Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    То були "Х-файли з п. Мухарською" :)
    Слухайте більше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ця розкаже...
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    перше це лікарю за огляд і допуск до щеплення - рік тому давали 10 уо.
    за саму вакцину біля 230 грн.
     
  4. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Круглий стіл з Мухарською в комсомолці
    може й боян, але по темі

    Додано через 35 хвилин
    а наскільки професійні та якісні ці "огляд і допуск"? вони беруть кров на аналіз?
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Були у нас Костюченко і Ярема на круглому столі. Розповідали купу казок про їхні супер-обстеження і прикриття. Виглядає все дуже гарно, але...

    Та ж Костюченко призначила моїй 7-річній донечці гормональне лікування. Як єдину альтернативу. За що я їй вельми вдячна, бо нарешті розуміла, що з алопатією краще мати мінімум справи.

    А ще була свідком розмови в кабінеті тієї ж Костюченко. Я вже десь розповідала про це. Вона - головний дитячий імунолог. Влітає до неї в кабінет старша доктор гематолог з питанням: інша імунолог призначила щеплення дитині після хімії (онко). Дитина рік чи два в стані ремісії. Що робити? - Колоти! - Як? Може ж бути рецидив, були випадки!
    Відповідь була геніальна. Є наказ МОЗУ, в якому онко в стані ремісії не є протипоказом для щеплень.
    - Я цього наказу не бачила - відповіла гематолог і скерувалася до виходу.
    - Я особисто Вам його принесу - відповіда Костюченко.

    Для мене цього було досить, щоб зробити дуже багато висновків...

    Додано через 2 хвилини
    Мене за ці вихідні закидали питаннями про відмови від Манту в школі і в садочку. Щоб не відповідати всім окремо, виклала в себе в жж невеличкий лікнеп: http://uka-didych.livejournal.com/125744.html

    Є питання чи зауваження - пишіть.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Підкажіть, будь ласка, на які хвороби дитина має імунітет, який їй передався від мами і як це можна перевірити?
    Які аналізи треба робити?
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    лише раз ми здавали кров (але результату аналізу ніхто чітко не дивився), всі решта рази нас роздягнули, влягнули і зважили.
    Ярема нас теж раз дивився, радив скручувати ГВ бо діти потім будуть погано їсти кашу. І що до нього приходять ЛІКУВАТИ дітей з поганим апетитом...

    Ви дивіться по власній дитині, якщо мама і синочок здорові були останнім часом тоді вже може і наважитеся на щеплення. Я раз зробила помилку - після моєї хвороби повезла дитину на щеплення :sad:
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    На різні. Більше того, імунітет можна набути і не лише від мами - в результаті контактування з вірусом. Не обов'язково хворіти. Таким чином особливо часто набувається імунітет до дитячих хвороб - кір, краснуха.
     
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    гг, класний дохтор.
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Гг. звичайний... :cowboy:
     
  11. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Але це не обов'язково, що якшо мати має імунітет, то він передасться дитині!
    Превірити можна, здавши Ig G (наявність антитіл) до хвороби. Це десь по 40-70 гривень (в залежності від лабораторії) за один аналіз + вартість забору крові.
    В мене малий так десь набув імунітет до краснухи :) Не хворів, а антитіла є. Лікар сказав, що ймовірніше набув через контакт з хворим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    це дуже навіть поважний лікар...!
    але я тільки нещодавно зрозуміла, що треба лікувати дітей, які хочуть в 5 місяців цицю а не кашу
     
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я не зовсім зрозуміла: Від чого лікувати?
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    то були поради від лікаря мені молодій мамі, яка годувала лише грудьми у 5 міс
     
  15. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Щеплення немовлят

    І ви його послухались? Нам за 4 дні 7 місяців. Ріжуться зуби. Докорму взагалі не хоче, капризує, плює, поки кормлю тільки груддю.
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    та ми з того часу лікаря не бачили :) а дитина в мене і справді не хоче багато їсти каші, а циці лопає вже 1,5 роки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    А для тих, хто вирішив все-таки робити щеплення.
    Які аналізи варто здати, щоб переконатися, що твоя дитина насправді здорова і в середині, а не тільки ззовні?
    Моя коліжанка за щеплення і хоче робити ці щеплення. Стереотип: при советах всім робили і було все добре. І ніякі фільми її не переконали. Тут вже хтось писав, що це вибір батьків і який він б не був, відповідальність нестимуть вони в обох випадках. Я їй кажу нехай хоч перевірить дитину. Порадити порадила, а саме не знаю як ту дитину перевірити...
    Знаю, що можна на краснуху. Які ще?
    Я в пологовому робила тільки БЦЖ, однозначну буду робити на дифтерію. Гепатит Б не робила і робити не буду. З рештою поки сумніваюся...
    але найбільше мене болить питання того, що коли моя дитина почне хворіти тими дитячими хворобами, що буде зі мною? Я не хворіла жодною. У дорослому віці вони переносяться важче... І мій імунітет вже не той...
     
  18. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Свинка, кір, гепатит.
     
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дзвонила у кілька приватних лабораторій. Роблять на краснуху, кір, туберкульоз дітям від 1 року!!! Якщо менші забирайте кров самі...
    От так
     
  20. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    А де такі лабораторії є? (у Львові?)
     
Статус теми:
Закрита.