Самомотивація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Katrine, 10 Жовтень 2012.

  1. Katrine

    Katrine Member

    Мене цікавить, як і чим ви себе мотивуєте до праці?
    Маю на увазі ситуацію, коли нема певного дедлайну та коли над вами не стоїть директор і не підганяє завершити почату справу.
    Особисто мені наразі не допомагає усвідомлення, що от завершу я роботу і буду мати з неї результат. Знаю, що існують методи на зразок «кнута і пряника» , тобто зробив частину роботи – зайшов на посиденьки :), але тут треба сила волі, щоб зразу не зайти. Як себе мотивувати?
    Пропоную ділитися своїми мотиваторами праці ;).
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Самомотивація

    Мене добре мотивують гроші (ага, я матеріалістка), якщо знаю, що за роботу отримаю винагороду, зроблю її значно швидше. Після закінченя універу працювала рік вдома, робота була дико нудна, але незле оплачувалася. Щоб був стимул робити її, переводила задачі в бажані речі. Наприклад, якщо зроблю ще цей кусок, куплю собі чергову пару дуже бажаних мештів:) (тут не важливо, що можна купити їх за сімейні чи чоловікові гроші, просто в мене є певний ряд захцянок, на які приємно заробити самій).
    А якщо робота з розряду "для душі", то і підганяти не треба, лиш би час на неї знайти.
    Окремий тип роботи - на перспективу і робота з саморозвитку. Мотивую себе шоколадками:) і тим, що отримую велике задоволення від факту, що можу робити щось нове і складне.
     
  3. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Самомотивація

    на мене метод батога і пряника не діє...
    бо як хочу собі щось купити чи з'їсти надцяту чоколяду, і так то зроблю, незважаючи ні на що)))

    найкраща мотивація для мене - чітке попереднє планування - візуалізація цілі, поетапний поділ роботи, погодинний план дня;
    якщо немає прописаних дедлайнів, встановлюю собі його сама і намагаюсь чітко дотримуватись, - досі вдавалось бути достатньо пунктуальною та відповідальною перед собою...

    ну і ще важливий момент - працювати тільки в хорошому настрої та гуморі, тоді все відбувається легко і невимушено;
    недаремно вчені дослідили, що ділянки мозку, котрі відповідають за емоції напряму пов'язані з ділянками мозку, котрі відповідають за когнітивні функції людини.
    тому, коли я не в настрої до роботи - перш за все його собі створюю, лиш тоді продуктивно працюю...
     
  4. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Самомотивація

    Незнаю чи це буде мотивація чи ні, але просто кажу собі " Встала і робиш", то мені найбільше помагає, зробити все до кінця.
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Самомотивація

    А в мене все просто до банальщини. Я просто не можу перестати постійно щось робити. Мені потрібна демотивація... І взагалі робота вдома - це зло. Постійно хочеться зробити "ще щось". Дамалювати ще бодай одне завдання (і коли доробляється те "ще одне" неодмінно є наступне яке займає його місце), зварити ще нове милко (а "ще одних" також може бути багато, аж до ранку іноді).
    Коли робити те, що любиш то і мотивація зайва. Бо сам процес приносить задоволення, а чи хтось добровільно відмовить сам собі у задоволенні?
    А ось щодо варива їжі і прибирання у квартирі мені жодна мотивація не допоможе... Просто не люблю це робити і все.
     
  6. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Самомотивація

    Дуже актуальна тема, бо замість дуже монотонної (разом з тим, дуже важливої) роботи читаю форум.
    Мотивація типу "зроби 20 позицій і почитай книгу" - не працюють, бо як подумаю про план роботи, бажання почитати відпадає. Треба пошукати якусь відео-мотивацію :)
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Самомотивація

    А в мене, на жаль, нема універсальної самомотивації. Колись під настрій зроблю все швидко і якісно, інколи тягну до останнього і доробляю по ночах. Але найбільш вдалим для мене є робота в офісі або з обмеженним часом використання апаратури. До прикладу, тимчасово не маю комп'ютера з AutoCAD вдома, то "на виїзді" робота йша душе швидко. А коли все є вдома, то відкладаю до останнього. Отака я інколи неорганізована....:girl_emo:
     
  8. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Самомотивація

    ооо, я коли працювала, звечора кожного робочого дня писала задачі на завтра. Приходила на роботу, кава з цукеркою маст хев, а потім давай трудогольнічати аби перед кожним пунктиком знак "-" перетворювався в знак "+". Звичайно, було і таке , що директор залітав і йому бігом сьогодні на "вчора" Таня мусить шось зробити, тоді я все відкладала і робила нагальну справу, а потім знову бігом бігом,щоб довечора були майже всі плюси. Я себе зовсім не буду хвалити, але відповідальність просто ще з появою перших домашніх завдань в школі, я памятаю добре. І я себе дуже караю за шось недороблене, незавершене, обіцяне, але не виконане. Тому на роботі в мене все було перфектно. Ну і відповідно я за то отримувала нагороду у вигляді регулярного підвищення заробітної плати.
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Самомотивація

     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Самомотивація

    вважаю, що то найкращий спосіб, потім робиш відмітки про виконане, це те, що найбільш ефективно діє))