Що читаємо? (2)

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Virchuk, 2 Вересень 2013.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут.


    ++++++++++++++


    На минулому тижні дочитала "1984" Оурелла - ех, так важко на душі було. Не чекала я такої кінцівки.
    Щоб хоч трохи розвіятись взялась читати "Шоколад на крутому кип'ятку" - вже другий тиждень куховарю :girl_haha:, але сюжет якийсь такий мало правдоподібний:))
    Проковтнула "Анатомію одного розлучення", пам'ятається з першого разу вона мені не пішла, маю тепер тему для роздумів. Бо ніяк мені не дає спокою те розлучення.
    Зараз взялась за Лузіну і її київських відьом, цікаво:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Що читаємо?

    Гггг, то не квадрат, а багато-багатокутник:girl_haha: Хоча така інтерпретація життя вершків суспільства мене не здивувала:girl_mad: Вже багато про це говорилось і писалось..
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    а я ще продовження прочитала - Все семь волн, тому шо СРЄДСТВО дійсно

    і ще одну книгу автора - Рождественский пёс
    пару днів легкого читання і ще один цікавий автор у списку
     
  4. Safe

    Safe Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Незнаю,як іншим форумчанкам, а мені з читанням важко-синочок завжди відтягує від книжки, тому стараюсь читати "в перервах", тому вибираю щось легке на сприйняття та невелике по об"єму.Недавно прочитала Ілько Лемко "Легенди старого Львова", зараз на черзі
    "Теплі іторії до кави"...
     
  5. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    шось мене та Гербіш розчарувала:dntknw:
    якась занадто приторна чи що, але на колір і смак...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Що читаємо?

    читала ще і "Теплі історії до шоколаду". Дуже і дуже суперово! Після кожної сторіночки хочеться горнятко теплого капучино і шматочок шоколаду. А розділ про намистинки - просто таки перевернув моє щоденне життя. Є чому повчитись. Раджу!
     
  7. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Що читаємо?

    На відпочинку хочеться чогось легкого, тому обрала Гарднера і його Перрі Мейсона - класичний американський детектив.
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Читаю Марія Матіос -Щоденник страченої. Щось дуже важко читається, сумно і тяжко чомусь стає після кожної сторіночки:girl_sad:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Сьогодні плакала, коли закінчувала читати "До встречи с тобой" Джоджо Мойес.
    Можу сказати, що відкрила для себе нового цікавого автора, бо збираюсь читати інші її твори.
    Роман "До встречи с тобой" - дуже дорослий, хоч дизайн обкладинки більше асоціюється з підлітковим романом, дуже насичений і глибокий. І ще дуже мені сподобалось, що цей твір не є збірником цитат і мудрих висловів. Мудрість і цінність книги - в героях, в сюжеті, в їх почуттях.
    Дуже і дуже рекомендую!
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    якраз думала, що б то почитати! а тут в вас такі відгуки,що не втримаюсь і зараз шукатиму, де її скачати:girl_yes:
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що читаємо?

    "їсти, молитися, кохати" мабуть попса, та? мені ця книжка зараз була дуже в тему, я мріяла і про Індрію( коли була студенткою) і про Балі (коли працювала) і про Італію...не так давно, і всі ті переживання і молитва, медитація, самокопання, та неврівноважена Ліз така мені близька
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що читаємо?

    махом прочитала 40% "шоколад на кип"ятку" чекала чогось ТАКОГО, але покищо ніц, читається легко, але якесь відчуття липкості після тих описів, дочитаю, бо цікаво чим закінчиться та мексика
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що читаємо?

    А мені руки нарешті дійшли до Акуніна, 4 книжки про Фандоріна вже позаду, читаю п"яту.
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Хто читав Лузіну? Напишіть пліз порядок книг "Киевские ведьми", а то я щось заплуталась що за чим читати...
     
  15. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    це одна з тих книжок, які я прочитала миттєво. Спочатку сюжет нагадував фільм "1+1"- щось схоже. Але у фільмі хеппі-енд, а у книжці.... наприкінці сльози на очах. Рекомендую дуже.
     
  16. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Що читаємо?

    я помаленько готуюсь до форуму - закинула натрохи свою читалку, повернулась до друкованих видань. перечитую Роздобудько "Перейти темряву", дуже мені подобається
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    читаю вже котру книжку марка леві
    Уйти, чтобы вернуться, Встретиться вновь - містичні історії кохання, дружби, довіри
    Похититель теней -історія про хлопчика, що розмовляв з тінями, котрі розповідлаи йому мрії і минуле своїх власників
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Що читаємо?

    Уильям Теккерей "Ярмарка тщеславия". Прочитала кілька "сторінок", виглядає не нудною, читається дуже легко
     
  19. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Що читаємо?

    :shok: Ви серйозно??? це єдина книжка, яку я таки не змогла прочитати. мордувалась перші 100 сторінок:suicide: і більше не стала (хоча зазвичай я дочитую, бо не люблю незавершені справи)

    п.с.. найбільше мене дратувала манера письма. якась така фамільярно-нав"язлива
     
  20. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Що читаємо?

    о, а я прочитала лише "Азазель", і думала Фендоріну кінець! а виявляється герой і присунтій і надалі! недогляділа я!