що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 2 Вересень 2010.

?

як ви готуєтесь до нової епідемії грипу?

  1. ніяк не готуюсь, може її і не буде

    26,7%
  2. заготовляю сало, часник, липу малину і висаджую лимонне дерево

    16,0%
  3. скуповую маски, профілактичні препарати наперід

    1,3%
  4. загартовую організм щоб зараза не чіплялась

    24,0%
  5. молюсь і вірю що мою сім"ю то не зачепить

    10,7%
  6. слухаю музику, а не істерію у ЗМІ

    33,3%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    після минулорічної паніки пов"язаної з грипом, в цей "сезон" хочеться ввійти готовим, в плані ЗДОРОВИМ.
    Є купа інформації про те що аномальна спека цього року, на жаль, дуже сильно вдарила по наших імунітетах, в осінь ми входимо ослаблені.

    минулого року радили, пам"ятаєте?

    Пересічним громадянам Головний державний санітарний лікар дав такі рекомендації:
    уникати переохолоджень (особливо це стосується дітей, осіб похилого віку та тих, хто має хронічні захворювання);
    використовувати захисні маски (дуже слушна порада для працівників аптек та медиків, які у зв’язку із професійною діяльністю спілкуються з хворими);
    при перших симптомах захворювання (нежить, кашель, підвищення температури тіла, ломота в суглобах) терміново звертатися до лікаря!

    Здоров’я громадян знаходиться в першу чергу в їхніх руках, і від їх свідомої позиції залежатиме, чи спроможні будуть лікарі надати відповідну допомогу.


    вакцинацію можна не розглядати - думаю минулого року всі зійшлись на тому що це безглуздо...

    Чи готуєтесь ви і ваша сім"я до нової епідемії? ЯК???
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2010
  2. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Минулого року син перехворів на грип, якраз на початку епідемії. Я від нього не відходила, маски не вдягала, але не захворіла, чоловік теж не заразився. Все залежить від імунітету. Я останній раз хворіла на грип у 1997 році. До епідемій не готуюсь, просто протягом року вживаємо максимум сезонних фруктів і овочів, цибулю, часник, взимку -квашену капусту, журавлину, щоранку пророслу люцерну (пророщую сама), достатньо спимо, завжди при відчиненій кватирці; намагаємось не допускати переохолодження, чоловік на роботу ходить пішки 40хв, заодно і погуляє на свіжому повітрі, я теж багато ходжу. А, забула, не куримо, любимо часом трошки винця червоного сухого. От син салатів не любить, того не їсть, цього не буде, ходить, як всі підлітки, напівроздягнений, от і хворіє.
    Сусід років 6 тому захворів на грип, дуже важко переніс, тріскались судини, кожний день кров з носа йшла по 2 рази, одного разу так сильно, що аж свідомість втратив, викликали швидку. Питав мене, що робити, казав, буду робити все, щоб тільки більше так не хворіти. В принципі дядько веде здоровий спосіб життя, харчування, відпочинок нібито в порядку. Я порадила обливатись щоранку холодною водою. Обливається з того часу постійно, більше ні разу грипом не хворів.
    Стреси дуже сильно пригнічують імунітет. Не сваримось з чоловіком, здоров'я бережемо:kiss3:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Щорічної, маєте на увазі..?

    Ги...
    Так то ж "пересічним"!
    рекомендації санітарів не читаю.
     
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    я маю наувазі саме цей рік, раніше /поки в нас не було дитини/ ми взагалі нічого не робили, як починався грип то в ліжко і термос з шипшиною з собою, два дні і ми як новенькі. рішали проблеми, так би мовити, в міру поступлень... я практично не хворію, а от чоловік часом може - робота така що часто переохолоджується... зараз коли є малий не хотілось би щоб хворів...
    цього року ми п"єм часник - зранку на голодний живіт 1 маленький зубчик /не жувати, бо буде запах/ запити 0,5 скл води. як не поможе то хоч не пошкодить надіюсь... не кутаємся, багато гуляєм, провітрюєм...

    радили пити всякі імунофлазіти, протифлазіти, але я боюсь імуностимуляторів... вважаю що вони хіба збивають імунітет з толку - поки п"єш не хвроієш, потім наверстуєш "упущене".
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2010
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Погоджуюсь з ViTanya - здоровий спосіб життя та здорове харчування. В першу чергу від імунітету залежить - я не хворію уже 13 років, бувала в епіцентрі епідемій і не дуже застерігалася і нічого, надто сильний імунітет. А от людям зі слабким імунітетом потрібно його підтримувати якомога якіснішим харчуванням - чоловік у мене слабкий, чуть що і вже хворий. Почав частіше вживати рибу та оливкову олію і вже 2 роки на грип не хворіє, тільки була одна простуда, але й та нетривала (завжди це тягнулося до місяця часу). Ці всі вітаміни в баночках - це все фігня, справжні вітаміни в овочах, фруктах, в цій же рибі... Ще практикується таки метод - якщо епідемія грипу, то бажано провітрювати кімнати і тримати в кімнаті розрізану цибулю, її міняти на протязі дня, тоді ніяка (сподіваюся) зараза вас не зачепить.:)
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Навіювання нагадує :)

    Так трохи застудився, пішов до лікаря (де інші хворі, часом справді з гриппом) і ослаблений банальною застудою організм має "подарунок".

    Похвалитись суперсильним іммунітетом не можу, але і панікувати теж не хочеться. Адекватне харчування, достатній сон, свіже повітря і гарний настрій мали би допомогти бути здоровими. А взагалі, кажуть всі хвороби від голови ;)
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    А ще в "Трембіті" придбати шаманський бубон.
    Нє?
    Багатьом помагає...

    Надибав картинку Більжо (художник і психіатр):
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2010
  8. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Як каже доктор Комаровский-мыть полы, проветривать, использовать увлажнители. Оскільки в нас і так повищена вологість то провітрювання в нас 2 в одному. Підлоги миємо без пропера чистою водичкою ,деколи з милом.
    Ціле літо обїдалися ягодами,фруктами і овочами в сирому вигляді.
    Далі маю імунофлазіт на всякий випадок і зимою якісь синтетичні вітамміни.
    І як вже сказав пан Левандівка-нам не страшен серый волк!!!
     
  9. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    грип- це вірус.тому від нього не можна вберегтися, його або підчепиш десь або ні. а от цибуля і часник дійсно добре протистоять вірусам, але тим, які вже в організмі. а усякі афлубіни тощо- це лише реклама, їх слід приймати лише , коли вже захворіли. бо якщо заливати їх у здоровий організм, то ви лише зіб"єте імунну систему
     
  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    погоджуюсь що це вірус, але ми постійно контактуєм з вірусами, але не завжди хворієм... хотілось би і грипом не хворіти...
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Взагалі-то часник має протибактеріальну дію, а не противірусну. Правда крім того він має загальнозміцнюючу дію на організм.
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    ну то не хворійте....я до прививки (в 25років) хворіла грипом може раза 4(з них всі в дитинстві) за все життя!!!!!у мене просто не було часу і бажання думати про грип(бо це ж прийдеться в хаті сидіти,чого я не любила).а раз перед випуском в універі дістала температуру 39,то вилізла з неїбез ліків за 2 дні-так не хотілося пропустити випуск.
    так шо,підтримую Свєту-Сюзі..хто хочеі боїться-той хворіє
     
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    це ви прививку від грипу робили?
     
  14. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    а коли це аномальна спека була? Я вважаю, що коли влітку 30-35 градусів, то це нормальне літо. Нате воно й літо.
    А інфа у пресі - це 100% чергова афера фармкомпаній, щоб вкотре підзаробити бабосиків на "обережних" громадянах. Грип яким був 10 років тому, таким і цьогоріч буде, змінилося лише ставлення до нього.
     
  15. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    dieSonne, а ви у Львові живете? невже вам не було жарко? в мене в квартирі було по 36 градусів. я вважаю що це зажарко!
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    а що то має до грипу? маєте ще купу часу імунітет підняти, якщо він у вас взагалі понизився (що недоказано :)).
    Якоїсь супер аномальної спеки в західому регіоні не було (в червні взагалі дощ лив). А лічитися від того, що у когось там було - маразм. Ще давайте від пожеж (російських) полічимось.

    А те що надмірне сонячне проміння понижує імунітет - прописна істина і діє кожен рік.

    *пішла музику слухати*
     
  17. lapusik

    lapusik Загублений

    Профілактика Гриппу і ГРІ! Кто як зміцнює імунітет?

    Мій організм дуже незвичний до змін температури-то +5,то -10! часто захворію ангіною,гриппом!Часник їм,мед с чаєм п’ю,контрастний душ приймаю...Таблетки не вживаю,так як є проблеми с шлунком!А хто що робить для профілактики? Чи робите взагалі? Дуже цікаво-хто що знає-відпишіться, мені чоловік уже говорить,що я неначе дитина мала,що в дитсадок ходить і хворіє часто...
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

  19. lapusik

    lapusik Загублений

    Відповідь: Профілактика Гриппу і ГРІ! Кто як зміцнює імунітет?

    Дякую!Та хотілося б з власного досвіду почути... А ще можна якось в назві теми виправити дві помилки, а то вже під ранок пальці не слухались)?
     
  20. Gygy

    Gygy New Member

    Відповідь: що б то зробити, щоб грипом не захворіти?

    Для мене профілактика грипу дуже важлива, тому що з моєю роботою багато не похворієш. Щоб вберегтися, я крапаю Деринат, це противірусний засіб, який не шкодить здоров’ю. Він випускається у формі назальних крапель, для мене це дуже зручно, адже на роботі не завжди є змога запити пігулку. Також, за порадою бабусі, вживаю напій із шипшини та моркв’яний сік з часником. На щастя, цього року я ще не хворіла.