Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Вибачте, але думаю більшість пише тут щоб пізнати істину, а істина якраз пізнається в дискусіях.

    Згідна з Вами, але питання в тому, що 99% дітей досконало ніхто не оглядає. Потрібно зробити прививку і все. Температури нема - здорова.
    Я не мала ніяких прививок і теж особливо на зоров"я не скаржуся. Думаю, якщо організм здоровий, то він може досить легко сравитися з багатьма хворобами, а якщо проблеми зі здоров"ям від народження, то щеплення якраз і викликають побічні реакції.
    ПС: Вибачте, що не послухала і написала свою думку...:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Не втрималась :girl_haha:
    Істина в цьому питанні не знайдеться ніколи, бо завжди будуть прихильники і противники щеплень...... он вже 114 сторінок істину шукають ніяк знайти не можуть :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Blondo4ka нам допоможе її шукати...
    Нє? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Думаю, тут в кожного своя істина. В принципі, як і в багатьох інших питаннях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    *ну шо я вам скажу...думаю якби я щепила свою дитину від усього,то наш дерматит проявився би в набагато складнішій формі(а от якби не зробила би того клятого БЦЖ,може би і взагалі не проявився так як є).двоє дітей моїх коліжанок мають АД(діти щеплені) , виспки страшенні були до трьох років,до ран розчухували,риніти постійні,дієта.ну а в нас висипки є,не можу сказати шо страшні,такі собі дві плямки на ручках,як попадаємо в троха кращий клімат і воду-то взагалі зникає.то я собі так зробила таке міні дослідження.

    **ми з сестрою щеплені обоє від краснухи,я хворіла,вона ні!і думає вона тепер,чи то "поожізненний іммунітет" в неї,чи щеплюватися знову в разі вагітності.

    ***ну а в принципі є такі страшні хвороби як СНІД,рак,сифіліс,красна волчанка,від них не щеплюють,а хворі на них є і наслідки страшні(більшість летальні),і хворіють так само на них і діти,і нема на то ради.але ж не всі!уявіть,ще як від того начнуть щеплювати,то взагалі вся планета слаба ходити буде або "мутанти" з1являться.

    шановні ,погляньте яку я картинку знайшла на німецькому сайті!!!!!приємно вражає,що і там це розуміють
    (хто не знає нім.мови,перекладаю" вакцинація робить хворим","нещеплені діти-здоровіші")
    [​IMG]

    кому цікаво,хто розуміє німецьку мову(або скористається лінгвоперекладачем) почитайте статтю до цієї картинки http://www.gesundheitlicheaufklaerung.de/impfen-macht-krank
     
    Останнє редагування модератором: 7 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  6. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я в дитинстві була щеплена по повній програмі, що не помішало мені в 5 класі злягти з гепатитом.
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    гепатит раніше в нас не кололи
     
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    І, крім того, щеплять від гепатиту Б. А існує ще купа інших видів гепатиту.
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    до речі,про ту статтю з німецького сайту. там пише,що ще з 1997 року в ДДР давали право вибору вакцинації,бо знали про алергічні і неврологічні побічні реакції вакцини!
    нижче приводиться таблиця порівняння хворобливості на нейродерміт,алергію і риніт між щепленими(червоні) і нещепленими(сині)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Хочу розповісти про подругу. Вона сама медик і чоловік (онкохірург) теж. Люди вони мудрі, виважені, тим що роблять цікавляться в повній мірі. У її сина (зараз 9 років) після прививки на поліоміеліт відмовили ніжки на 3 дні. Звичайно вони мало не збожеволіли, та все обійшлося. Та прививки вони далі роблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    от таким людям я справді щиро від душі дивуюсь :confused::confused::confused:. а як ви думаєте,чи це нормально продовжувати робити дитині щеплення після такого ускладнення????:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 19
  12. tania

    tania Well-Known Member

    Я ж казала одним словом - медики. Просто прийти і зробити прививку це не про них. Вони цікавляться як і що. Але ж роблять і все добре. Мене не питайте, у мене на це своя думка. Просто хотіла про це розказати.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Вересень 2009
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    в мене в знайомої теж від поліо ніжка відмовила. Витягнули масажами і ще якимись процедурами. щелення роблять далі - видно вважають, що це була нормальна реакція
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Красотка

    Красотка Well-Known Member

  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    От лажу зі своєю красунею по нефрологах, так поважна пані в ОХМАТДИТІ пошепки (бо не одна була в кабінеті) казала що ні її внуки ні діти не мають жодних щеплень, і однозначно не радить.
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Хоч хтось у цій гілці мислить, як я.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. oksana

    oksana Guest

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ми почали прививатись в 1р.4м. Інфанрікс гекса. Але на наступний місяць в 1р.5м. ( а також в 1р.6м.) в нас має бути Інфанрікс IPV. Такшо перепитайте свого лікаря.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дякую, але ми по плану вже всі щеплення зробили, вже немає про що питати.
    А про інфанрікс гекса з інструкції:
    П.С. просто процитувала, і так само на дискусію не настроєна.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  19. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дівчата і я так думаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.