Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Щеплення немовлят

    привіт, я тут власне зважую всі за і проти прививки по гепатиту, на жаль, часу перечитати усю інформацію фізично нема - нам 5 днів і ми постійно хочемо бути поряд))) напишіть, будь-ласка, з яих причин ви відмовилися від цієї прививки? БЦЖ нам зробили в пологовому, поліемеліт (чи я там правильно?), я, напевно, робитиму (буду вдячна за ваш досвід і з цією прививкою). Дякую за хелп
     
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Недавно по телевізору була передача про свинячий грип і вакцину від нього.Там зокрема йшлося про випробування вакцини в Америці,добровольців зголосилося втричі(!) більше ніж потрібно,кожен з них повинен вести щоденник ,де записувати найменші зміни у самопочутті певний час після вакцинації.На пробну вакцинацію черги!(показували:girl_smile:). А випробування на дітях тільки будуть починати,добровольців предостатньо і як було сказано в більшості це діти медпрацівників:8: Шось не віриться шо все то так є і насправді добровільно...А нам певно як попередню рекламу вакцини показують,потім випадково чула розмову між жінками по темі,казали шо дуже файна вакцина вже є від свинячого грипу,навіть в самій Америці лікарі своїм дітям нею щеплення роблять...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Щеплення немовлят

    А куда вам спішити? Зробити завжди встигнете, а повернути час, щоб НЕ робити - нажаль ні. Краще все-таки перечитати гілку (поки малеча спить), і не тільки. Добре подумати, і тоді прийняти виважене рішення. Хіба можна рішення, що стосуються дитячого здоров"я приймати "нашвидкоруч"?
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    а от китайці, аби свою вакцину грекам спихнути, її на нас випробовуватимуть
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дуже довго думали робити прививку чине робити (ту що в 3 - 4 - 5 міс.) Малечі зараз 5 місяців. Навіть відмову написали. Та потім посиділи з чоловіком порадились, з друзями (вони в нас медики) і вирішили зробити.
    Зробили 1 вересня, вакцину купували в аптеці (інфандрикс), все супер , ніякої реакції взагалі. Навіть температури небуло, хоча попереджали що це найпоширеніша реакція.
    Такшо нам вже легше. Але скажу чесно було лячно...
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ще одна жертва. здається, теж пентаксим
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    "ще одна жертва. здається, теж пентаксим"
    Як бачите, думки медиків розходяться .Правда є у трьох коментарях, які тут розумно написані.
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    дуже шкода хлопчика....
    але отут я офігєла:
    батьки навіть не дивились що колять дитині? вони припускають???
    Вибачте, але це я навіть не знаю...... лопухи якісь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ті люди в селі живуть,то й не дивно,переважна більшість селян сліпо довіряє медицині.А скільки раз тут у Львові я чула від батьків,шо ведуть дитину на щеплення і поняття не мають від чого воно,а назва вакцини їм взагалі ні до чого.Люди довіряють і таким чином ніби то перекладають відповідальність на медиків,а так не можна...в нашій країні і в наш час.
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    а я не знаю, ну сказали б їм якою вакциною щеплять і від чого, щоб від того змінилося?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    власне, то ми такі розумні з Інтернетом і пресою. А коли люди в селі працюють від ранку і до вечора, вони інформації не мають. І привчені десятиліттями довіряти медикам...
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    я би таке не казала.....скорше наївні люди,яких по селах особливо тисячі....

    я давно не заходила у цю гілку,бо для себек вирішила остаточно-ЩЕПЛЕНЬ НЕ РОБИТИМУ СВОЇМ ДІТЯМ НІ В ЯКОМУ РАЗІ.. досить з мене того ....ного БЦЖ,після якого доця ніч плакала ,а медсестра казалп -"коліки".
    робити в нашій державі щеплення-рівносильне руській рулетці-"авось пронесе і млоя дитина житиме,та щей може здорова".
     
    • Подобається Подобається x 17
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Знаеш, я розумію коли діти наівні......
    А коли дорослі люди, батьки, ведуть дитину на щеплення, не цікавляться взагалі нічим по цьому питанню, то вони не наівні а лопухи. ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    най буде ,то є твоє ІМХО.але запитай свою бабусю,коли її дітей боліло шось вона йшла в аптеку( чи до лікаря),там їй давали ліки,вони вірила шо вони поможуть і чемно давала (бо в Союзі-ніхто не мав права усомнитися в "найкращій радянській" медицині) і не цікавилася мабуть побічними діями,назвами,клінічними випробуваннями.
    та віра залишилася по селам,шоб то все викорінити треба не одне десятиліття!
    я коли свою маму питаю,які нам щеплення кололи,вона відповідає-"такі як і всім,а які точно хвороби не знаю,тоді всім кололи і ніхто питань не задавав".
    якби я жила без інтернету,то мабуть теж би вела свою дитину на щеплення,бо у пресі небагато інформації,та і купляти не було би сенсу всю.
     
    • Подобається Подобається x 19
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Бабусю вже не запитаю, бо її немає.....
    Моя мама памьятає що і від чого кололи мені і моєму брату.
    Зараз зовсім інші часи, щоб сліпо довіряти
    Але я згідна що населення села ще не скоро порозумнішає і стане більш свідомо відноситись до медицини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Колись в Славську(хоч це не є дуже забите село) в аптеці шукала сироп від кашлю. І фармацевт дуже дивувалась що перечитую інструкції шукаю склад та протипоказання.....Тобто там ніхто і ніколи не робить такого. Поодинокі випадки щоб в пресі писали про наслідки вакцинаціїї. А що ті люди читають? Дивляться вечірні новини і все. Їм внушили що щеплення це панацея і вони свято вірять в то. Для них лікар це той хто рятує здоров"я та життя. Це біда. Дійсно біда, бо якщо ми з вами маємо доступною інформацію то там на це нема часу чи можливості. Так само як з ГВ. Лікар сказала що нема молока давайте кашу і все!
     
    • Подобається Подобається x 18
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ніколь, скажу вам ось що. Маю знайомих - сім"ю медиків. Рік назад у них народився внук. Десь півроку назад зайшла з ними розмова про щеплення. Звісно ЗА руками і ногами. Коли просто спитались які щеплення їм робили (я мовчу за вакцину і термін придатності) відповідь була феноменальною "Як які? ну ті, що треба по плану!" отакої, а ви кажете лопухи з села...
    то ми тут всі такі вумні, а хто тому питанню довіряє він абсолютно тим НЕ ЦІКАВИТЬСЯ, оскільки довіряє, сліпо довіряє
     
    • Подобається Подобається x 15
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ну бачите, я теж свою дитину щепила, але я тим питанням цікавилась, і рішення щепити прийняла свідомо а не тому що так треба і завжди так було.
    І на питання які щеплення, коли, якою вакциною і чому саме тою, можу на кілька годин завести розмову а не отак коротко
    тут певно річ в іншому....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    цікавить саме ЧОМУ? можете дати відповідь,ЧОМУ саме вирішили щепити свою дитину?
    (я не хочу суперечок,просто мене справді цікавить мотивація людей,які щеплюють своїх дітей)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Оленка знаеш, я наприклад щеплена, і я анітрішки на іммунітет свій не жаліюся..... я не хворію інфекциіними захворюваннями, епідемії грипу мене завжди стороною обходили, я ніколи не хворіла тим від чого щеплена.... соплі маю разів 2 в рік, не частіше. Тому на собі шкоди вакцинації не відчуваю.
    І ще наведу приклад може не дуже вдалий, але тим не меньше....
    Маю собаку, вже 4 роки..... так от я її купила нещепленою... і от яка невдача...вона захворіла одною з собачіх хвороб, досить поширеною, і від якої взагалі то щеплять. Так от собаку ледве врятували..... і я нікому б не побажала відчувати те що відчувала.....коли вона в мене на руках потихеньку збиралась на той світ. Після хвороби я її щеплю кожного року - і за 4 роки вообше..нічим, ніколи не хворіє тварина.
    І я собі так подумала, так звичйно, ризик від вакцинації є, але ж не ідіоти придумали вакцини, бо ж без них колись цілі країни вмирали від епідемій.... і я вірю що якщо прищеплю дитину то буду знати що зі свого боку зробила все можливе щоб вона не захворіла ( бо хоч там що кажуть і пишуть) впевнена що вакцинація в здоровому організмі виробляє іммунітет. А от якщо не прищеплю а вона захворіє скажімо на поліомеліт ( а ти колись бачила дівчат хворих на цю хворобу? я бачила..... не дай боже комусь) то я ж ніколи собі не пробачу що могла цьому запобітгти і нічого не зробила.[
    А ще я впевнена ( чому? впевнена і все) що в цілком здоровому організмі вакцина шкоди не наробить. А оті розповіді що була дитина здорова і тут раз і захворіла ... да не була дитина здорова.... в неї були скриті якісь негаразди зі здоровьям, неочевидні, які після вакцинації далися взнаки. А якщо оті негаразди скриті, то коли вони себе проявлять це тільки питання часу......( вакцинація в цьому випадку просто пришвидшила прояв)...але вони б все одно колись проявились.
    Сорі що многа букав..... може трошки сумбурно..але надіюсь моя думка зрозуміла.

    П.С. Оце все що написала, стосувала лише запитання olenkastar. І буду дуже вчячна нашим шановним форумлянкам, якщо вони зараз не почнуть критикувати, обговорювати мою думку і задавати мені питання, бо це вже буде непотрібна дискусія.....
     
    • Подобається Подобається x 17
Статус теми:
Закрита.