Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Kasia, 3 Жовтень 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Нова тема, дівчатка. Може поділимося? Може нове щось взнаємо або наприклад, як для мене, буде стимулом почитати, що інші роблять і собі зробити:):):)

    я нарешті після МІСЯЦЯ (типу нема часу) - наморозила кубиків з відвару ромашки і чемно протираю вранці лице. Ще я нині ВИПИЛА ВІТАМІНКУ, бо треба вже пройти курс, і сходила ло лікаря. ОСЬ!

    і планую манікюр. і ще випила тільки 2!!! кави.
    ще б навчитися зелений чай пити..........:)
     
    • Подобається Подобається x 16
  2. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    Навіть не знаю, а відсутність макіяжу до обіду, можна віднести до корисних речей :)? Щось впадло, погода не сприяє творчому натхненню. Але вже помаленьку треба брати себе в руки - малєвати красоту і вилазити в люди :). З некорисного та з дуру, зважаючи на погоду, зробила укладку плойкою. То так до перших 100 метрів в умовах наявної львівської вологості і мого прямого, як цвяхи волосся. А хто знав? Зранку сонечко світило... Треба буде купити сьогодні для волосся щось корисного, з метою реабілітації даремно нищеної краси. І взагалі, постригтися б незавадило...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    Дуже хороша тема. Я задумалась і зрозуміла, що сьогодні ще нічого для себе не робила. Але обов"язково треба щось зробити. Ввечері напишу що саме мені вдалось зробити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    А я сьогодні собі зробила день здорового харчування: бульба-нелупка, капуста порізана без нічого, і 1 літр обезжиреного кефіру. Тепер цікаво, чи на весь день терпіння хватить:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    ОГОГО, Міра!!
     
  6. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    З'їла майже цілу піцу. ік.
    Вона дуже корисна, бо зроблена моїми руками :)))
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    Доволила собі виспатися,разом з дитиною в обід:). Напевно то дуже корисно для мене,бо почуваюся супер:y:. Ще роздрукувала собі вправи на фітболі,але ше ніц того не робила,тільки прочитала:) А вчора нарешті була на першому занятті з йоги,сподобалось,нині болить все тіло... Зараз підемо гуляти,а гуляти в сиру погоду дуже корисно для шкіри.:) Певно на сьогодні буде досить:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    Саме сьогодні вирішила назовсім перестати користуватись пінкою, хімія набридла. Починаю пити Кордіцепс від Тяньші (попередній курс коли пила - забула про простуди і сонливість зовсім).
    Ввечері маю намір приняти ванну з якоюсь цілющою сількою (з елементарних) і заодно почистити скрабом обличчя та зробити масочку поживну Колістар. Поставила нагадування про аеробіку - щоб з понеділка не сачкувати:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    я теж планую масочку фірми Крістіна. Звужує пори. Треба, бо завтра йду на Львіський тиждень моди..
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    перед виходом на роботу зробила маску для обличчя :) завтра стрижка буде!
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    Мене щось надіхнуло сьогодні на скрабик для лиця,по ньому ензимний пілінг др. Ірена Еріс.Побалувала себе новим брасматиком туші Жіванши(Кептів айз),вигулялася з подругою та придбала маленьку чорну сукню.Ось такий,суто жіночий день вийшов;-)А на вечір в планах манікюр з педікюром))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    діліться, хто що робив на вихідних корисного???
    я манюкюр зробила, і пілінг для обличчя (домашній).
     
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    манікюр-укладка...
    і все.
    а нині... зара покачаю прес:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    А я вчора вперше випробувала косметику що купила минулого тижня. Личко стало біленьке, гладоньке.
    А нині зранку, хоч і запізнилась на автобус через то, помила личко своє спеціальним милом. Тепер он сиджу і себе по-личку гладжу. Таке гладеньке, як дупця дитини.

    А ще поставила собі алярм на телефон з написом - день без хліба. І на сніданок зхрумала йогурт з фруктами. ;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    зараз собі сочку свжого бурячкового надушу, а ввечері за шкірою навколо очею попіклуюся)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    ну пила зелений чай, їла -каша з гарбуза. А ще зробила маску на лице з персика ))
    ах, забула з"їла трохи шоколаду чорного ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    ну я ще нічого особливого не зробила для себе. Але одне всетаки вирішила зробити,плюнувши на все-зайти на Дівочі посиденьки! Бо це для мене особливе) Зважаючи на те,що давно толком не заходила. Хоч перечитала, понаписувала-коротше душу відвела разом з стаканом йогурта. Ось так. День продовжується...
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    Зранку випила зелений чай без цукру з ложечкою меду та з"їла печену грушку. Тепер можна їсти аж в обід! А в мене капуста з кнедликами... Може то краще піти зі скакалкою пострибати, а не на дієті сидіти? От якби одне і друге, та ще душ холодний зранку, та пробіжечку, та прес... Боже, про кого це я пишу?!
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    а нині як і все: лід зранку, кремичик. і без декоративки, не мала настрою. а ввечері на спорт йду.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    Соромно за себе стало - наклала маску з кефіру. Чотиримісячна донька від мого вигляду очманіла: лежить, дивиться і не дише. Така тиша в хаті!
     
    • Подобається Подобається x 7