Що давати щоб дитина поправилась?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Swoboda, 3 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Swoboda

    Swoboda New Member

    Дівчата не знаю що вже і робити з моїм Романом. Нам 3.5роки дитина вища норми (скажем так) і все іде в ріст. А я так хочу щоб він пухкеньким був. Я не кажу що він худий,але поправитись не помішає. Може є якісь каші для таких дітей? Манку и вівсянку не любить. Саме смішне те що він їсть більше мене!
     
  2. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Дайте дитині спокій.:girl_yes: З Вашого допису випливає, що в дитини все добре, просто Ваш син не відповідає Вашим уявленням про красу :girl_wink:
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    і в мене киньте рецептом, бо у мого ноги як у чаплі)))
     
  4. Swoboda

    Swoboda New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    він у мене захудий для свого росту.
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    моя лікарка каже, що тепер норми занижені порівняно з минулими. Діти міняються
     
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Моя суб'єктивна думка-не мучте дитину.Моя мала теж не повна,сусіди- ті взагалі не пропустять жодного шансу сказати,що я сама їм а дитину голодом морю:) Я подумки посилаю їх. Моя дитина харчується чотири рази в день,їсть овочі, фрукти, крупи, м'ясо, рибу,усі молокопродукти, між основними прийомами їжі їсть печиво, цукерки, шоколад (правда в міру),плюс зараз ще приймаємо вітаміни; і просто не може довго сидіти на місці,навіть коли хвора-вложити в ліжко-нереально.Але тим не менше вона ледь-ледь дотягує по вазі до нижньої норми МОЗу при своєму рості і віці. Мій похресник на пів року від неї молодший і їсть в два рази менше(фактично взагалі в половину менше) і на добрий кілограм важчий і грубший.Але те,що вони різні-не означає,що хтось з них негарний,а хтось гарний-просто в кожної дитини свої параметри і своя система перетравлення і сприйняття їжі.Це звісно,якщо дитина справді не голодає,не обділена повноцінним раціоном харчування,свіжим повітрям і материнською увагою, бо в тому випадку треба просто нерепланувати свій день і спосіб життя.ІМХО
    П.С. І ще-моя дитина почала нормально їсти після того,як я зменшила порцію,але збільшила різноманітність їжі.
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2011
  7. manka

    manka Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    це не від апетиту і харчування. Читала, що форма ніг - це спадкове. Може у когось з батьків, бабусь чи дідусів ноги були... надто стрункими
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    колись вони у нього були у складочку і не одну))))
     
  9. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Тань,малий росте,більше рухається,і повна дитина-не завжди здорова дитина.Худшій дитині легше рухатися:)
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Знаєш, що він робить в хаті коли ми дома? скаче!!!!!!!!!!!!!!пофіг де...на дивані, з дивана, через кубики, бігає по хаті (віін не гіперактивний, у нього просто шило в попі напевно)...ми ходим крім того два рази в тиждень на гімнастику і там він скаче-бігає по 40 хв. ТО просто ппц
     
  11. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    І де би то тим складочкам взятися???:)То є дуже і дуже нормально-скаче-значить нічого його не турбує,тим більше худі ноги:)
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Але якщо дійсно є проблема з вагою (а не просто так, як написала Swoboda) - що вартує давати дитині такого корисного, але дійсно калорійного?

    Дитина майже в 3 роки при нормальному зрості важить 10,2 кг - це нормально? Думаю, ні.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    малувато, у нас ріст 97 см, вага біля 14..теж малувато

    ---------- Додано в 22:48 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    його може й ні...а мене його тижневі невиліковні запори і худизна
     
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    В мене страша досить дрібненька і худенька, і завжди така була. Нормально їсти почала десь останні пів року - рік, все іде в ріст, але ноги як сірнички все рівно, та й досить дрібна в порівнянні з ровесниками (добре хоч в зрості зрівнялась). . Головне що дитина здорова, рухлива і отримує різноманітне і повноцінне харчування, а підганяти дитину під свої уявлення про норму все таки не варто.
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Кому не помішає, мамі?

    А по чому Ви це визначили? "на глаз"???
    Мені це нагадало класику жанру - з дураком "ми так мучилися, поки привчили до дурака, а тепер не можем ніяк вдівчити" Так із отим - "щоб пухкеньке було" - розіпхають дитину манками і булками, а потім незнають, що робити, бо діти в школі сміються.
    Якщо дитина нормально їсть, нормальний гемоглобін і немає підозри на глисти - то приєднуюсь до всіх мам, які писали - не мучте дитини!!!
     
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    от власне, Ви просто цього хочете :girl_wink:
    а насправді хороше збалансоване харчування - ось про що треба піклуватись
    і в "погоні" за власними ідеалами не забувати, що саме зараз Ви формуєте харчові звички в дитини :girl_yes:
     
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Моя Софійка дуже любить перепелині яйця,зранку натще даю їй по кілька штук сирими. Помітила,шо відколи вона їх собі сподобала-помітно поправилася.
     
  18. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    і в мене дитина худюча, також всі люблять тим фактом цікавитися, а деякі думають що я її чомусь не годую.:girl_devil:
    але їсть вона досить добре: всі овочі, фрукти,творог, кашки, рибу, печінку...Також 4 рази в день. гемоглобін 124. я колись нервувалася, намагалася запхати в неї якомога більше їди, а вона навпаки почала відмовлятися їсти. тепер все навпаки: хоче їсть, а нехоче то поїсть пізніше. і намагаюся не звертати уваги на зауваження інших (що не так то і легко, хочеться послати і своїх і чужих).
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Я в першому класі важила 17 кілограм, в школу мене не хотіли брати, медсестра вперто називала дистрофіком, сусіди питали маму чим я хвора, родичі казали що в мене глисти.
    Доця до 3 років, також була мінімальна, інші мами в садочку кожен раз питали, скільки їй років, що воно таке мале. Я відповідала, що то в нас генетично:girl_curtsey:
    А зараз нічого, нормальна!
     
  20. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Що давати щоб дитина поправилась?

    Що давати щоб дитина поправилась?

    можна давати пивні дріжджі, я брала колись на заводі , пила по 1 стло. ложці, але то коли гемоглобін був низький, та й сама худа була

    типу не шкодить, але кому як піде то пити не знаю