вже б було перебрати лахи дітискам - осінь окремо, літо окремо. Мдям. Аби но ся хтіло робити а робота ся знайде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    А я зараз хворію:girl_crazy: і через те в мене БЛАГОДАТЬ чиста. Нічого не можу толкового зробити, бо з насмарком ти не дуже і розженешся. Тож купа часу на компютер та читання книжок.

    Однак дуже підтримую в питаннях самоорганізації

    та:
    Я сама пробувала записувати в блокнотик усе, що потрібно зробити просто списком. Пробувала і подяки собі писати. Але це діє лише тоді коли ти вперше це придумав чи вичитав і ще захоплений. Через пару днів все набридає....:cowboy:

    Тоді я взяла собі за правило (і це мені дуже допомогло на роботі коли не було чітких термінів виконання завдання, але завдання зробити потрібно було) ніколи не починати день поки в мене не буде список справ, які потрібно зробити. Краще все планувати ще з вечора, коли ви відчуваєте незадоволення від "провального" (у сенсі незавершених справ) дня.:girl_cool:

    Однак важливо не просто все записати списком у блокнот, а напроти кожного пункту приблизно підрахувати скільки часу ви будете цим займатися. Ну це робиться, наприклад, щоб вишивання не затягнулося на 3 години замість однієї, бо ви звикли вишивати під серіал "Відчайдушних домогосподарок". Крім того ви чітко будете знати скільки часу у вас піде а заплановані справи і скільки залишається вільного та виділеного на щось непередбачуване.:rus:

    А найкраще і справді в аутлуці планувати. Ще колись чула, що є програми, які робляти перерву на 10 хв. в роботі компютера кожну годину. Тоді компютер просто впадає в сплячий режим і відновлюється за 10 хв. Якраз достатньо часу, щоб зібрати в купу свою розгублену в інтернетах свідомість та волю.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 2