Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    у мене хворіли діти в родині. з одним щепленням. всім все записали. ніхто не нічого не видумував. лікарка зразу сказала, що кір. Мені здається, шо вони з тим зараз не жартують. Бо серйозна хвороба, часті ускладення. Як скажуть алергія, то можна біди наробити
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Грві, грві+інтоксикаційний висп, Грві+алергія на нурофен, ангіна (стрептококи можуть давати висип). То з того, що нам озвучили за 3 дні невизначеного висипу, який ховався назад. Добре, що нам таки буде записано кір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мож то кваліфікація лікаря така?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, ні. В ФБ в групі БРЛ якраз голова групи не так давно писала, що до неї звертаються батьки, діти котрих перехворіли кором, а в картках не записано, або записано не кір.
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2019 ---
    З якою метою таке робиться- питання.
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    і я так думаю. в племінника я визначила кір ше до лікаря сама. ну там багато типових признаків. Але якшо у вас була якась нетипова картина, то воно й не дивно, шо була плутанина. в тих варіантаХ, шо мені трапились, якраз класика. Тільки чому просто аналіз вони не роблять. Чи там так зразу не покаже?
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2019 ---
    а як то воно виглядало? з"являвся і зникав?
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На щоках локалізована тримався висип 3 дні, світлів або трішки темнів, але не поширювався.
    Аналіз крові специфічно не показує кір, нам просто показав вірус (значить не ангіна). Посипало все тіло за 1 добу, сьогодні мала світліє. Ура. На черзі малий, ну і я і чоловік, ми щеплені ггггг.
    Специфічних ознак дуже не було, чи то пак вони не були сильні - висипу в роті я не помітила хіба якась мармуровість, але вона зникла за годину, світлобоязнь, напухлі повіки по мінімуму, тіко сипало класично по-кору
    Стосовно кваліфікації лікаря - кір при висипі який тримається на одному місці - ну вибачте, мені видали найбільш імовірні варіанти і не виключили до кінця кір, бо садок. Це більше нра, ніж ангіна і аб зразу
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2019
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в одного з тих дітей теж схоже було, але ми вже знали, що кір. Навіть вирішили, що далі сипати не буде, але в одну ніч пішло зразу по всьому тілу.
    я теж думала, що воно дуже поступово опускається. А виявляється і так бува. Але все-таки, якщо з голови починається, плюс епідемія, то можна робити висновки
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Локалізовано було на щоках. Висип не схожий на кір, лікар ще перевіряла руки, щоб не скарлатина. Тому ні, я не вважаю, що то однозначний висновок про кір. От якби ще вуха і тд - так. Перший день я взагалі думала про дерматит , тобто не натягувало на червону манку воно..
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2019
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 4
  10. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Садок і щеплення.
    В малого із щеплень тільки КПК.
    З квітня і до Нового року ходили в садок. Тепер, посилаючись на відомий лист МОЗ, завідуюча відмовляється приймати. Каже, що потрібна довідка з поліклініки про стан здоров'я.
    Я вже згідна зробити АКДП, але тільки заради дифтерії і правцю. Хочу почати робити Інфанріксом.
    Але лікарка наполягає або робимо всі або довідки не буде. Пропонує робити Гексаксимом.
    Посилання на закони вона взагалі не сприймають, вона своє знає і по своєму трактує.
    От питання. Хтось був в такій ситуаціїї? Як чинили далі?
    Чи чиїсь дітки ходять в садок без прививок?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Мій ходить, щеплень не має. Але це не Львів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Ми теж не Львів, Львівська обл.
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Мої обоє без щеплень ходили. Але заращ ми почали вибірково робити. Просіть письмову відмову в завідуючої з вказівкою причини
     
  14. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Так я теж згідна вибірково робити. Але сімейна тисне - або всі або довідки не буде
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Але це не має ніякого значення. У вас індивідуальний графік вакцинації, та і по всім. Спитайте завідуючого поліклініки - тільки якщо медкомісія не напише що дитина не може відвідувати - то таки проблема. Сімейна вас буде тиснути, бо їй треба, це шантаж.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вони вже зовсім... :girl_devil:
    Але і не дивно, їх тиснуть і лякають не меньше.
    Треба, щоб ЛКК написали, що дитина здорова і може відвідувати нз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А якщо не напишуть,то можна вимагати довідку,щоб не ходити на роботу?
    П.С.:то я на майбутнє питаю
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Blondo4ka можна. Вони відмахуються від усього але спуску не давати.
     
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Нам, наприклад, відразу сказали, що це кір (ну я і сама бачила), але в карточку не записали. В школі як тільки почули, що підзра на кір, влаштували цирк, медсестра наказувала мене, що це глупа лікарка і кору бути не може і взагалі симптоми не кору і т.д. Знаю, що діти, котрі лежали в стаціонарі, мають записи в карточці.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2019 ---
    А ще знаю, що була комісія з міністерства, яка перевіряла чому так багато дітей зі щепленнями в стаціонарі з кором і звіряли документи.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Бо бояться високої температури. І там по списку.
    Нам , щоб записати кір в картку, треба он здати igm до кору, а це на хвильку 450грн (в синево 320, але в медісі маленьким краще кров з вени беруть, пані Зеня просто чудо). На 1 дитину.
    Бо так, в стаціонарі не лежали, лікар була якраз перед масивним висипом, тому в картці зараз грві стоїть, і таки треба чимось підтвердити.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1